ar
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

الذهاب إلى القناة على Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

إظهار المزيد
2 721
المشتركون
-124 ساعات
-197 أيام
-13930 أيام
أرشيف المشاركات
З днем державного прапора! 🇺🇦 — Поважаємо та захищаємо наш прапор! Не забувайте кидати донати на ЗСУ та допомагати постражд
З днем державного прапора! 🇺🇦 — Поважаємо та захищаємо наш прапор! Не забувайте кидати донати на ЗСУ та допомагати постраждалим. Разом нас не здолати! Слава Україні! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

💲Тисячі доларів на бізнесі та дропшипінгу? Автор даного каналу показує як це зробити на власному досвіді, тому швидше підписуйся 👉 https://t.me/+6hUs4bmv9nM3Yzhi Залишаю вам 30 хвилин #sponsored p.s. народ, проявіть більше активу на рекламі і ввечері на вас буде чекати крипто бокс😋. Не забудьте підписатись, ну і ввімкнути сповіщення))

— Тільки збирався писати деталі промо а його відложили. Ну тоді будемо терпляче чекати ☺️ Співчуваю тим, хто купив вже акаунт
— Тільки збирався писати деталі промо а його відложили. Ну тоді будемо терпляче чекати ☺️ Співчуваю тим, хто купив вже акаунти і хоче вже робити. Можете в промо $SAIL загнати, хоть щось буде. Також можете по лутати бонуси в бонусному центрі.

Агаааа... Хоча б трохи іксів дали 😭 Походу винагорода з промки буде дуже маленька. Токен до кінця промо сильно вкатають. Ну
Агаааа... Хоча б трохи іксів дали 😭 Походу винагорода з промки буде дуже маленька. Токен до кінця промо сильно вкатають. Ну надіємось він ще до видачі винагороди підросте.

Бойова готовність! Розминаємо пальчики )

Вже за годину лістинг токена $SAIL! Вже всі готові заганяти старі акаунти? Депозити 100$ зробили? Пізніше кину нове промо з токеном КАВА, думаю тут є такі що ще не бачили.

🤔 Як прокрутити великий оборот в турнірі WSOT та щей заробити? Так, таке реально, і це не потрібно якигось сигналів чи вміти торгувати. Цю схему я особисто сам придумав. 👉Щоб получити якісь винагороди в турнірі WSOT потрібно, само собою бути в команді та мати на балансі від 500$, це ви і так знаєте. А ще потрібно мати оборот, і чим більший, тим краща винагорода буде. Але оборот крутити це досить витратна штука, на 30к обороту мені пішло 17$, що не дуже приємно. Щоб не бути в такому мінусі потрібно мати купон чи бонус на ф'ючі. Зараз я вам розкажу як получити такий купон. Якщо ви знайдете в розділ "мої винагороди" та виберете "мої завдання", ви побачите що за одного активного реферала вам дадуть купон 50$. Тобто ви можете купити КУС в якогось бариги за 10$ та зекономити 7$, якщо крутити 30к. Але з таким купоном можна і вище брати. Це ще не все! Якщо ви зраз за реєструєте  рефрела, то ви ще підпадаєте під дане промо для новорегів - тик, а це вже виходить профіт. До того ще можете получити багато бонусів на торгівлю ф'ючерсами в розділі "мої завдання". Ось такими діями ви можете легко з економити собі 17$, та щей заробити пару десятків зверху. Користуйтесь! До речі, в розіграші на ламбу і ролекси всього 30-35к учасників. Якщо ви зробити всі ці дії що я написав, ви також будете мати шанс на виграш. З такою кількістю учасників шанси більші ніж в інсті в того самого Льоліка 😁 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #WSOT

💰 Шукаєте робочий спосіб заробітку в інтернеті? 🤝 Хочу порекомедувати топовий україномовний telegram-канал - Voodoo Ecommer
💰 Шукаєте робочий спосіб заробітку в інтернеті? 🤝 Хочу порекомедувати топовий україномовний telegram-канал - Voodoo Ecommerce ✅ На каналі багато інформації про дропшипінг, маркетинг та різні способи заробітку в інтернеті 📚 Сам вивчаю різні сфери щоб запустити свою справу, і в цьому каналі багато інформації у формі зручних чек-листів  Добірка кількох публікацій з каналу: ◾️ Як правильно користуватись ChatGPT та заробляти на ньому ◾️ Топ-5 онлайн-професій 2023 ◾️ Запуск реклами на Facebook, Google, TikTok | Основи Маркетингу від А до Я ◾️ $1000 на дропшипінгу за 14 днів 💵 Справді цінна інформація, яка дозволить розібратись в тонкощах того чи іншого способу заробітку 🚀 Як мінімум для власного саморозвитку рекомендую підписатись ⬇️ https://t.me/+6hUs4bmv9nM3Yzhi #гем #sponsored

Прийшли 25$ за дану акцію від Binance 💰 Легкі 25$ з одного KYC. Ну шо, кожен міг на абузити собі. 100 акаунтів було б 2500$,
Прийшли 25$ за дану акцію від Binance 💰 Легкі 25$ з одного KYC. Ну шо, кожен міг на абузити собі. 100 акаунтів було б 2500$, а часу було дофіга щоб загнати. Хто скільки загнав? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #Binance #винагорода

А ось і деталі промо 👇 Для нових користувачів (пул - 1 000 000 $SAIL) 🔵Реєструємось на біржі та проходимо KYC 🔵Робимо депозит від 100$ та в першому трейді купляємо дані токени на суму від 100$. Перші 2000 нових користувачів отримають по 500 $SAIL. Для старих користувачів (пул - 250 000 $SAIL) 🔵Просто робимо депозит 100$ і на перший трейд після депозиту купляємо даного токена на суму від 100$. 1000 користувачів отримають по 250 $SAIL. Торговий обсяг (пул - 1 100 000 $SAIL) 🔵Просто потрібно набити об'єм даного токена від 200$, чим більше, тим краще. Дана активність діятиме до дедлайну. 🌐 Деталі Лістинг: 16:00, 22 серпня Депозит: з 13:00, 21 серпня Період проведення акції: 21 серпня 2023 р.,13:00 - 6 вересня 2023 р., 02:59. Винагорода буде в токенах, тому я сильно паритись над даним промо не буду. На такому ринку важко втримати нормальну ціну. Але і може бути таке як з RDNT колись, що замість 20$ отримали 45$. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

Нова промка намічається 🤤 Винагорода буде в токенах а не в стейблах. Шо думаєте? Скіп таке чи варто робити? Зватра будуть ум
Нова промка намічається 🤤 Винагорода буде в токенах а не в стейблах. Шо думаєте? Скіп таке чи варто робити? Зватра будуть умови, постараюсь максимально швидко вам їх закинути. Також готуйте дропів, може щось норм буде для новорегів. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

Випробовуємо свою вдачу 🍀 Сьогодні зібрав для вас 3 топові гліми, в яких можна зірвати не поганий куш без вкладень, тільки з
Випробовуємо свою вдачу 🍀 Сьогодні зібрав для вас 3 топові гліми, в яких можна зірвати не поганий куш без вкладень, тільки за допомогою своєї вдачі. Знаю що багато з вас думають "мені ніколи не щастить, я ще ніколи нічого не вигравав". Я колись так само казав, поки не почав брати участь в всьому підряд. Тоді вже пішли перші перемоги, і вони на далі продовжуються. Головне брати участь, і рано чи пізно виграєш. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Виграємо NFT від ByBit, ціна якої - 1600$. 🔵Посилання на глім - ТИК 🔵5 рандомних переможців отримають по NFT, яка має флор - 1600$. Дедлайн: 24 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ MEXC x $RADA Giveaway 🔵Посилання на глім - ТИК 🔵Буде 35 переможців, які отримають по 1,156.25 $RADA. Дедлайн: 22 серпня ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ MEXC x $DZ Giveaway 🔵Посилання на глім - ТИК 🔵Буде 35 переможців, які отримають по 2062.50 $FLMC. Дедлайн: 21 серпня 15:00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Примітка: Щоб мати право на винагороду в глімах, потрібно мати на балансі активів на суму від 30$. Питання до вас, є хто абузить подібні роздачі від MEXC? А то я думаю також попробувати абузити, цікаво яка в середньому прохідність. Також хочу сказати що сьогодні неділя, а це означає що треба файно відпочити і набратись сил. А вже завтра почати тиждень з новими силами. Файного вам чілу ❤️ 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Mexc #ByBit #розіграш #глімчанскі

Завалили мені тупо всі особисті питаннями, вирішив відповісти тут, + поділитись трішки досвідом: 1. На $120k обороту у вас піде в районі 45-60$ на комсу, залежить від різних факторів, це без врахування того чи убиточні у вас угоди, чи плюсові. АЛЕ паралельно нам дають ваучери на відбивання комси, і це люта імба, тому що воно може тобі відбити більшу половину комісій, і на акк тратиться десь 10$-20$, з 220$ і плечем 5х, щоб відбити ці затрати достатньо щоб монетка здвинулась на 1%, все остальне це буде чистий прибуток, робимо два аккаунти, стаємо вилкою і купаємось в грошах💸 2. Ваучери у нас дійсні аж до вересня, а не 24 години. 24 години ваучер дійсний після відкриття угоди, а якщо угоду не використовувати, то вони до вересня будуть у вас в профілі, можна зараз заробити ваучери, а потратити їх на більш волатильному ринку, по бажанню звісно, зараз тоже непогано. 3. Саме задаваєме питання: як абузити? Народ, тут нам KYC не потрібен, тому достатньому всього лиш антіка(я юзаю AdsPower, 5% скидон по ссилці), проксі(беру на проксілайн, 5% скидон вам, звісно можна і спробувати юзати впн, але так більший шанс що вас побрибть) і гугл пошти, купляємо на любому зручному сервісі з акками, наприклад, accsmarket. 4. Ваучери приходять одразу, край до години, якщо вам не приходять, значить ви просто зареєстровані не за партнерським посиланням, перечитайте умови в моєму пості і зареєструйтесь правильно. Все народ, попробуйте самі порахувати, виходить дуже жирно, я би навіть сказав занадто. Єдиний мінус мабуть в тому, що вас можуть побрити, більше мінусів не бачу, тому прям дуже великі сумми не закидайте на мульти. Діліться в коментах своїм досвідом, а також запитуйте, якщо залишились запитання. Нагадаю, що акція доступна лише до завтра 19:00, а можуть щей раніше прикрити, тому не відтягуйте. Всім профіту!!! #українецьворкає

Таке точно варто абузити! Лутаємо 525$ від BingX Пам'ятаю колись було подібне промо і дуже багато людей винесли з нього файну
Таке точно варто абузити! Лутаємо 525$ від BingX Пам'ятаю колись було подібне промо і дуже багато людей винесли з нього файну котлету. Таке точно не варто пропускати і краще за абузити на повну. Що робити: 🔵Реєструємось на BingX за цим посиланням (обов'язково по партнерському) 🔵Переходимо сюди та реєструємось в акції 🔵Робимо оборот на ф'ючерсах 3 000 - 120 000$, і отримуємо ваучерів до 525$. 🔴3k$ обороту - 5$ з х5 плечем 🔴5k$ обороту - 10$ з x5 плечем 🔴15k$ обороту - 30$ з х5 плечем 🔴50k $ обороту - 80 $ з х5 плечем 🔴100k $ обороту - 180 $ з х5 плечем 🔴120k $ обороту - 220 $ з х5 плечем — Усі ваучери сумуються, якщо ви зробити оборот 120 000$ то в сумі получите ваучерів на 525$. Якщо ви не вмієте торгувати, то можна гарантовано забрати половину суми. Просто стаємо на одному акаунті в лонг а на другому в шорт, потрібно щоб була одна і та сама монета і та сама точка входу. Така тактика зветься "Вилкою". В результаті ви забираєте гарантовану половину ваучера. Рекомендую вибирати дуже волитильні монети, щоб як найшвидше від працювали. Ваучери приходять зразу після обороту, чекати не потрібно. Оборот робіть на безстрокових фючах, там рахує відкриття і закриття позиції. 👉Також за виконання обороту ми автоматично будемо виконувати завдання в даному колесі фортуни, крутимо та вибиваємо ваучери на комісії чи просто ваучери на торги. Дедлайн: Завтра в 19:00 Гайс, прорахуйте на перед всі витрати та потенційний прибуток. Я думаю що заробити можна тут файно, тому так само попробую дану двіжуху за абузити як буде час. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#BingX #промо

Mint.fun роздадуть дроп? Як ви вже можете знати, вчора закінчився 1 сезон в Mint.fun і нам роздали якісь NFT. Так ось, ці нфт
Mint.fun роздадуть дроп? Як ви вже можете знати, вчора закінчився 1 сезон в Mint.fun і нам роздали якісь NFT. Так ось, ці нфт обов'язково мінтимо, бо все ж таки ми не дурно це все робили. Можливо в майбутньому вони будуть слугувати мультиплікатором. Також вони вчора кинули в своєму твіттері статтю під назвою "Where !fun is going". Ось посилання на статтю - ТИК. — Як я зрозумів, що 200ETH буде поділено на всіх хто мінтив нфт протягом 7 днів, а це дуже мало. Також якимось топ учасникам буде поділено 47.23 ETH. Чесно кажучи пул капець який малий, і якщо вони поділять його на всіх користувачів, то комісія за газ буде більша ніж ревард 😂 Друзі, по файних гемах зараз не дуже густо, тому адмін сьогодні буде відпочивати. Тим паче сьогодні велике свято Спаса, з чим я і вас вітаю! Святкуйте але в міру 😉 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintFun #ретродроп

📶 Virtual Version - забираємо ролі від проекту з майбутніми плюшками Про проект я розповідав в даному пості - ТИК, якщо ціка
📶 Virtual Version - забираємо ролі від проекту з майбутніми плюшками Про проект я розповідав в даному пості - ТИК, якщо цікаво то можете перечитати. Зараз ми можемо забрати 4 ролі в діскорді даного проекту, за які в майбутньому будуть різні бонуси, можливо і токенів насиплять чи якусь нфт. ⌨️Як забрати ролі? Zealy team — дають за 2200 XP в Zealy Listener — потрібно відвідати одну з АМА на Link3 Learner — за клейм однієї нфтшки на Mirror Galxe — за виконання Galxe, яке почнеться 20-го серпня За 4 ролі вам дадуть OG роль, яка вам принесе багато плюшок для вашого АІ аватара. Краще забрати, а то потім можете жаліти. Також від даного проекту є ще активності: 🔵Беремо участь в розіграші 10 000$ в боті - ТИК 🔵Виконуємо завдання в Zealy, топ 50 получать від 25 до 125$. Друзі, вже зовсім скоро проект ліститься на ByBit. Точно беріть участь в даних активностях вище, адже вкладень взагалі ніяких не потрібно і заробити дуже файно можна. LFG! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#розіграші #IDO

І ще смаколик 🤤 Думаю це за глім, можете глянути чи ви виграли.
І ще смаколик 🤤 Думаю це за глім, можете глянути чи ви виграли.

Добрий раночок 🤑 Прийшли винагороди з промо $FON для новорегів. Місця тримались 3 дні, все можна було відслідкувати по скану
Добрий раночок 🤑 Прийшли винагороди з промо $FON для новорегів. Місця тримались 3 дні, все можна було відслідкувати по скану. Я поки 2 акаунти перевірив і там є ;)

📈 IDO Virtual Versions на ByBit Думаю більшість з вас вже бачили всі деталі даного IDO. Хто не бачив, ось посилання - ТИК. Ч
📈 IDO Virtual Versions на ByBit Думаю більшість з вас вже бачили всі деталі даного IDO. Хто не бачив, ось посилання - ТИК. Чи варто брати участь? Чесно кажучи я сам не впевнений. З одного боку проект не поганий, інвестиції нормальні і при 15% TGE 6х цілком реальні. Шанси на виграш тут так само вже більші ніж в минулих. Тільки ось головне проблема, що треба холдити в мережі ETH. Так, якщо гвеі малий зловити то не дуже так і витратно буде, але все одно абузити прийдеться трошки дорого. Особисто я це ІДО буду скіпав. Також думаю треба готуватись до промо, яке буде в знак лістингу даного токена. Грійте своїх дроповодів, хай не розслабляються 😉 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#IDO #промо

🟠 Піца за парочку дій на Binance Ось і банан проснувся. Зараз доступно дві не погані активності, я яких можна підфармити на
🟠 Піца за парочку дій на Binance Ось і банан проснувся. Зараз доступно дві не погані активності, я яких можна підфармити на піцу. 🟠Промо Binance x Cyber (пул - 120 000$) 🟠Логінимось | Реєструємось на Binance 🟠Заходимо на даний сайт та реєструємось в акції 🟠Робимо оборот від 500$ в одній із пар: CYBER/USDT, CYBER/BTC, CYBER/BNB, CYBER/FDUSD 70 000$ ділять всі хто зробив оборот та зареєструвався в акції. 50 000$ ділять топ 20 по обороту. Дедлайн: 27 серпня 🟠Два квіза learn and earn (пул - хз) 🟠Переходимо на сторінку learn and earn 🟠Проходимо квіз EDU та SUI 🟠Відповіді в нашому чатіку Так, з бінансу переважно малою виходить винагорода, з байбіт промками взагалі не йде в порівняння, але чому б і не зробити дані активності? В 2 взагалі вкладень не потрібно, тупо халява. А в перші максимум піде на комісію 0.50$, а на томість получите по 2-3$, як було в минулих подібних. Одним словом, не пропускайте дану халяву! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо

OLDMONEY CRYPTO💸 - إحصائيات وتحليلات قناة تيليجرام @oldmoneycrypto7