Mischief managed
الذهاب إلى القناة على Telegram
296
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
Це відео мені скинули багато людей, тож, можливо, ви його вже бачили, а якщо ні - рекомендую. Воно якось просякнуте любов'ю до поттеріани. Я аж просльозилася кілька разів🥹👇
https://youtu.be/irGFjKxbriA?si=XmB0m1m1YNNQqqUz
Я думаю, що це канон🤣 не уявляю, як Мінерва витримала би всіх тих Поттерів і Візлі у такій кількості 🙈
+9
Давно тут не було сторіз героїв поттеріани, тож я зробила таке для Рончика-Бончика😁 Рон - мій улюблений персонаж поттеріани, я думаю, він виріс у хорошого, веселого і ненапряжного чоловіка і батька🥰
Типовий пост багатьох закордоном фанатів Гаррі Поттера - Джоан Ролінґ не існує🤷♀️
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
