ar
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

الذهاب إلى القناة على Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

إظهار المزيد
8 445
المشتركون
-524 ساعات
-337 أيام
+11130 أيام
أرشيف المشاركات
Bingx виплатили недавню акцію + 72$☺️
Bingx виплатили недавню акцію + 72$☺️

Сейл Little Dragon від $1ON8 на Bybit Заходимо на Bybit Web3 потім на 👉🏻 сторінку сейлу виводимо собі по 0.01 $BTC на гаман
Сейл Little Dragon від $1ON8 на Bybit Заходимо на Bybit Web3 потім на 👉🏻 сторінку сейлу виводимо собі по 0.01 $BTC на гаманець і стараємось купити по закінченню таймера. Минулий сейл можна було фліпати в х2 легенько — тому однозначно приймаєм участь! 🐉 Кількість - 1000шт. 👀 Я ще нагадаю перед сейлом про подію, щоб всі бажаючі змогли купит 👉🏻 Створити акаунт на Bybit

⭐️ Скоро в токена $HOT відбудеться халвінг Добування токенів $HOT зменшиться вдвічі вже 10 березня ! Також команда обіцяє біл
⭐️ Скоро в токена $HOT відбудеться халвінг Добування токенів $HOT зменшиться вдвічі вже 10 березня ! Також команда обіцяє більше подій для активних користувачів. 💭 Думаю в майбутньому нас жде багато дропів і активностей з токеном $HOT тому не лінуємось і майнимо його! 👉🏻 Якщо ти ще не фармиш $HOT то залітай в село Crypto Way і фарми з нами та отримуй ні 10% більше $HOT

👀 GM — Недавно був безкоштовний мінт NFT J.U.P PLANETARY CALL від Jupitet Зараз NFT J.U.P PLANETARY CALL - коштують 0.18 $SO
👀 GM — Недавно був безкоштовний мінт NFT J.U.P PLANETARY CALL від Jupitet Зараз NFT J.U.P PLANETARY CALL - коштують 0.18 $SOL і продовжують зростати. Поки NFT ніде не використовуються, але саплай лише 3000шт. особисто я підібрав пару штук з маркета, що і вам раджу, якщо маєте вільні $SOL. Вірю, що колецію від Jupiter з таким малим саплаєм NFT легенько запамплять до 1+ $SOL 📈 А якщо дохолдити до момента анонса юзабіліті даної NFT — думаю можна буде отримати хороші цифри за її продаж. DYOR

⭐️ Там Пре-Маркет Notcoin викатили Вірогідно, що скоро буде лістинг токена на біржах. Не думаю, що зараз варто зливати свої $
⭐️ Там Пре-Маркет Notcoin викатили Вірогідно, що скоро буде лістинг токена на біржах. Не думаю, що зараз варто зливати свої $NOT коіни. Краще почекати лістинг і дивитись вже по ціні на біржах ♥️ Скоро всі нерви клікерів окупляться 👀

🔜 Через 2-3 тижні розпочнеться AirDrop від Supra Oracles , раджу всім хто ще не зареєструвався на їхньому сайті — зареєструв
🔜 Через 2-3 тижні розпочнеться AirDrop від Supra Oracles , раджу всім хто ще не зареєструвався на їхньому сайті — зареєструватися та пройти всі місії від початку до кінця ❗️ https://supra.com/blastoff?ref=00b33-81022

🎒 Backpack — дроп який обов'язково прогнати всім!!! 📸 Уже перший знімок буде зроблений 18 березня. ⚙️ Що робимо? - Реєструє
🎒 Backpack — дроп який обов'язково прогнати всім!!! 📸 Уже перший знімок буде зроблений 18 березня. ⚙️ Що робимо? - Реєструємось на Backpack та проходимо KYC - Далі робимо депозит та починаємо крутити об'єми - На данний момент є тільки спот торгівля - тому ректанутись важко. Особисто я рекомендую набити не меньше 10$тис. об'єму на платформі, щоб було більше шансів отримати хороший мультиплікатор! ❤️ Проект також обіцяв роздати дроп холдерам Solana Chapnet 2

Проходка по IDO Aether Games 0/37 🫡 На комісію пішло близько - 10$ Уже завтра стартує нове IDO StarHeroes на Bybit в мережі
Проходка по IDO Aether Games 0/37 🫡 На комісію пішло близько - 10$ Уже завтра стартує нове IDO StarHeroes на Bybit в мережі на Arbitrum — ну колись же мені має повезти ? 👀 👉🏻 Зараз потенційна алокція $AEG — яку можна було получити з IDO торгується - 2000$.

💎 Доречі, вчорашні 75 $UWON — стали 170$ Вам варто почати фармити токен $HOT, якщо хочете залутати халявні токени в наступни
💎 Доречі, вчорашні 75 $UWON — стали 170$ Вам варто почати фармити токен $HOT, якщо хочете залутати халявні токени в наступних Launchpad ! 👉🏻 Якщо ти ще не фармиш $HOT то залітай в село Crypto Way і фарми з нами та отримуй ні 10% більше $HOT

☑️ Сижу перевіряю аки, на даний момент — 0/10 Кажуть токен дав х16 — В когось залетів хоч 1 акаунт в IDO ? 👀
☑️ Сижу перевіряю аки, на даний момент — 0/10 Кажуть токен дав х16 — В когось залетів хоч 1 акаунт в IDO ? 👀

🎮Лістинг Aether Game на Bybit О 12:00 на біржі пройде лістинг відомого проекта Aether Games ▫️Робимо реєстрацію + KYC ▫️ Реє
🎮Лістинг Aether Game на Bybit О 12:00 на біржі пройде лістинг відомого проекта Aether Games ▫️Робимо реєстрацію + KYC ▫️ Реєструємося в промо тут ▫️ Депаєм 100 баксів і купуємо/продаємо $AEG Винагорода новорегам 30$ - 4000 місць Винагорода старорегам 5$ - 4000 місць Деталі - тут 🔈 Також нагадую що KYC ви можете замовити в мене (по ссилці актуальний прайс)

Деякі користувачі не бачать результату при підключенні облікових записів EVM. В даний час ця ситуація розслідується і Wormhol
Деякі користувачі не бачать результату при підключенні облікових записів EVM. В даний час ця ситуація розслідується і Wormhole повідомить, коли буде все виправлено.

Wormhole AirDrop 🏆 Перевірити чи ви претендуєте на AirDrop — https://airdrop.wormhole.com В мене попав гаманець, з якого я р
Wormhole AirDrop 🏆 Перевірити чи ви претендуєте на AirDrop — https://airdrop.wormhole.com В мене попав гаманець, з якого я робив меньше всього активностей ( зато купив Solana Phone з нього) не думаю, що це зв'язано :) На каву буде ❤️

💰 Можна було залутати максимум +125$ з Near Wallet Хто забрав $UWON токени — сьогодні за $HOT, зараз можна їх заклеймити і о
💰 Можна було залутати максимум +125$ з Near Wallet Хто забрав $UWON токени — сьогодні за $HOT, зараз можна їх заклеймити і одразу ж свапнути всередині гаманця в Near Середня ціна за $UWON виходить близько 1.7$ 😔 Нажаль в мене не вийшло заклейити — додаток дуже сильно лагав. 👉🏻 Якщо ти ще не фармиш $HOT то залітай в село Crypto Way і фарми з нами та отримуй ні 10% більше $HOT

@Enzigo2 сьогодні порадував себе обновочкою 👆🏻 Але чому це сталось ? Вчора коли був сквіз на 59k по $BTC — я держав лонг по
@Enzigo2 сьогодні порадував себе обновочкою 👆🏻 Але чому це сталось ? Вчора коли був сквіз на 59k по $BTC — я держав лонг по $LTC, нажаль лонг ліквіднуло в моменті ( не встиг долити маржу ) Звісно було дуже обідно, тому що досить не мала частина банку була вкинута в цей лонг, точніше як страховка від ліквідації — загалом втратив 400% від суми першочергового відкриття позиції, кому цікаво ліквідація в мене була на 72.5$ по $LTC. Нажаль в кріпті ми не тільки заробляємо, але також втрачаємо. ♥️ Прийшла думка, що багато воркаю і давно не витрачав гроші на себе. Вирішив купити собі новий айфон, щоб трошки себе підбадьорити і нагадати собі, навіщо взагалі ми воркаєм. Ходив я з 13 Pro Max на 128GB, зараз взяв такий же 15 Pro Max. Звісно круто коли 5/6/7 значне число на балансі, але в моменті воно може перетвориться на повітря, тому 👇🏻 Меседж цього поста — "не забувайте витрачати гроші"

✅ Хто встигнув купити монетки $UWON, через 2 години у вас буде можливість їх продати на Uniswap Багато кого побрили і просто
Хто встигнув купити монетки $UWON, через 2 години у вас буде можливість їх продати на Uniswap Багато кого побрили і просто не дали купити, дуже по тупому відносяться до користувачів, спочатку пишуть що переносять на годину, потім пишуть що перенос завершено раніше і можна купувати токени, але купити було майже нереально, все лагало і спочатку списувало кошти, але потім вертало їх Надіюсь наступні сейли будуть більш продумані і буде можливість купити у всіх Oфіційні контракти $UWON на Coingecko : ETH: 0x438e48ed4ce6beecf503d43b9dbd3c30d516e7fd Near: 438e48ed4ce6beecf503d43b9dbd3c30d516e7fd.factory.bridge.near

📩 Aevo — Запуск на Launchpool Aevo став учасником Binance Launchpool! Деталі $AEVO на Launchpool: — Загальна максимальна пропозиція токенів: 1 000 000 000 $AEVO — Виділено на Launchpool: 45 000 000 $AEVO (4,5% від загальної пропозиції) — Початкова пропозиція токенів: 110 000 000 $AEVO (11% від загальної пропозиції) — Максимальний ліміт на одного користувача: - 30 000 $AEVO у пулі $BNB - 7500 $AEVO в пулі $FDUSD Пули для стейкінгу: $BNB (80% від загальної кількості виділеного на Launchpool) $FDUSD (20% від загальної кількості виділеного на Launchpool) 🔻Не забувайте про варіант, хеджування про який я описував тут, залежно від комісії фінансування і плеча яке ви берете, буде варіюватись ваш профіт! 📆 Період стейкнгу: з 8 березня 02:00 до 13 березня 02:00

Дочекались :)
Дочекались :)

✅ Можна купляти $UWON за $HOT Заходите Neat Wallet і в розділі Apps відкриваєте Hotpad Explorer 🔺 Дуже лагає апка, думаю тре
Можна купляти $UWON за $HOT Заходите Neat Wallet і в розділі Apps відкриваєте Hotpad Explorer 🔺 Дуже лагає апка, думаю треба постаратись, щоб купити!

🔜 Вірогідно вже завтра відбудеться Launchpad $UWON на Near Wallet В каналі UWON вийшла новина з таймером. Тому швидше за все
🔜 Вірогідно вже завтра відбудеться Launchpad $UWON на Near Wallet В каналі UWON вийшла новина з таймером. Тому швидше за все сейл почнеться найближчим часом. 🔹 Ціна токена $UWON на пресейлі буде - 0.1 $HOT 🔹 Максимальна покупка - 75 $UWON (Це якщо в вас є 10 рефералів) 🔺 Раджу добити рефералів, якщо маєте бажання залетіти в сейл і спробувати винести щось з нього. Покидайте посилання, друзям знайомим і т.д. 👉🏻 Якщо ти ще не фармиш $HOT то залітай в село Crypto Way і фарми з нами та отримуй ні 10% більше $HOT