OLDMONEY CRYPTO💸
الذهاب إلى القناة على Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
إظهار المزيد2 719
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-207 أيام
-13430 أيام
أرشيف المشاركات
2 715
Всі встигли підписатись?
Вже зовсім скоро мій кєнт закине темку з прибутком в 8$ на аккаунт, яка ще ніде не шилилась!
Встигніть залетіти, залишаю вам 30 хвилин 👉 https://t.me/+SbopbCk8wfs5NzRi
2 715
❤️Хутко забираємо легкі 10$ від TapBit
І знову Тапбіт годує, нещодавно було таке промо з LTC і за нього виплатили по 10$. Хто не залітав, ось вам другий шанс, але вже з токеном $DOGE.
❓Що потрібно робити:
🔵Логінимось | Реєструємось на TapBit (KYC не потрібно)
🔵Робимо депозит від 100$ в $DOGE.
🔵Робимо обсяг від 500 USDT на споті в $DOGE.
Перші 100 людей отримають по 10$, місця ще є.
📆Період проведення акції: 29 липня, 03:00 - 31 липня, 03:00.
Умови трішки помінялись, але це всеодно лишається гемом. На біржі дуже мало людей, тому місця розбирають довго. Та і до того, потрібно мати від 100$ щоб зробити промо, це також багато кого відсіює.
Український чат TapBit - тик
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#TapBit #промо
2 715
🤔Актуальні легкі активності
Думаю краще все це вмістити в один пост, це буде зручніше і менше спаму. Знаю, багато кому лінь читати великі пости, тому я кожну активність розділив полосками, ви можете просто прочитати заголовок і зрозуміти, вам то треба чи ні.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
1️⃣Забираємо 13/23 NFT від McLaren
🔵Посилання - ТИК
Ще досі добре не відомо що за ці NFT буде, можливо вони зроблять так само як Pepsi в свою часи. На скільки я знаю, тоді з пепсі витягнули 400$ чи 700$.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
2️⃣Нова місія на Supra Oracles
🔵Посилання - ТИК
🔵Відповідь - B
Також не забуваємо заходити в кінці кожного тижня відкривати бокси. Я ось забуваю, треба собі нагадування поставити.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
3️⃣Розіграш в твіттері MEXC Global
🔵Посилання на форму - ТИК (там зверху пишуть всі умови)
🔵Відповідь: Web3 (це я так думаю, можливо ви хто знаєте правильно чи ні?)
🔵Буде 70 раномнихе переможців, які розділять пул 37 462 $EMGS.
Дедлайн: 28 липня 23:59
Нехай щастить 🍀
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Гайс, накидайте 🔥 під постом, вам не тяжко а мені приємо)
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гів #активності #вижимка
2 715
Виніс 1096$ з Uniwhale по інфі від мого кєнта🏖
Я пошкодую про це, але пофіг...
Короче , зливаю вам класний канал канал з актуальною інфою та приємним комьюніті!
Він доведе що заробити 1к$ на місяць на крипті — це легко!
👉Один з тих каналів, на які обов'язково потрібно підписатись — ТИК
Не реклама, а особиста рекомендація!
2 715
💰Розіграш від EZZY Game з пулом $6 900
Що таке EZZY Game? Це m2e | p2e гра, де за те що ти просто гуляєш, платять. У проекта велике комюніті, в якому вже більше 200 000 користувачів.
Зараз в них проходить розіграш з загальним пулом $6 900, в якому не потрібно ніяких вкладень.
⌨️Що будемо робити:
🔵Качаємо додаток та реєструємось (промо код:
WDUfO7avp)
🔵Беремо кроси та гуляємо
🔵Переходимо сюди та читаємо умови, після чого заповнюємо форму
🔵Беремо кроси за GEZY — вони приносять до 30% в місяць від вкладень, та дають шанс виграти більш круті призи.
📆Дедлайн: 4 серпня
Друзі, розіграш реально класний, беремо обов'язково участь, бо виграти можно навіть з фрі кроссами. Якщо з'явились якісь питання, питайте в їхньому чаті - ТИК.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гів #M2E2 715
🟠Забираємо свої 5$ на спот + 5$ на ф'ючерси від Binance
Сьогодні біржа дала деяким користувачам завдання, за які дають по 5$. Бачив писали що за покупку на P2P дають 5$ на спот, та за трейд 5 бонусу. Дані завдання і мене не оминули, дали 5 бонусу, буду їх використовувати як стоп лос.
🟠Подивитись чи ви маєте якісь такі завдання, можете в хабі винагород.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Також там вже зовсім скоро дедлайн акції, де за реєстрацію на Binance дають 25$.
🟠Посилання на пост - ТИК
Нагадаю, що таке на бінансі дуже дуже рідко, це найкращий шанс зареєструватись на біржі. Хто скільки вже на абузив в дані акції? Пишіть в коментарях 👇
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо
2 715
👀Смарт мув по промці з ByBit
ByBit анонсував нове промо з токеном Planet. Деталі промо ще не відомі, але пише "Deposit & Trade", тобто треба буде депозити з бірж, а для цього треба купити актив і тим самим токен має рости, бо ліквідності в ньому взагалі мало.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Особисто я зайшов акуратно з ризиком 1% від депо. Вам також рекомендую акуратно заходити, бо як я казав, ліквідності не має і токен з легкістю можуть обвали.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #смартмув
2 715
📈Свіже IDO на ByBit з 100% TGE
Сьогодні біржа анонсувала IDO проекту Derby Stars (DSRUN) з 100% TGE.
— Так, вам не побачилось, в даному IDO будуть заразу розблоковані всі токени які ви викупили. Як на мене то дуже смачненько, наприклад, якщо токен дає 5х на лістингу то це вже 750$, а за ці гроші вже можна купити собі якусь славуту зимою давати боком на парковках в снігу. І це тільки 5х, а якщо 20х? Так це вже щось серйозніше можна взяти.
Ближче до діла, сам проект приставляє з себе гру з кінних стрибків на блокчейні полігон. Так, щось таке собі, але мені доводилось часто бачити, як лістили токени з ігор і вони давали дуже смачні ікси, так чому цей не може так зробити?
🤔Що робимо:
🔵Логінимось | Реєструємось на ByBit
🔵Підписуємось на IDO - ТУТ
🔵Закидаємо 201 USDT на ByBit Wallet в мережі Arbitrum
🔵Холдимо до 2 серпня
Буде 200 переможців які отримають алоку на 150$, ціна IDO токена - 0.01$.
Знімки балансів: 31 липня, 11:00 - 2 серпня, 11:00
Лістинг: 3 серпня 13:00
🌐Деталі
Так так так, шанси тут дужееее мізерні, але згадайте той самий ByStarter, чувакам заходило 1/1, 2/6 і т.д. Всяке може бути, це рандом. Тому якщо маєте якісь лишні стейбл койни то обов'язково пробуйте виграти.
Виграє той, хто бере участь.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #IDO
2 715
🥳Вітаємо переможців в розіграші з каналами 🥳
Найлегші ваші 200 гривень на піцу! По ласуйте як слід ;)
👇Переможці:
• @UA_kr89
• @Romirosgang
• @sollop1
• @n3gr007
• @Kazui_kurosaki123
• @Pixel277
• @ayna_ttt
• @Vasya951
• @savitskiiiiiiyyyyyyy
• @DetectivConan12
• @monsters0987
• @smtdaqqq
• @ragwole
• @valskyi
• @a_r_t_e_m_4_i_c
• @san1x111
• @Stadmaks
• @Dimon_1919
• @oles_13
• @LeoTon
• @kent5254
• @FUKARA
• @Traktorist300
• @Mayzem
• @sergion091
• @NeoPanking
• @gleb_benko_ua
• @VozhaKMV
• @Poodnomyna
Відео як вибирав можете глянути в коментарях. Були трішки труднощі, бо в деяких не було підписок на всі канали, тому мусів переобирати.
Хто не виграв, не розчаровуйтесь, вам колись ще точно пощастить, я впевнений в цьому🍀
📌Найближчим часом організатор @VladTaras2004 зв'яжиться з вами та відправить винагороди, ви головне проявіть терпіння і не спамте в особисті повідомлення.
2 715
А ось і ще гіви від MEXC 📈
Знаю що зараз багато нових людей на каналі, тому хочу вам сказати що ці гіви люта імба! Шанси на виграш тут просто дикі, тому точно залітайте.
🫙Глім
🔵Посилання на Gleam
🔵Буде 40 переможців по 936.55 $EMGS.
Дедлайн: 29 липня
Примітка: Ви маєте мати на акаунті активів на суму від 30$.
🐦Розіграш в твіттері
🔵Посилання на розіграш
🔵Буде 70 рандомних переможців які розділять пул 37 462 $EMGS.
Дедлайн: 29 липня
Що до розіграшу з каналами, результати вже є, зараз тільки перевіряємо чи всі підписались. Обов'язково перевірте підписки - тут.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гів #глімчанскі #MEXC
2 715
💸Легкі 20$ за актив в чаті від Blofin
Я вже не раз постив дану біржу, все виплачує і все з кайфом.
Зараз вони анонсували конкурс, в якому за актив в чаті 10 людей получать по 20$ бонусу на ф'ючерси.
🤔Що робити:
🔵Бути активним в Українському чаті Blofin
🔵Підписатись на їхній Україно мовний твіттер
🔵Поставити лайк та зробити ретвіт даного поста - ТИК
📆Період проведення акції: 26.07.23-08.08.23
Краще свої бабки не вкидувати на біржу, всяке може бути. Просто на біржі присутні сильний риск контроль і можуть вас порахувати ботом. Одним словом, беремо і лутаємо халяву;)
Друзі, хто відмовиться від 20$ на хаялву? А якщо ви не вмієте торгувати, то можна зайти вилкою і забрати легкі 10$ на спот. Ізі піца так сказати🤤
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гем #blofin
2 715
🧽Вижимка актуальних розіграшів та глімів від бірж
Давненько в нас не було різних розіграшів та глімів, потрібно це виправляти на випробовувати свою вдачу. Нагадаю, що розіграші це один з найкращих способів отримати перші гроші в крипті.
1️⃣Глім Bybit X Worldcoin - ТИК
🔵10 по 100$ та 200 по 10$
Дедлайн: 31 липня
2️⃣ 10 баксів від WhiteBit - ТИК (інфа в формі)
🔵150 получать по 10 USDT
Дедлайн: 31 серпня
3️⃣Розіграш 3530 MNT від ByBit - ТИК
🔵А хз скільки на душу)
Дедлайн: 6 серпня
4️⃣Глім MEXC x $ABC - ТИК
🔵40 по 177.075 $ABC
Дедлайн: 28 липня
5️⃣ Гів в Х від MEXC x $ABC - ТИК
🔵70 розділять по 7 083 $ABC
Дедлайн: 28 липня
—На рахунок нашого гіву з каналами, результати з відео вибором кину або сьогодні в ночі, або завтра з ранку, після чого розкину винагороди.
Нехай щастить 🍀
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Розіграші #гів #глімчанскі
2 715
‼️Останній шанс‼️
Вже сьогодні, ми виберемо 30 рандомних переможців, які получать по 200 гривень на піцу!
Шанси на виграш ПРОСТО ДИКІ! Не вже тут є такі що відмовляться від халявної Лесі Українки?
Умови дуже прості, потрібно просто підписатись на 9 каналів та заповнити форму👇
🌐Посилання на розіграш - ТИК
І пам'ятайте, виграє той, хто бере участь🍀
2 715
📈Як забрати 100$ на акаунт з ByBit?
Останнім часом дуже багато промок ByBit для нових користувачів, думаю вам цікаво скільки можна вижати з одного нового акаунта, тому написав цей пост для вас. Надіюсь він буде комусь корисний.
🟠І так, почнемо з звичайних промок які випускаються при лістингу якогось токена. Останнім часом було три таких, які давали 50 USDT за депозит 100$ + трейд. Рахуючи що UA акаунт коштує 10$, це ізі окуп 40$/aк. На жаль, зараз доступна тільки промо WLD, в якому на акаунт дають 10$ та 5$ реферу, але це також норм, особливо якщо поєднати з акціями нижче👇
🟠Забираємо 50$ за WOST турнір від ByBit. Так, це не для нових користувачів, але також можна підлутати. Все що потрібно, це приєднатись в нашу команду, холдити на балансі від 500$, якщо ви приєднаєтесь до 27 липня, отримаєте 50$. Також з 7 липня можна буде зробити оборот 30к$ і за це отримати ще 40$ в BTC. Детальніше пише в цьому пості - ТИК.
🟠Також можна забрати бонуси на ф'ючерси, половину з яких можна зробити виводними. Якщо глянути в розділ "Мої винагороди" а там в "Мої завдання", ви побачите що за депозит від 500 USDT та оборот від 800 USDT дають 20 USDT на ф'ючерси, це вже 10$ виводні. До того, є ще ось ця реферальна акція, де дають по 25 USDT бонусу на дві сторони. Тобто тут вже виходить чистими 35$. Комісії я не буду враховувати, тому що зразу після реєстрація та перевірки KYC1 вам дають купон на 20$, який по гасе всі ваші комісії.
Як зробити бонуси виводні? Потрібно просто на половину зайти в шорт та половину лонг, тейки ставимо рівно з стоп лосами, таким чином ми получаємо половину бонусів виводні.
Якщо зібрати все це до купи, на даний момент виходить 100$/aкк, враховуючи те що вони зараз по 10$, то це 90$ чистими, з 10 аків виходить 900$. Тільки ось проблема що на 10 аків треба буде 5000$ холду, але думаю ви зможете хоть 2 аки зробити, це вже 180$ на піцу 🤤
🌐Партнерське посилання на реєстрацію - ТИК (в майбутньому будуть доступні ексклюзивні промо)
Друзі, шукайте дропів та використовуйте таку можливість на максимум, хто його знає що далі буде. Беріть реєструйте маму, тата чи бабцю, але після того не забудьте їм купити щось за це ;)
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо #ByBit
2 715
💸Забираємо ізі 50$ + ще більше за торги на ByBit
Зараз на ByBit проходить найбільший турнір року з пулом аж 8 000 000$!
В чому суть? Суть в тому, щоб торгувати на ф'ючерсах та змагатись з іншими командами. Ми не могли пройти повз, тому створили свою команду.
Приєднатись - ТИК
🟠Які винагороди:
🟠Кожен учасник з нашої команди получить по 10$.
🟠10 перший учасників нашої команди отримають по 10$.
🟠Кожен учасник, який зробить оборот 30 000$ на ф'ючерсах до 27 липня, отримає 40$.
🟠Ну і звісно частину пула 8млн$ якщо ми попадемо в топи (там навіть ламбу чи ролекси можна виграти).
Минулого року, в цьому турнірі, насипали по 100-200$ за те, що просто торгували на біржі в команді, ну чим не гем?
🟠Шо робити:
🟠Реєструємо акаунт на біржі та проходимо KYC - ТИК
🟠Холдимо на балансі $500+
🟠Вступаємо в команду - ДИК (+20$)
🟠Робимо оборот 30к$+ (+40$)
Якщо ви робите новий акаунт, вам зразу дасть купон на комісію, тобто за оборот ви взагалі нічого не втратите.
🌐Деталі по турніру
📆Дедлайн: 7 серпня (старт турніру)
ByBit капець як нас годує цього літа, не прогавте такий шанс! Пізніше закину ще як забрати 100$ на акаунт з ByBIt.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#турнір #ByBit
2 715
💲Лістинг Софії вже сьогодні!
Готові фіксувати тіло і профіт? Судячи з останніх лістингів проектів, ікси можуть бути дуже смачні.
Хто забув про Софію, ось пост - ТИК.
Лістинг буде на 3-ох топових біржах, це MEXC, Gate, і Bitget. Ще кажуть що за пару тижнів може бути на Kucoin, а там вже може і ByBit підтягнуть.
📌Не забувайте, що можна взяти участь в Zealy з пулом 10 000$. Завдання там мега ізі, тому ворк.
Особисто я вибив для себе алокацію, надіюсь хоча б зафіксувати тіло а далі просто кайфувати з фрі токенами.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Zealy #IDO
2 715
Виявляється не встигли ми про абузити, вчора по фіксили і тепер тільки в ефірі рефи рахуються😭
Але 20 $ELE дає і за матік, просто реферу не дає нічого. Тому хоть це заберіть, якщо токен буде по 0.5, то це файні 2-3 піци за пару кліків.
2 715
💲Абузимо рефералку від Element market
—Думаю, більшість з вас ловили фомо по Arkham (але деякі винесли по 5-10к$). І зараз ви заряджені абузити подібні теми щоб потім не фомойобити. Ось вам проект, який також може дуже смачно може нагодувати і навіть вже ближчим часом.
Element Market - це NFT маркет, який нещодавно став основним маркетом ZkSync, тобто ще через нього ми можемо претендувати на дроп від ZkSync. В проект було інвестовано 11.5 млн$ від топових фондів, але це було аж в 2021 році, можливо зараз вже і більше бабла мають.
Тобто проект не ликом шитий, і пропускати його точно не варто. Що ж ми зараз можемо від них зробити? Зараз в них є реферальна акції, в якій дають 20 їхніх токенів $ELE зразу, та 20 за кожного активного реферала. Активним рефералом рахується той, що купив хоть би разочок якусь нфт. Самі нфт в мережі полігону там коштують 2 копійки, і це враховуючи комісію.
✏️Що робити:
🔵Переходимо на сайт та підключаємо гаманець
🔵Купляємо NFT на маркеті за 2 копійки (полігон)
🔵Заходимо "Reward" та "Invite friend" (там вже має бути 20 токенів)
🔵Беремо своє реферальне посилання та заганяємо по ній максимум людей
Максимум можна получити 1010 $ELE, які вже зовсім скоро можна буде вивести на біржу та продати нх*уй в стакан. Дивлючись на недавні лістинги, як більшість токенів дають ікси, токен $ELE може навіть файно так коштувати.
📆Дедлайн: TBA, але я радив би вам поспішити!
Друзі, не пропускаємо такі шанси, звичайно я не можу сказати з 100% ймовірністю що ми щось зможемо заробити, але в крипті всяке може бути. Тут головне просто воркати і по масштабному. Я ось хочу загнати сюди максимум рефералів, 50 не так вже і багато.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ретродроп #AirDrop
2 715
🟠Легкий 1 ARB від Binance
Ну хто відкажеться від халявних 40-50грн? Можна купити собі редбульчик🥤 або мати далі на комісії.
🟠Що робимо:
🟠Логінимось | Реєструємось на Binance
🟠Переходимо на Quiz
🟠Проходимо його (відповіді в чаті)
📆Дедлайн: за 14 днів, але винагорода для перших 38 000 людей.
Чуть пізніше вам закину файну тєму, яка може дуже смачно погодувати, можливо навіть 1к$ на акаунт. Включайте сповіщення і чекайте.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо #Binance
2 715
📈Нове промо від ByBit з пулом 165 000 USDT
Тільки проснувся, а тут такий смаколик. Будемо воркати значить)
В знак лістингу проекту Worldcoin, біржа розпочала промоакцію з загальним пулом 165 000 USDT. Дана промоакція ділиться на багато частин, тому читайте уважно.
1️⃣Активність для нових користувачів (40 000 USDT)
🔵Реєструємо акаунт на ByBit
🔵Депозитимо від 100 USDT або USDC
🔵Робимо перший трейд WLD на суму від 100$
4 000 перших людей отримають по 10$. Також, той хто вас запросив, получить 5$ за ці ваші дії.
2️⃣Активність для булих кориcчтувачів (20 000USDT)
🔵Потрібно просто купити WLD на суму від 100$, за це отримуємо 5$. (4 000 місць)
Додатковий бонус: За депозит 25 WLD ви отримаєте 5 USDT. (місць 4 000)
3️⃣Активність яка буде до дедлайну (50 000 USDT)
🔵Просто потрібно наторгувати об'єм WLD на суму від 200$ на споті, чим більший об'єм, тим більша винагорода.
🌐Деталі
Період проведення акції: 10:00 24 липня 2023 р. — 02:59 15 серпня 2023 р.
Як на мене акція дуже норм, реферальну активність можна поєднати ще з бонусами на ф'ючерси + WOST від партнерів (напевно скоро буде наш). Раджу придивитись до Активності номер 3, там не потрібно чим швидше, та і дану акцію багато хто скіпне, тому краще зробити 1-2к обороту там, можуть смачно дати, 50к це не мало.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо #ByBit
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
