ar
Feedback
✙Листи до Братiв Меморобiв✙

✙Листи до Братiв Меморобiв✙

الذهاب إلى القناة على Telegram

Вiтаю усiх, хто якимось чином натрапив на цей канал. Я типовий челiк, який щойно поступив на полiтологiю i буду сюди висирати меми/думки/статтi(?) по темi геополiтики, культури i т.д. Чатик - https://t.me/+z4g2qop8hhJlYmNk

إظهار المزيد
780
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-530 أيام
أرشيف المشاركات
Which side are you on?
+1
Which side are you on?

Я ахуєв двічі. Мало того шо Уве Боллс досі знімає кіно, хоча всі думали що він років 10 як забив на все, і пішов куховарити в
Я ахуєв двічі. Мало того шо Уве Боллс досі знімає кіно, хоча всі думали що він років 10 як забив на все, і пішов куховарити в свій ресторан. Так це ще й антимігрантська та антимуслімська агітка, знята на серйозних щах. І потім я втричі ахуєв коли згадав шо актор на головній ролі це латентний канібал. Сука, Уве, ти мене доб'єш)))

22.06.1941 долбоеб левого толка, имея фронт в Европе и Африке, начал кампанию против союзника. В результате этой шизы было угроблено до охуения миллионов белых европейцев, потеряны все приобретения, стигматизированы правые идеи и политические организации. Пожалуй величайшая ошибка человечества.

adminpic
adminpic