OLDMONEY CRYPTO💸
الذهاب إلى القناة على Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
إظهار المزيد2 714
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-207 أيام
-13430 أيام
أرشيف المشاركات
2 712
Лутаємо топовий мерч та додаткові призи за перегляд АМА на Binance🥉
Вже сьогодні о 19:00 буде АМА, під час якої розіграють прекрасний мерч від Binance та додаткові нагороди від біржи, я думаю це будуть крипто бокси або ще щось цікаве.
🤔Що робим?
🔵Реєструємось на біржі за посиланням
🔵В 19:00 заходимо на трансляцію
🔵Очікуємо на розіграш мерча
Народ, мерч від бінанса хотів би кожен, тому ні в якому разі не скіпаємо, це вам вже не батончик рошен))
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#binance #промо
2 712
📈Лутаємо 30$ з M-Day від MEXC
Знаю, багато з вас вже давно знають цю акцію і кажуть що це погана акція, і я з вами згоден. Так було колись, коли на оборот ми тратили дофігіще бабок на комсу, але зараз все помінялось. На даний момент, комісія на біржі в ф'ючерсні торгівлі 0% як тейкер і 0.01% як мейкер. Тобто, якщо раніше ми тратили 6-7$ на оборот 15 000$ то зараз 0.5 - 1$. На багато краще, чи не так?
Також, на жаль для M-Day акцій вже збільшили мінімальний поріг обороту, ось наприклад на цьому M-Day потрібно зробити 45к обороту і за це отримуємо один білет. Але в цьому є ще плюс, конкуренція значно зменшилась і тепер більший шанс на виграш.
Що до акції, зараз доступний крутий M-Day, в якому 1000 переможних білетів, кожен з яких містить в собі 34$ бонусу на ф'ючерси, навіть якщо не вмієте торгувати, то вилкою виходить 15-17$ чистими, а на оборот потратиться біля 4-ох баксів, окуп 11$ чистими. Звичайно можна і не виграти, тому враховуйте свої ризики.
⌨️Що робити:
🔵Логінимось/Реєструємось на MEXC (Як забрати 30$ за реєстрацію пише - тут)
🔵Робимо обсяг торгів на Ф'ючерсах від 45 000$ (відслідковувати обсяг можна на сторінці M-Day або на інших акціях по обсягу)
🔵Реєструємось в M-Day
🔵Чекаємо результатів
🌐Детальніше про M-Day
Також дана акцій добре поєднується з акціями по обороту з розділу "1000$"
Думаю можна воркати, але перед цим DYOR!
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #промо
2 712
🟠Лутаємо 1 ARB/акаунт на Binance
Звичайно 1 ARB маловато, але приємно. Тип паче, в кого є ферма, то ізі абуз.
🟠Що потрібно робити:
🟠Переходимо на сторінку акції та реєструємось в ній
🟠Робимо депозит з бінансу на Trast wallet за допомогою кнопочки "депозит з біржі"
🟠Депозит потрібно робити на суму що найменше 10$
Детальніше про акцію - жмяк
📆Дедлайн: 4 липня (пул обмежений)
Ну це не багато, але пару батончиків рошен можна буде купити, або просто мати на подальші комісії.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо
2 712
Хочеш знати про всі самі гемні теми цього літа?😱
Тоді додавай папку з самими файними українськими телеграм каналами по крипті👇
🗂Ось та сама папка - DOLLARS💸
Додати цю папку в свій список можна лише натиснувши на кнопку вгорі👆(необхідна остання версія Telegram)
🔴Додати папку🔴
2 712
📈Глім + гів від MEXC = гемщина
Тільки сьогодні писав що прийшли бабки з гівів, а вже новий випустили гівчик. Без роздумів беремо участь.
🫙Глім
🔵Посилання на глім
🔵Буде 40 рандомних переможців, які отримають по 256.25 $YACHT.
Дедлайн: 25 червня в 15:00
НАГАДУЮ, для участі в глімах потрібно мати баланс на біржі від 30$.
🐦Гів в твіттері
🔵Посилання на гів
🔵Буде 50 рандомних переможців які розділять пул 10,250 $YACHT
Дедлайн: 25 червня в 23:59
Раджу таке не скіпати, особливо лоу банкам! Шанси на виграш тут доволі гарні.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#глімчанский #гів
2 712
MEXC годує🤤
🎁Прийшли винагороди за гліми так гіви від MEXC, перевіряйте баланси.
Ось ці гіви і гліми, це така імба для лоу банків, ну і для хай банків також приємно. Багато з вас скіпають це, бо пару разів брали участь і не вигравали. Хочу вам сказати що не буде все зразу, треба пробувати і пробувати, і колись обов'язково виграєте.
Дякую Cristaly за інфу
2 712
📈Ділимо пул 30 000$ від ByBit
Це що? ByBit починає просинатись? Надіюсь скоро буде багато промо.
Сьогодні біржа запустила хорошу таку акцію, в якій ми зможемо залутати пару $$$ на піцу і може ще на томатний сік до неї. Дана акція підходить тільки тим, хто брав участь в IDO. Чим більше ви брали участь, ти більша винагрода в вас буде.
🟠Що потрібно зробити:
🟠Реєструємось в акції на сторінці події
🟠Внесіть від 200 USDT на свій ByBit гаманець
🟠Холдимо баланс до 26 червня, в цей період будуть зроблені знімки балансів
Нагороди будуть нараховані 30 червня в 13:00, в мережі BEP20 (BNB).
🌐Деталі
Доволі не погана акція, по суті це халявні бабки, тут нічим не рискуєш тільки морозиш 200$ на деякий час.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо
2 712
2 712
‼️Вже скоро кінець пресейлу від AIO, встигніть залетіти. (спойлер - писати пост мені допомагав їхній бот - Aio Chat Bot)
Що це за бот такий? AIO-Chat - це особистий асистент з штучним інтелектом. Можете його питати що хочете чи давати йому різні завдання.
Також хочу виділити ще один крутий продукт від них, а саме їхній гаманець. Aio-Wallet - це повністю децентралізований веб-крипто гаманець. В ньому є одна дуже зручна фіча, це те що гаманець автоматично підтягує всі моенти які є на вашому гаманці, тобто не потрібно додавати як в інших гаманцях.
❕Що до пресейлу:
- Лістинг відбудеться зразу після пересейлу, протягом доби. Також є крутий бонус, всі хто купили токенів на суму від 100$, получать х2 токенів до свого балансу. Це дуже сильно збільшує шанс відбити тіло зразу на лістингу.
Є ще одна крута новина, в проекта появився класний Маркет Мейкер Gotbit, його участь дуже файно вплине на курс і дасть нам заробити.
🌐Посилання на пересейл - ТИК
Гайс, на мою думку, тіло зразу на лістингу ми з легкістю зможемо відбити. Проект викликає довіру, особисто я закупив трішки токенів, побачимо що буде))
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#пресейл
2 712
😍30$ від BingX
🔵Хочу вам нагадати що ще актуальна промка від BingX, де за прості дії ви можете отримати 30$ на ф'ючі, якщо входити вилкою то це 15$ чистими на один акаунт.
Місць на дане промо ще дуже багато, тому абузимо по повній програмі!
Гайс, зараз капеееець як глухо по різним промкам, тому воркаємо все що є. Особливо вам рекомендую зробити активності для дропу від L0 та zkEVM. Також не забувайте про тестнет від WhiteBit, хто не хто а ці козаки можуть роздати за тестнет.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо
2 712
🐟Поки біржі сплять і не випускають промо, адмін виживає як може
Є тут хто з рибаків?
2 712
❤️Обзор біржі TapBit
⌨️Ви часто бачите в мене на каналі різні промки від біржі TapBit, але більшість з вас скіпає їх бо біржа не так популярна як той самий Bybit чи MEXC.
Запам'ятайте, те що біржа не популярна то це для нас великий, жирний плюс! Адже дуже мала конкуренція на промках чи розіграшах.
- Ось до прикладу візьмемо дане промо по обороту, тут пул 1 000$ і тільки на 100 людей, таке б розлетілось за пару секунд на тому ж самому ByBit, а тут я робив дане промо в останній день та в останні години і мені прийшли реварди. Ізі 10$ на піцу!
І це ще не все, на біржі можна все це робити без KYC, тобто абузити можна по лютому, зробив на 10 аків і маєш тобі ізі 100$.
- Звичайно подібні промо бувають рідко, але дуже часто є різні розіграші (я сьогодні виграв в одному +10$), шанси в розіграшах просто велетенські! А ще, якщо про абузити😆 трішки, то взагалі можна вже їхати вибирати собі новеньку Ауді RS7.
А взагалі, біржа, крута та зручна, звичайно ліквідності в ній не так як на банані, але тоже норм. Також на біржі присутня торгівля Forex, хто давно хотів попробувати торгувати USDEUR, то заходьте і торгуйте, тут дуже зручно все це облаштовано.
‼️Щоб не пропускати різні промки і гіви, заходьте в їхні Українські соц. мережі.
🔵Телеграм - ТИК (Тут найкращий модер)
🔵Твіттер - ТИК
🌐Посилання на реєстрацію в TapBit
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#обзор
2 712
📈Глім + гів від MEXC Global
Хочу вам нагадати, щоб ви включили в себе на акаунті MEXC "відображати маленькі баланс", багато людей в чаті писали що їм насипали по пару $$$ на каву. Гляньте, може і вам є?
🫙Глім
🔵Посилання на глім
🔵Буде 40 переможців, які отрмають по 2,083.32 $TAL.
Дедлайн: 21 червня
Примітка: Потрібно мати дійсний баланс на біржі від 30$.
🐦Гів в твіттері
🔵Посилання на гів
🔵Буде 50 переможців, які розділять пул 83,333 $TAL.
Дедлайн: 21 червня
Щось мені останнім часом не везе вигравати в MEXC, можливо хоть цього разу пощастить виграти пару $ на піцу салямі, бо давно вже її не їв.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#глімчанский #гів
2 712
🐂Мінтимо NFT в тестнеті від WhiteBIT
Гайс, робимо всі активності для тестнету бо можуть дуже смачно насипати. Якщо ви пропустили минулий пост по тестнету то переходьте сюди і працюйте.
Зараз ми можемо проявити ще одну активність, а саме замінтити NFT в мережі.
🤔Як це зробити:
🔵Переходимо на кран та беремо токени якщо ще не забирали
🔵Далі на тому ж самому сайті заходимо в вкладку Tokens та заходимо в NFT List
🔵Після чого під'єднуємо гаманець та заходимо на любу колекцію нфт
🔵Далі переходимо в вкладку Contract і заходимо в write contract
🔵Шукаємо вкладку mint та мінтимо любу кількість NFT
‼️Якщо не зрозуміли, то можете глянути відео гайд прикріплений до цього поста.
Ось така активність вийшла. Можливо імено за це нам насиплять трішки $$$.
Накидайте 👍, вам не тяжко а мене це мотивує.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#тестнет
2 712
💸Лутаємо 5$ на піццу від CORE
Дану темку, вже нормально так шильнули, але можливо тут є такі хто не бачив, тому це для вас.
🟠Що робити:
🟠Переходимо за посиланням
🟠Виконуємо завдання
Буде 2 000 переможців по 5$.
-Там буде завдання, в якому потрібно за бріджити 5$ через офіційний core міст. Не лякайтесь, холдити там не обов'язково, та і комісія там маленька.
📆Дедлайн: 30 червня
Я б не спішив ще робити дану акцію, краще зачекати до якогось 25-27 червня і тоді глянути скільки учасників та розрахувати шанси на виграш. Якщо буде шанс 2-5% то немає сенсу морочитись тим.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гів
2 712
📈Лутаємо 100$ від любимого MEXC Global
Гайс, хто не в курсі, конверт - це як крипто бокс на банані, тільки Mexc роздає набагатооо більше. Зараз ми маємо змогу залутати 100$ з конверту. Як? Читайте нижче👇
✏️Що робимо:
🔵Логінимось/Реєструємось на MEXC (30$ за реєстрацію - тут)
🔵Підписуємось на тг канал MEXC - ТИК
🔵В 19 : 00 на каналі MEXC скануємо QR - code і відкриваємо конверт
💸100$ отримають перші 50 людей
Не скіпайте а боріться, 100$ на дорозі не валяються. Особисто я сам буду пробувати ловити, може пощастить зловити)
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#гемвідмекс
2 712
‼️Ось і наші переможці‼️
1)@andrey_suprunovich
2)@arturshostak
3)@avrmnka11
З вами зв'яжуться організатори і дадуть вам приз.
Хто не виграв, не розчаровуйтесь, ще буде багато шансів на виграш. Пам'ятайте, виграє той, хто бере участь 🍀
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#результати
2 712
📈Доповнення до реферальної акції ByBit
Чесно кажучи, я думав що дедлайн цієї акції давно вже настав, але пише що тут дедлайну поки що не має і в підтримці уточнили що акція ще діє.
Тобто, за дії які я перерахував в цьому пості, ми отримуємо ще додатково з цієї акції по 25$ бонусу на два акаунти. Якщо заходити вилкою, то виходь 25$ чистими + ще бонуси з другої акції.
🌐Деталі
Нормальний такий шанс за реєструвати собі акаунт на ByBit, чи зробити собі ферму і зразу її окупити. Ще б як доповнення не помішала би якась промка для новорегів🤔
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#промо
2 712
‼️Вітаю! Ти виграв у РОЗІГРАШІ
🏆Саме так ми писатимемо переможцям вже СЬОГОДНІ
Шанси на виграш реально великі + ті хто абузять не заберуть приз. Все буде чесно!
Перевір підписку на всі канали, щоб точно забрати приз. Підписки будемо перевіряти❗️
📆Кінець розіграшу: 17 червня
📝Результати будуть до 22:00
📌Посилання на розіграш: https://t.me/cryptosscamm/729
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
