ar
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

الذهاب إلى القناة على Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

إظهار المزيد
2 714
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-207 أيام
-13430 أيام
أرشيف المشاركات
🖼Забираємо халявну NFT від StarryNift Що ми робимо коли чуємо халяву? Правильно, лутаємо її, на цей раз нфт від StarryNift.
🖼Забираємо халявну NFT від StarryNift Що ми робимо коли чуємо халяву? Правильно, лутаємо її, на цей раз нфт від StarryNift. StarryNift - це платформа для спільної творчості, що забезпечує захоплюючий віртуальний 3D-досвід для ігор, творчості та спілкування. Одним словом щось типу SandBox. На проект в твіттері підписано понад 160к людей серед яких є серйозні проекти. ⌨️Як забрати нфт: 🔵Переходимо на сайт 🔵Мінтимо нфт (чуть чуть BNB для комісії) 📆Дедлайн: TBA Хз що за нфт буде, можливо роздадуть щось як HOOK. Для анти фомо проженіть пару акаунті, може реально щось смачне буде. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#MintNFT

🪙Ділимо 20 000$ за реєстрацію + реферала на BitGet Продовжуємо вигідно реєструватись на біржах, бай біт і мекс вже були тепе
🪙Ділимо 20 000$ за реєстрацію + реферала на BitGet Продовжуємо вигідно реєструватись на біржах, бай біт і мекс вже були тепер ще BitGet. о потрібно зробити в цій акції: 🔵Реєструємось по реферальному посиланню яке взяло участь (Моя рефералка - ТИК) 🔵Переходимо на подію і реєструємось в ній 🔵Робимо оборот маржі 200$ на ф'черсах (100$ відкрив і закрив з 1-2х плечем) За ці дії ви ділите пул 10 000$, а якщо ви ще когось запросите і він зробить це все, тоді додатково ще ділите пул 10 000$, ділитись буде відносно вашої кількості рефералів. Знаю, багато скажать що ПУЛ МАЛИЙ! Так, малий для бінансу, но ця біржа відносно не популярна + промку ще навіть ніхто не шилив. Біржа все виплачує, можете не переживати за це. 📆Дедлайн: 15 червня Гайс, реально тєма знайти багато дропів і тупо регати їх по таким промкам + ще можна койн ліст верифікувати. Робити пост вижимку дропа? Самому цікаво скільки вийде) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#промо

💃А ось і наші переможці, ВІТАЮ ВАС! 1)@Joker_ivanchik 2)@m_biletsky 3)@Dxhreshchuk 4)@N1tlch 5)@maruschakt Хто не виграв, не розчаровуйтесь, ще багато гіві буде, один точно залетить❤️

📌Вже сьогодні закінчення розіграшу 😇 Учасників не так і багато тому є шанс стати переможцем 😉 🏆5 щасливчиків порівну розділять банк у 250$ Встигни взяти участь ‼️

🏎Забираємо 8/23 NFT від McLaren Ну тут нема шо писати, ви і так все самі знаєте, просто забираємо. ⌨️Як забрати? 🔵Переходим
🏎Забираємо 8/23 NFT від McLaren Ну тут нема шо писати, ви і так все самі знаєте, просто забираємо. ⌨️Як забрати? 🔵Переходимо на сайт і конектимо Trust Wallet 🔵Мінтимо нфт 🔅Чекаємо анонсів Колись щось подібне було з пепсі, і там на акаунт можна було заробити 500$, думаю тут вже буде більше. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#MintNFT

📈Торгуємо на ByBit і ділимо пул 1 000 000 USDT Дуже крута акція, особливо для тих хто і так торгує. За звичай мало хто в так
📈Торгуємо на ByBit і ділимо пул 1 000 000 USDT Дуже крута акція, особливо для тих хто і так торгує. За звичай мало хто в такому бере участь, тому що потрібно зробити великий оборот. А ці користувачі що і так роблять на біржі такі обороти, вони просто не зареєструються в акції. Тобто винагорода буде капееець яка солодка, майже як батончик, чуть чуть не дотягне. 🟠Що потрібно зробити: 🟠Логінимось/Реєструємось на біржі 🟠Реєструємось в акції 🟠Просто торгуємо парами ETHUSDT, ETHUSD, ARBUSDT, SUIUSDT, OPUSDT, MATICUSDT та ETCUSDT. 🟠Потрібно на торгувати від 100 000$ об'єму як тейкер 🌐Деталі Дедлайн: 18 червня Також є ще круте доповнення до цієї акції. За об'єм 10к, 30к та 50к, ви отримуєте по спіну в рулетці, в які можна виграти багато різних смаколиків. 🟠Як крутити? 🟠Переходимо сюди і нажимаємо "взяти участь" 🟠Далі просто торгуємо і набиваємо об'єми, після чого призиваємо бога вдачі і крутимо рулетку з надією на мак бук. Дедлайн: 19 червня Особисто я і так торгую даними парами, тому також візьму участь, можливо наб'ю потрібний об'єм і залутаю пару $$$ на смаколики. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#промо

📈Новий глім + гів від Mexc Хто не бачив, я писав пост як витягнути максимум бабла за реєстрацію на MEXC, детальніше - тут. Щ
📈Новий глім + гів від Mexc Хто не бачив, я писав пост як витягнути максимум бабла за реєстрацію на MEXC, детальніше - тут. Щось останім часом, мекс багато роздає бабла, надіємось що так буде і на далі. 😏MEXC x $REL Giveaway 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 переможців які отримають по 357,12 $REL. Дедлайн: 4 червня Примітка: Тільки користувачі які мають активний балнас від 30$, матимуть право на винагороду. Нормально не по абузиш, але це і збільшує шанси. 🖥MEXC Global x Relation в твіттері 🔵Посилання на форму 🔵Буде 70 рандомних переможців, які поділять пул 14 285 $REL. Дедлайн: 4 червня Гайс, бачив багато хто з вам запитує "де результати?". Так ось, винагороди розподілюються протягом 7-ми днів після закінчення події. Якщо за цей час вам не прийшли реварди, то означає що вам потрібно 4-ох листу конюшину для вдачі, може з нею на наступний раз виграєте🍀 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#гів #глімчанскі

🏳️‍🌈В котре пробуємо заробити в фрі мінті на Sui На цей раз також будемо ловити мавпів, надіюсь щось будуть коштувати. Сапл
🏳️‍🌈В котре пробуємо заробити в фрі мінті на Sui На цей раз також будемо ловити мавпів, надіюсь щось будуть коштувати. Саплай: 2222 NFT Ціна мінту: 0 SUI (комісія тільки) Старт мінта: Сьогодні в 18:00 ⌨️Що робити: 🔵Переходимо на сайт 🔵Конектимо гаманець SUI 🔵Ловимо нфт Думаю хоча б за 1$ злити буде ок, якщо буде менше то нехай валяється на гаманці, може в майбутньому роздадуть якісь плюшки за неї. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#MintNFT

📌Вже сьогодні закінчення розіграшу 😇 Учасників не так і багато тому є шанс стати переможцем 😉 🏆5 щасливчиків порівну розділять банк у 250$ Встигни взяти участь ‼️ Посилання на гів — ТИК

❤️Новий ребус від TapBit Знаю, багато з вас вигравали в минулих подібних ребусах, тому я повинен показати вам ще цей, бо це р
❤️Новий ребус від TapBit Знаю, багато з вас вигравали в минулих подібних ребусах, тому я повинен показати вам ще цей, бо це реально геееем. Зразу кажу що буде 10 переможців по 10$ на спот. 🤓Що робимо: 🔵Підписуємось на твітер @Tapbitglobal 🔵Робимо цитований ретвіт даного поста, пишемо свою відповідь та позначаємо трьох друзів. Підказка: 30 безстрокових пар на TapBit. 📆Дедлайн: 6 червня Лоу банкам таке не варто пропускати, а ті що мають багато твітерів можу про абузити. За 10$ файна піца вийти може😉 Заходьте і підтримайте Український чат TapBit в тг - ТИК 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#гів

Токен від легенди Патріка Бейтмана? Новий щіткойн $PSYCHO Токена заснований на фільмі "Американський Психопат", і зараз смачн
Токен від легенди Патріка Бейтмана? Новий щіткойн $PSYCHO Токена заснований на фільмі "Американський Психопат", і зараз смачно хайпує. 🟠Переходьте на сайт або CoinMarketCap та робіть свій аналіз даного токена, а я вам розпишу поки свій: 🟠Зібрали не маленьке комюніті в 40к+ людей 🟠Відносно взагалі маленька капіталізація, тобто можуть бути бєшані ікси 🟠Активний твітер, значить щось роблять а не байдики б'ють 🟠0 Tax Також зараз в твітері проекту проходить гівчик одного ефіра, переходимо і беремо участь - ТИК Гайс, взяв собі на 1% від депо, будемо наглядати що буде. Вже пішов невеличкий шил, тому беремо поки всі не шумлять як це було з ПЕПЕ. Пам`ятайте про ризики! 🟠 Брав ТУТ 🟠 Dextools 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#гів #щіткойн

Заробляємо 30$ на спот + 15$ на ф'ючерси за реєстрацію на MEXC, або як зразу окупити акаунт📈 Ви просили, я написав. Старався
Заробляємо 30$ на спот + 15$ на ф'ючерси за реєстрацію на MEXC, або як зразу окупити акаунт📈 Ви просили, я написав. Старався вам написати максимально ясно і вигідно. DYOR! 🗣І так, для початку нам потрібно зареєструвати акаунт по РЕФЕРАЛЬНОМУ ПОСИЛАННЮ, а по моєму партнерському максимальна знижка на комісії. - Посилання на рєстрацію - ТИК ✏️Що далі? 🔵Проходимо верифікацію першого рівня (3хв) 🔵Далі депозитимо на баланс 51 USDT 🔵Робимо обсяг торгів 1000$ на ф'ючерсах (20$ з 50х плечем відкрити і закрити), після чого переходимо в вкладку бонусів "1000$" і шукаємо акцію де за обсяг 1к$ дають 5$ на ф'ючі. 🔵Чекаємо 1-3 дні щоб забрати бонус, далі коли забрали, робимо обсяг 10 000$ на ф'ючах щоб розблокувати акцію 1-50$ (на комісію піде десь 5$ бонусу, тобто ми нічого не втрачаємо) 🔵Забираємо 1-50$ бонусу, і завдяки цьому бонусу докручуємо 15 000$ обороту. Для чого ми це все робили? - За ці дії ми отримуємо 5mx (15$), а якщо ви ще запросите когось і він так само зробить, то ви обоє ще получите по 5mx (15$). Також якщо ваш реферал зробить 5к$ обороту, ви отримаєте 5$ бонусу на ф'ючі. - Ну і за верифікацію дадуть 15$ бонусу на ф'ючі, ви його можете використати як маржу чи як стоп лос, або просто на другому аці вилкою зайти і забрати чистий профіт. Я все використовую як стоп лос, адже якщо позиція 1:4 то це 60$ маржі і прибуток вийде 60$ або втрачу бонус. 🌐Деталі акції за реєстрацію Примітка: Робіть це все до кінця Неділі або вже з початку тижня, акція кожного тижня оновлюється але зробити її треба протягом її дії. Ось така вижимка получилась, я вже по такому принципу купив собі 8 акаунтів і далі буду купляти, класна тємка получається. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#промка

❗️Терміново для тих, хто робив роздачу кайф Дуже і дуже багато людей робили і абузили цю роздачу токенів, так от зараз треба
❗️Терміново для тих, хто робив роздачу кайф Дуже і дуже багато людей робили і абузили цю роздачу токенів, так от зараз треба зайти в бота і пройти капчу. ⌨️Що робимо: 🔵Переходимо в бота 🔵Проходимо капчу 🔵Чекаємо лістингу токена (вже зовсім скоро...) 📆Дедлайн: 3 дні, не відкладайте на потім! Чесно кажучи, я мало віру в цей проект, думаю токен укатають з землею, адже дуже багато людей на абузили собі їх. Скільки в вас токенів? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#news

📈Промка ByBit а знак лістингу токена $ELDA Лістинг ELDA: о 16:00 30 травня 2023 року Період проведення події: 30 травня, 16:
📈Промка ByBit а знак лістингу токена $ELDA Лістинг ELDA: о 16:00 30 травня 2023 року Період проведення події: 30 травня, 16:00 – 13 червня, 16:00. ⌨️Що робимо: 🔵Просто потрібно зробити оборот 500$ на споті в парі ELDA/USDT. Перші 3000 получать по 1000 $ELDA. Робимо фастом, але акуратно щоб багато не втратити. 🌐Деталі Пишіть в коменти скільки будете заганяти акаунтів👇 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#промка

💸Швидкий розіграш на 250$ від Криптанів 🎁Розіграш на 3 дня, буде 5 переможців, які розділять нагороду порівну по 50$ на кож
💸Швидкий розіграш на 250$ від Криптанів 🎁Розіграш на 3 дня, буде 5 переможців, які розділять нагороду порівну по 50$ на кожного. ✔️Підписуємось на наших криптанів: MakDak Crypto Крипто Скам Gold Street Club BlackCryptos Crypto ✙ Просто ♠️Black Crypto♠️ CryptoZar V2.0 Спекулянт Іван CRYPTO UNCLE ЗАПИТАЙ ПРО КРИПТУ 📝Переходимо в 👉 форму вказуємо свій телеграм, адресу електронної пошти, та актуальний спосіб оплати: Binance Pay Id/гаманець Bep20/карта ❗️Стоп 2 червня о 22:30 👤Організатори( А.N. Research Тraffic ) @o_andriietskyi @Bohdan280

💰Прийшли винагороди за промку $ТАМА, мало но приємно) На піцу вистачить.
💰Прийшли винагороди за промку $ТАМА, мало но приємно) На піцу вистачить.

📈Два гліми + гів від MEXC Global Тут писати багато не треба, ви так знаєте шо це ІМБА. ⌨️MEXC x $SLT + QWAN 🔵Посилання на G
📈Два гліми + гів від MEXC Global Тут писати багато не треба, ви так знаєте шо це ІМБА. ⌨️MEXC x $SLT + QWAN 🔵Посилання на Gleam 🔵Посилання на Gleam 2 🔵Буде 25 рандомних переможців, які отримають по 4,128.56 $SLT (~27$) 🔵Буде 25 рандомних переможців, які поділять пул 4,761 $QWAN Дедлайн: 1 червня 🤓MEXC Global x QWAN 🔵Посилання на гів в твіттері 🔵Буде 70 рандомних переможців які поділять пул 4,761 $QWAN Дедлайн: 1 червня Гайс, хотіли б ви щоб я написав як купляти і зразу окупити акаунт та вийти в файний профіт від MEXC Global? Накидайте 30 🔥 і я напишу. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#Глімчанскі

📈Свіжа промо акція від ByBit з токеном $VELO Завтра в 11:00 залістять токен $VELO на біржі ByBit, і в знак цієї події, біржа
📈Свіжа промо акція від ByBit з токеном $VELO Завтра в 11:00 залістять токен $VELO на біржі ByBit, і в знак цієї події, біржа випустила промо акцію з пулом 25,000,000 $VELO. 🖥Що до чого? 🟠Потірбно просто зробити об'єм депозиту від 100$ в токенах $VELO, і за це ви получите від 10 000 $VELO до 40 000 $VELO. 🟠Під час проведення заходу, ваш об'єм депозиту не має бути меншим ніж 100$, це означає шо можна робити деп навіть по 50$ тільки пару разів. Думаю об'єму в 500$ вистарчить для акції. Винагороди будуть розподілятись в порядку черги від най більших об'ємів до най менших. 🟠Думаю що дану промку можна буде зробити в любий час проведення події, адже більшість чомусь подумали що це треба зараз депнути 100$ в токенах і все, 30$ вже в кишені. Тобто якщо більшість зробила депозит 100$, то всі акаунти які мають об'єм депозиту 500$, получать винагороду скоріше ніж вони. 🟠Лістинг: 11:00 30 травня 🟠Поповнення: Вже доступне 🟠Дедлайн: 13 червня 🌐Деталі Думаю все я вам ясно пояснив, все що тут сказано я уточнював в їхньому Тг чаті, якщо я щось пропустив то поправите мене. Особисто я попробую загнати 9 акаунтів, деп буду робити з Мекс або Huobi. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#промка

❗️Сейл за 5хв ❗️ Готуємось)

🏳️‍🌈Знову фрішечка на SUI Робимо все як завжди, але перед цим тренуємо 10хв реакцію на Aim Botz в Кс, сильно не потійте бо
🏳️‍🌈Знову фрішечка на SUI Робимо все як завжди, але перед цим тренуємо 10хв реакцію на Aim Botz в Кс, сильно не потійте бо зловити буде відносно легко. ⌨️Що робимо: 🔵Переходимо на Tocen 🔵Конектимо свій SUI гаманець (потрібно чуть SUI для комси) 🔵Мінтимо NFT в час сейлу 🔴Саплай: 3333 NFT Сейл буде сьогодні в 18:00, скоріш за все укатають флор, але халява є халява. 😋Також підкину вам смачненьку активність від TapBit: 🔵В Українському чаті TapBit 300 учасників, в знак цього вони анонсували крутий гівчик в якому буде 10 переможців по 10$ на ф'ючерси. 🔵Що до чого пише - тут Дедлайн: 31 травня P.s кину $SUI на комісію першим десятьом, хто напише SUI💩 і адрес в коментах. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця |#MintNFT