ar
Feedback
Підслухано Dogs Ukraine

Підслухано Dogs Ukraine

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців

إظهار المزيد
1 258
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+197 أيام
+2830 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+55
في 1 قنوات
مايو '26
+56
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+54
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '26
+94
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+67
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+81
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+55
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+59
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+67
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+39
في 1 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+56
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+67
في 2 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+54
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '25
+88
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+101
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '25
+96
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+80
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '25
+98
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+68
في 3 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+75
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+60
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+53
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+67
في 2 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+59
في 2 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+76
في 2 قنوات
Get PRO
مايو '24
+103
في 3 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+74
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '24
+68
في 3 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+160
في 12 قنوات
Get PRO
يناير '24
+101
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+86
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+103
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+57
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+67
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+61
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+72
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+52
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+90
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+56
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+70
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+63
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+53
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '22
+59
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '22
+33
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '22
+78
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '22
+258
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
27 يونيو+1
26 يونيو+2
25 يونيو+4
24 يونيو+6
23 يونيو+5
22 يونيو+3
21 يونيو+4
20 يونيو+1
19 يونيو+4
18 يونيو0
17 يونيو+2
16 يونيو+1
15 يونيو+1
14 يونيو+1
13 يونيو0
12 يونيو+3
11 يونيو+2
10 يونيو+2
09 يونيو+5
08 يونيو0
07 يونيو+1
06 يونيو0
05 يونيو0
04 يونيو+1
03 يونيو+1
02 يونيو+2
01 يونيو+3
منشورات القناة
Піздець..мілена завела нову собаку? 735

2
Прошу розповсюдити! Малолітні живодери на камеру знущаються над тваринами (колишні, а може і ні подруги Насті з Джесс) Кисіль+5
Прошу розповсюдити! Малолітні живодери на камеру знущаються над тваринами (колишні, а може і ні подруги Насті з Джесс) Кисіль Владислава, Гартунова Мілена та інші Для них в плані норми взяти і віддати тварину, міняти їх як рукавиці та дозволяти себе так вести. Закликаю бренди не продавати їм товари, аби уникнути зниження вашої репутації 735
185
3
Вітаю! Можливо хтось знає, як зменшити линяння: вітаміни, зміна харчування, якось можуть вплинути? Недавно водили на грумінг, де дуже вичесали, але линька всеодно страшенна 735
236
4
Яна, ти така англічанка прям піздец😂 скажіть їй хтось що буде photos 735
Яна, ти така англічанка прям піздец😂 скажіть їй хтось що буде photos 735
277
5
Хвостик Фест во Львове. Чи можна буде купити квиток на місці і потрібно купляти на кожну людину окремо? Не були на таких фестах тому не знаємо, як вони проходять 01
299
6
Питання без негативу і намагань образити, щиро цікаво. Люди, які називають своїх собак/тварин популярними іменами (Лакі, Рей, Рекс, Тедді, Луна, Джессі і так далі) - чому обрали саме це ім'я, а не більш унікальне? Дякую за адекватні відповіді 01
323
7
терміново, чи може людина з лишаєм заразити собаку? 735
316
8
Катаріна, а тобі норм знову найобувати людей???? вже не один потерпілий. а до замовників питання, чому ви не пишите в податкову? 01
355
9
Покажіть вашу поличку з амуніцією) Яка вартість полички? 01
347
10
бляха, люди невже вам цікаві ці срачі без толку, які ні до чого не приводять? ви не пробували всі між собою поговорити та вирішити ситуацію спокійно, а не кліпати один на одного пости? весь пдю в вашому срачі 01
358
11
Це в Яни якийсь новий фетиш? Якась дуже дивна ситуація: тут ти пишеш, що робиш не удавку, а на якісну амуніцію заслуговують в+1
Це в Яни якийсь новий фетиш? Якась дуже дивна ситуація: тут ти пишеш, що робиш не удавку, а на якісну амуніцію заслуговують всі, а потім бац - і ти вже зробила Насті її ж… Це не окей. Я хочу, щоб про це дізналось якомога більше людей, бо ми не повинні спонсувати тих, хто відкрито підтримує живодерів. 01
378
12
Доброго дня, шукаю зоопсихолога для собачки. Через обстріли перестала спати вночі. Дуже нервує, бігає по будинку, не хоче їсти та пити. Нажаль, біля нашого будинку часто прилітає, через що кожну ніч їй ніби здається що зараз буде прильот. Буду вдячна за пораду спеціаліста, що спеціалізується на таких ситуаціях. Дякую! 01
381
13
Хто буде в цьому році на атлас фестивалі? Хто знає чи продають там різний мерч? 01
382
14
Бордери з якими вушками вам подобаються? 01
Бордери з якими вушками вам подобаються? 01
397
15
Покажіть своїх дворняг, як їх звати Тільки чистокровних дворняг) без фенотип або метис якоїсь породи 01
395
16
хто знає які бренди будуть на хвостики у фест у Львові? 2. Хто з брендів планує бути на Песики Фест в Києві ? 3. Всім привіт!!Чи можна буде прийти на вднг Пет фест 15 серпня він буде якщо не помиляюсь та прийти без песика але також получати всі призи?Бо там буде жара, та не хочу свого брати туди, можливо хтось знає? 01
387
17
Мораль дня! Перш ніж когось публічно засуджувати, переконайся, що завтра не доведеться видаляти власні переписки)) 2. Мілен т+1
Мораль дня! Перш ніж когось публічно засуджувати, переконайся, що завтра не доведеться видаляти власні переписки)) 2. Мілен тобі ок підіймати за ошийника чужих собак? 01
392
18
Мене одну дивує, що вже дорослі тьоті сидять в одній групі з такими тупорилими дітьми? Ну типу серйозно? Їм самим не стрьомно? Бо з боку це виглядає максимально смішно. Таке відчуття, що замість нормального оточення якийсь дитячий садок 🙃🙃🙃 2. Ахах, мені одній здається дивним, коли вже дорослі жінки сидять в одній групі з такими тупими дітьми? Я б від такого крінжу сама вийшла. Але, мабуть, їм 👌 3. Цікаво, як у групі можуть одночасно бути люди з абсолютно різними вчинками та репутацією і це ще якось “норм”. Сидять собака,кісіл , і всі інші, і ніхто не пояснює, чому це взагалі ок. Особливо коли навколо всього цього постійно якісь скандали й звинувачення. Дивно виглядає 01
391
19
Юля Каштанова та інші з дворі блохастої, у мене до вас одне питання. Вам самим нормально тримати у своєму близькому колі спілкування таких дітей, як Мілена та Влада? З боку це виглядає максимально дивно. Їхня поведінка не просто крінжова, вона ганьбить і вас, і вашу компанію. Через них складається враження, що рівень усієї вашої компанії саме такий. Невже вас справді влаштовує, що саме з такими людьми вас асоціюють? 2. Вже всі бачили розкриття Мілени в ДБ? (Настю я взагалі не виправдовую за таке тільки горіти в пеклі). Але тепер смішно дивитися, як Мілена розповідала, яка Настя жахлива, хоча сама, як виявилося, теж далеко не свята. Лицемірство в чистому вигляді. Спочатку хай на себе подивиться, а вже потім когось повчає 3. СУ##А ЯК МЕНЕ ЗАЇ##А СОБАКА ТА КІСІЛ ВОНИ ТАКИ НЕОБРАЗОВАНІ НЄМАЄ СЛІВ! КОЛИ ВЖЕ ІХ ПОВИДАЛЯЮТЬ ВСЮДИ! 01
392
20
чому срав тегс, та срав гав такі дивні? 01
396