Комуніті «Паяло» Payalo UA
الذهاب إلى القناة على Telegram
https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD Тут я буду виставляти фото звіти, відео та іншу інфу про свої роботи. @PayaloUA це я. Для донатів: 5375 4112 0063 8489 моно банк PayPal: VladislavHoncharuk@gmail.com
إظهار المزيد1 324
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
-1530 أيام
أرشيف المشاركات
Чергові 5 паверів для Захисників України готові.
🕯️4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули через збройну агресію рф проти України. Ми нізащо не забудемо і не пробачимо рашистам. Так, суд має бути, але розуміємо, що фізично складно притягнути до відповідальності кожного путініста + кацапію потрібно починати судити ще за скоєне із дітьми та народом Ічкерії (що не реалізовано й донині) та й сама історія показала, що формат нюрнбергу не запобігає рецидиву людиноненависної хвороби.
Тому інвестуйте в СОУ: це найефективніший судовий інструмент проти загарбників і лише ЗСУ можуть у повній мірі покарати вбивць українців і всіх винних та причетних іхтамнебувших за злочини проти України. Донат на ЗСУ і жодному рашисту не зійде з рук!
#russia is a terrorist state
#hold russia accountable
А ось і анонсований сюрприз #1:
БО БФ "Світло Маяка", Українське ядерне товариство та PayaloUA об'єднують зусилля для виконання великого запиту: 72 павера для Воїнів Національної гвардії України, які виконують завдання на Покровському напрямку!
Першу частину (36 паверів) цього запиту виготовлено. Працюємо далі
Ми зустрічаємо літо не на пляжі, а в пакувальному цеху PayaloUA:
10 паверів + 6 ліхтариків вручимо Захисникам Донеччини.
Нізащо не пробачимо і не повіримо рашистам та продовжуємо допомагати ЗСУ без ілюзій на те, що брехливі рашисти зупиняться після асвабажденія знищення Донеччини: церковні пастви із закликами вбивати українців, переписування історії і незбавна нацистська промивка мізків та армія дітям - все це розпочато расєянами (і не припиняється) не лише заради окупації Сходу України. А обстріл траурної колони, "переміріє" тільки на час пабєдобєсія і продовження риторики про неіснування сусідньої держави із погрозами вдарити по іншим країнам, - не є сигналами того, що кацапи мають думки про діалог, чи про бажання фінішу єсвєо війни. З такою імперіалістичною расєєю не буде миру ні в Україні, ні в усьому світі. Тому як дочитав сюди - донат на ЗСУ, адже лише ЗСУ можуть закріпити мир і врятувати світ від людиноненависної рашочуми
+2
Збір ЗАКРИТО дякую всім хто брав участь!
Мотор від шахеда розіграєм на днях якщо не сьогодні!
Традиційно закинув на пару гривень більше, і збір закрили з залишком, але не переймайтесь за кожну копійку звітуєм!
+4
Ми висловлюємо подяку як за участь в мегазборі (його таки вдалося зібрати🏆), так і за донати поза мегазбором (але так само залучені в спільній справі), які надіслали та вручили нашому філіалу в травні-2026 (прикріплені фото). Загалом за крайні 31 місяць на потреби Захисників України нам вдалося виготовити й відправити сумарно 1842 ПБ, 1579 Л і 4235 СП!
Так, травень-2026 був продуктивним і завдяки Вашій підтримці нам вдалося придбати й отримати потрібні запчастини під кінець місяця, тож червень-2026 має бути теж результативним + у нас є певні сюрпризи😜. Разом вистоїмо і разом наклепаємо ще багацько девайсів для ЗСУ!
До кінця травня-2026 встигли виготовити ще 5 паверів для Захисників України. Най павери добре слугують та Подяка й Слава ЗСУ! Працюємо далі
+4
Звітуємо про використання донатів в травні-2026:
1) 6400 грн. - на закупівлю 200 шт. АКБ21700;
Ще 17621.43 грн. - на закупівлю позицій 2-4), а саме:
2) 300 шт. вимикачів до ліхтариків та скидів;
3) 300 шт. червоних світлодіодних ламп до ліхтариків;
4) 150 шт. плат до паверів + 20 чіпів до цих плат (замінивши чіп ми зможемо відновити 20 шт виведених з ладу плат; ці 20 дефектних, але потенційно-робочих плат назбиралося за ~півроку).
Так що намічається багато роботи) Дякуємо за кожен донат та за кожну посилку із акумами й іншими запчастинами, - вдячні за участь в спільній справі!
https://t.me/swu_h3
Ось посилання на них. Дуже круті люди і постійно допомагають ЗСУ!
З нас, як завжди звіти про витрачені кошти, відправку, а також від отримувачів допомоги якщо в них вийде.
Дякую, у мене немає слів.
Перепрошую за пізній пост.
Вчергове команда прекрасних людей, без попередніх домовленостей взяла і закрила наш збір на павербанки для НГУ.
Дякую Вам шановне панство. Ви прекрасні люди і робите гарну роботу!
Repost from Twaryna Stream (тшарупа.tv)
Герої III 🇺🇦 Битва Чемпіонів SWU8
🐴 ML BO2 + Skilltest
⚔️ Volter vs. Mult-Head
🎙Студія касту та аналітики: Twaryna + Paradox
📺Пряма трансляція:
https://twitch.tv/twaryna
https://youtube.com/@twarynatv
🛡Павербанки Паяло для НГУ
Героям Слава! Ми вдячні Воїнам 22-ї бригади ЗСУ за звіт і за те, що зрозумілою кацапам мовою пояснюєте їм де закінчується расєя і яка нагорода чекає на кожного, хто порушує кордони України. Най скиди працюють довго, вдалого вітру дроноводам та най всі росіянські терористи згорять якомога швидше на окупованих та прифронтових територіях України (цьому посприяє донат на наший збір) і рознесуть полум'я на всю расєю: щоб від розпаленого кацапами вогнища війни вигоріло вщент все узкоміровське від щебєкіно до владівастока, від растова до ратманова, від рагдану до пєвєка (із цим допоможе пан Степаненко)
Перепрошую. Всьо буде чікі пукі відправим ще 55 до кількості 100.
Також не ігноруйте тривоги. Ато там пишуть «профільні канали» шо сьогодні буде гітлєр капут.
Бережіть себе.
+2
Відправили черговий «транш» 25 павербанків. В сумі 50 зі 100 паверів відправили.
Тож, нагадую за актуальний збір ❤️ залишилосі трохи, менше 20 тисяч гримнів
100 паверів НГУ
Коротко про підрозділ НГУ:
— виконують бойові задачі на найгарячіших напрямках
— ефективно працюють з БПЛА та коригуванням вогню
— неодноразово зривали наступи ворога
— мають підтверджені результати по техніці та живій силі противника
— пості
🎯Ціль: 30 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/P348MBDhG
💳Номер картки банки
4874 1000 2567 9880
Ці павери, ліхтарики та скиди ми зробили для Захисників Донеччини.
Так, рано чи пізно війни завершуються і всі повертаються до своїх сімей, - задачами нашої спільноти є досягнення оцього "рано" і робити стільки продукції для ЗСУ, щоб якомога більше рашистів поверталися восвоясі фізично і ментально НЕ такими, якими були до незаконного перетину Ізварино, Довжанського, Вознесенівки, Мілового, Танюшівки, Просяного, Красної Талівки, Успенки, Новоазовська, Маринівки, Квашиного, Улянівського, а також до їхньої недозволеної висадки в українських портах Маріуполя, Бердянська, Ялти, Феодосії, Севастополя та до їхнього несанкціонованого перетину Керченської переправи. Прагнете такого ж? Долучайтеся до нашого збору й до зборів перевірених волонтерів чи донатьте безпосередньо підрозділи ЗСУ! Забагато донатів не буває і навіть найменший донат в результаті повертає війну до расєї
21.05.26 отримали звіт від Захисників Дніпропетровщини.
Дякуємо ЗСУ за захист української культури від російських загарбників та пам'ятаємо якою ціною маємо можливість зараз розмовляти власно мовою на власній землі і носити вишиванку та нізащо не забудемо і не пробачимо рашистам. Підтримуємо армію і донатимо на ЗСУ ще активніше, щоб кожного клятого узкоміровця наздогнала невідворотна карма ще швидше!
Готуємо чергову партію скидів до відправки. Дякуємо Захисникам Харківщини за захист від російських покидьків, що свідомо продовжують йти сюди грабувати, гвалтувати, руйнувати та вбивати українців на українській землі. Рашистам начхати з якої ти області, - вони знищують українське всюди і для цих нелюдів не існує фінішів на DeepState чи стоп-слова, і немає жодних морально-етичних заборон. Хочеш жити - допомагай ЗСУ: лише ЗСУ можуть реально зупинити рашистів і чим чисельнішою є підтримка української армії в кожному місті та селищі, тим чисельніше кремлівська наволоч достроково повертатиметься на болота неживою та нецілою!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
