ar
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

الذهاب إلى القناة على Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

إظهار المزيد
2 724
المشتركون
-324 ساعات
-227 أيام
-15830 أيام
أرشيف المشاركات
Збираємо на М113 для АЗОВУ 🫡 Друзі, всі ми знаємо що війна ще не закінчена, і ворог ще знаходиться на наших землях. Для того, щоб вигнати цих підерів, наші воїни не сплять ночами і ризикують життям на передові, поки ми спимо в тепленьких ліжечках. Тому треба допомогти! Мій друг, Іщенко Віталій — Тиловик Азову, відкрив збір на М113. Потрібно зібрати 50 000 гривень. Спільними зусилями, ми на ізі закриємо такий збір. Кожна гривня важлива! Для чого потрібний M113? ⚫️ M113 виконує широкий діапазон завдань і буде надважливим елементом на складній ділянці фронту. А його бронювання захистить наших військових від кулеметів, мін та фугасів, тому потрапивши під обстріл, цілий екіпаж буде врятовано. Так так, ваша гривня може спасти безліч життів, які в свою чергу спасають вас. 🔗 Посилання на банку - https://send.monobank.ua/jar/9cK3SkgFtz Номер картки банки - 5375 4112 1038 0718 Binance Pay - 240531349 Ініціатива затверджена єдиною офіційною платформою по забезпеченню Бригади НГУ "АЗОВ" @azov.one Слідкувати за ініціативою та як доєднатись шукайте на сторінках inst: @che.darja @ask.merry @mzhnsk_ Більше інформації @tylovyky

Розпочався 4 тиждень квестів від zkEVM & Intract 🟣 Надіюсь всі встигли забрати третю NFT. Затрати були ~5$, і це при gwei 25
Розпочався 4 тиждень квестів від zkEVM & Intract 🟣 Надіюсь всі встигли забрати третю NFT. Затрати були ~5$, і це при gwei 25. Можна було зловити менший, в неділю з ранку, але я провтикав. ⚫️Що робити: ⚫️Переходимо на квести ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Виконуємо завдання — Цього разу витрати трошки більші будуть. По перше, gwei сильно скаче, а по друге, завдань з оплатою комісії чуть більше. 📅 Дедлайн: 16 листопада — Буде щось чи не буде, ХЗ. Но зробити хоча б один акаунт для антифомо варто. Проект гроші файні має, можуть щедро насипати. До того, людей дуже багато це все діло скіпнуло, а як показав Аркхам, де мало людей, там файні гроші. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #Ретродропи #zkEVM

Доброго вечора 🎩 Результати по розіграшу, який був на каналі, в нашому найкращому чатику - ТИК. З переможцями зв'яжуться найближчим часом і виплатять. А як ні, то ми всі разом захейтимо Ваню, і зробимо ритуал, який накладе на нього сильне прокляття від якого навіть бабка з яйцем не спасе, тільки для цього буде потрібна коза в жертву, думаю нарішаєм 😈 Також розкинув бабки переможцям за підписку на рекламу, всім дякую за участь, наступним разом і вам пощастить. Переможці, киньте плюсик в коменти, щоб народ не подумав що я скамер (хоча по назві каналу і так ясно). 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

‼️ Останній шанс підписатись, за дві години видаляю! — Також роблю міні конкурс для вас, кину рандомно парочці тіпам на редбульчик. Що робити: ⚫️Підписуємось на канал - ТИК ⚫️Кидайте скрін що підписались і номер карти в коменти під цей пост Дедлайн: Через 2 години розкину! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

‼️Останній шанс... ‼️ — Останній твій шанс залутати 10$ на піцу за просту підписку на топ канали! Невже так лінь просто підписатись і заповнити форму? Давай бігом, маєш час до 20:00 😠 P.s учасників пздц як мало 🔗 Умови - https://t.me/cryptosscamm/1154

Халява від ByBIt х TON 📈 Зараз можна залутати 5.5 TON для нових користувачів (круте доповнення до цього промо), та 0.5 TON д
Халява від ByBIt х TON 📈 Зараз можна залутати 5.5 TON для нових користувачів (круте доповнення до цього промо), та 0.5 TON для старих. Умови: ⚫️Просто заповнити форму - ТИК Місця: ⚫️Для старих - 25 000 ⚫️Для нових: - 25 000 Дедлайн: 7 грудня — Для старих це взагалі халява, всього потрібно ТГ акаунт з гаманцем тон. Працюємо) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

Виходить 180$/акаунт, воркаєм 👍

Завтра стартує нове промо на ByBit 📈 🔷Усі деталі промо - ТУТ (все по дефолту) ⚫️Лістинг: 8 листопада, 12:00. ⚫️Період прове
Завтра стартує нове промо на ByBit 📈 🔷Усі деталі промо - ТУТ (все по дефолту) ⚫️Лістинг: 8 листопада, 12:00. ⚫️Період проведення: 7 листопада, 12:00 - 22 листопада. Винагорода в токенах, ціна лістингу поки не відома, тому не можливо дізнатись чи вигідне вийде промо. Тим не менш, краще завтра бути готовим, може ціна буде дуже солодкою, хто зна. Посилання на реєстрацію в біржі - https://partner.bybit.com/b/cryptoukrainian 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

+2800$ зі 100$ на ф'ючах, база) Це був челендж "драбинка" в якому старт був зі 100$, а зараз розпочинаємо другий етап! Старт:
+2800$ зі 100$ на ф'ючах, база)  Це був челендж "драбинка" в якому старт був зі 100$, а зараз розпочинаємо другий етап! Старт: 10$ Ціль: 800$  Період: 3 тижні Приєднюйся та розпочинай. Другого шансу не буде👇

🍀 Сьогодні тобі пощастило! Ти виграв! — Саме так ми писатимемо переможцям вже в СЕРЕДУ. Шанси виграти 10$ реально великі, адже учасників внатурі мало! Тому годі нити, що тобі ніколи не везе, і бери участь. Виграє той хто участвує☝️ P.s підписку на канали будемо ретельно перевіряти. 💎 https://t.me/cryptosscamm/1154

Для тих хто не в крусі 🤓 ⚫️ Щоб добре з економити, можна робити оборот в парі USDC/USDT на бестрокових ф'ючерсах, там ви баг
Для тих хто не в крусі 🤓 ⚫️ Щоб добре з економити, можна робити оборот в парі USDC/USDT на бестрокових ф'ючерсах, там ви багато не втратити на волитильності. Також на бестрокових рахується як закриття, так і відкриття. ⚫️ Робіть оборот по лімітному ордері, так в двічі менша комісія. Для обороту 50 000 вдасться файно зекономити. Дивитесь в стакан, вибираєте найближчу ціну і заходите по ній. В даній парі трошки довго заповнється ордер, але воно того варте. Хто робить? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

Для тих хто не в крусі 🤓 ⚫️ Щоб добре з економити, можна робити оборот в парі USDC/USDT на бестрокових ф'ючерсах, там ви баг
Для тих хто не в крусі 🤓 ⚫️ Щоб добре з економити, можна робити оборот в парі USDC/USDT на бестрокових ф'ючерсах, там ви багато не втратити на волитильності. Також на бестрокових рахується як закриття, так і відкриття. ⚫️ Робіть оборот по лімітному ордері, так в двічі менша комісія. Для обороту 50 000 вдасться файно зекономити. Дивитесь в стакан, вибираєте найближчу ціну і заходите по ній. В даній парі трошки довго заповнється ордер, але воно того варте. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

О це вже смаколик! Лутаємо 50$ в новому промо від BingX 😱 Бінги запустили круту промку для нових користувачів. Подібні вже б
О це вже смаколик! Лутаємо 50$ в новому промо від BingX 😱 Бінги запустили круту промку для нових користувачів. Подібні вже були, і файно виплачували. Місць всього 1000, тому поспішіть. 👉Що до чого? 🔴Реєструємось за цим посиланням на біржі 🔴Далі реєструємось в акціїї — ТИК 🔴Торгуємо 100$+ на споті — получаєм +10$ 🔴Торгуєм від 3к$ на споті — +10$ 🔴Торгуємо від 8к$ на фьючах — +10$ 🔴Торгуємо від 50к$ на фьючах — +20$ Дедлайн: 1000 перших. — Йой... Сьогодні з постами я щось трошки ультанув. Ну що поробиш, все таке цікаве зараз )) Канал | Чат | Twitter

Швидко лутаємо нове промо від BingX! Всього 1000 людей! 😱 Промо для нових користувачів, перша 1000 людей, швидко робим і абу
Швидко лутаємо нове промо від BingX! Всього 1000 людей! 😱 Промо для нових користувачів, перша 1000 людей, швидко робим і абузим, нагороди на спот, завжди виплачують! ⚫️Що робим? ⚫️Реєструємось за цим посиланням на біржі ⚫️Далі реєструємось в акціїї — ТИК ⚫️ Торгуємо 100$+ на споті — получаєм +10$ ⚫️Торгуєм від 3к$ на споті — +10$ ⚫️ Торгуємо від 8к$ на фьючах — +10$ ⚫️ Торгуємо від 50к$ на фьючах — +20$ 📅 Дедлайн: 1000 людей! — Давайте рухайте булками, ізі мані! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

Отримуємо 12$/акк від #### 🤯 Не хочу шилити темку, тому запостю її до себе в приватний канал, залітай скоріше тому що пул обмежений, заявки прийму відразу)❤️ 👉Посилання - https://t.me/+F0FkPKYeulAxYzli

#Всеза10хв MEXC Ukraine ⚫️L2E - ТИК ⚫️10 рандомних по 10$ на ф'ючі. Дедлайн: Сьогодні, 23:59. BitMart X Chamcha ⚫️Деталі в фо
#Всеза10хв MEXC Ukraine ⚫️L2E - ТИК ⚫️10 рандомних по 10$ на ф'ючі. Дедлайн: Сьогодні, 23:59. BitMart X Chamcha ⚫️Деталі в формі - ТИК ⚫️250 рандомних получать по 8,888 CHAX. Дедлайн: Сьогодні, 16:00. TapBit ⚫️Промо в честь Хеловіну - ТИК (фото беріть любе з гугла) ⚫️Виграш - 50$ бонусу на ф'ючі. Дедлайн: 11 листопада MEXC Ukraine ⚫️Привіт Листопад - ТИК ⚫️15 найкращих по 10$ на спот. Дедлайн: Вже завтра! Поспішіть! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Всеза10хв

Рубаємо касу разом з BingX 😍 Дай боже здоров'я, народ. Вийшла нова промка від бінга, на якій можна буде заробити не тільки з
Рубаємо касу разом з BingX 😍 Дай боже здоров'я, народ. Вийшла нова промка від бінга, на якій можна буде заробити не тільки за нагороди, а і при самій торгівлі + я поверну вам частину з комісіонних назад. Короче виглядає дуже жирно, погнали по порядку: Нагороди(ціна за монету 0.034): 1 місце – 30 000 $TOKEN 2 місце – 18 000 $TOKEN 3 місце – 12 000 $TOKEN 4-100 місце – 140 000 $TOKEN Що до чого? ⚫️ Реєструємось за партнерським посиланням на біржі — ТИК ⚫️ Далі реєструємось в самому турнірі — ТИК ⚫️ Торгуємо від 2к$ на фьючерсах в парі TOKEN/USDT і тримаємось в топі Як зекономити кошти на промці і заробити ще більше? ⚫️ По-перше, раджу вам заходити лише в шорт, так як цей токен поки тільки падає вже 3 дні підряд, але не забувайте про стопи. ⚫️ Торгуємо ТІЛЬКИ по лімітках, так як таким чином комісія буде в 2.5 раза меньша і на великих оборотах це дуже сильно скажеться. ⚫️ Всім хто буде торгувати за моїм посиланням я буду повертати 20% від всіх комісій, а якщо ви будете вриватись в лідерборд, то навіть більше — просто закидайте мені в особисті свій UID і я одразу поверну) 📅 Дедлайн: 10 листопада — Короче, тут заробить кожен, кому не лінь. Зекономити можна файно, тай заробити суто з шорта годно. Головне слідкуйте, що б ваша витрата не була більше ніж 30-40$, адже ревард на даний момент ~50$ для топ 100. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

🤑Розіграш 100$ на 10 переможців, або ж легкі 400 гривень на піцу! Останнім часом не було цікавих гемів для заробітку, а тому
🤑Розіграш 100$ на 10 переможців, або ж легкі 400 гривень на піцу! Останнім часом не було цікавих гемів для заробітку, а тому ми разом з 10-ма найкращими каналами вирішили зробити для вас розіграш, де буде 10 переможців по 10$. Як взяти участь? Потрібно просто підписатись на канали та заповнити форму 👇 Crypto DreamSokol 🦅v crypto🤑ELBOWUAФайний КриптанCrypto Cristal💎Крипто СкамТуди-Сюди МільйонерВ Черном Списке СБУKoala ТємщикCrypto Гайд 🌐 Посилання на форму - ТИК ‼️Відсутність підписки – одразу видаляємо з конкурсу 📆 Дедлайн: Середа, 8 листопада в 20:00

ТА ТИ ЗАЄБ#В БРАД 🤬 Коли ти вже почнеш воркати??? Шо тобі для цього потрібно??? ХОРОШЕ ІНФОПОЛЕ? БАБКИ? ТЬОЛКИ? Хоч з бабкам
ТА ТИ ЗАЄБ#В БРАД 🤬 Коли ти вже почнеш воркати??? Шо тобі для цього потрібно??? ХОРОШЕ ІНФОПОЛЕ? БАБКИ? ТЬОЛКИ? Хоч з бабками та тьолками я тобі недопоможу, але можу допомогти з ХОРОШИМ ІНФОПОЛЕМ, з яким в тебе будуть і бабки і тьолки) На тобі посилання на той самий канал, де постилися всі тємки на яких інші лутали ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ 👉Те саме посилання - https://t.me/+F0FkPKYeulAxYzli