ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 841 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 868 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 650 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 841 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -60، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 2، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.92‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 36.47‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 594 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 684 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 59.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 841
المشتركون
+224 ساعات
+37 أيام
-6030 أيام
أرشيف المشاركات
Гірлянда, але не лише новорічна. Вдома 5-ти метрова, вмикається коли хочеться підняти настрій, або настрій хороший. Сама гірл
Гірлянда, але не лише новорічна. Вдома 5-ти метрова, вмикається коли хочеться підняти настрій, або настрій хороший. Сама гірлянда має інтерфейс Tuya Wifi та пульт. Є спрацювання під музику чи звуки. В гостях була племінниця 8 років, цілу годину розважалась, дала дорослим спокій. Промо LYSTOPADUA05 ще кілька годин працює.

Генератор тимчасових паролів для JK BMS. Для тих, хто поставив пароль та забув, який він. Також там є генератор паролів для оновлення БМС, але категорично не рекомендую заливати в свої бмс невідомі прошивки. https://mirofromdiro.github.io/JK-firmware-code/

Датчик СО2 не може коштувати копійки. 18$ - це низька ціна. SenseAir S8 004-0-0053 S8-0053 Infrared CO2 Sensor. Є підтримка с
Датчик СО2 не може коштувати копійки. 18$ - це низька ціна. SenseAir S8 004-0-0053 S8-0053 Infrared CO2 Sensor. Є підтримка сенсора в esphome. А QingPing Air Monitor Lite - це для таких лінивих як я.

У Hantek є додаток до осцилографів за допомогою якого можна вимірювати струм. Може AC DC. Роз'єм BNC. Дешевшого аналога не зн
У Hantek є додаток до осцилографів за допомогою якого можна вимірювати струм. Може AC DC. Роз'єм BNC. Дешевшого аналога не знайшов. Є просто трансформатори, але вони можуть лише AC. Промокод на 5 за 39 ще діє - LYSTOPADUA05

Півроку тому бачив таке, але жовтеньке й іншої торгової марки. І це не про гроші, це про дизайн. https://s.click.aliexpress.c
Півроку тому бачив таке, але жовтеньке й іншої торгової марки. І це не про гроші, це про дизайн. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEmKDOz

TONGOU TO-Q-SY2-163JZT Tuya Zigbee, працює з Zigbee2mqtt Понаставляв в щиток, бо місце було. Використовую. І повісив на вихід
TONGOU TO-Q-SY2-163JZT Tuya Zigbee, працює з Zigbee2mqtt Понаставляв в щиток, бо місце було. Використовую. І повісив на вихід гібридного інвертора. Може пропускати через себе струм до 63А. Є обмеження по струму, напрузі (низькій, високій), по потужності. Може запам'ятовувати стан при відновленні живлення. І також можна відключати світлодіоди, бо світить вночі яскраво. Детально є у відео. Пристрій однозначно плюсую!

Єдиний промокод, який ще залишився станом на 15.11.24 - LYSTOPADUA05 на 5 за 39+. Якщо щось з'явиться - повідомлю.

Енергомонітор Atorch S1w. Працює з додатком Tuya, Smart life. Через Tuya Local залітає в Home assistant. Через блютуз працює
Енергомонітор Atorch S1w. Працює з додатком Tuya, Smart life. Через Tuya Local залітає в Home assistant. Через блютуз працює з E-test ( але обмежено). Вимірює коефіцієнт потужності, напругу, струм, активну потужність. Є купа вбудованих сценаріїв. І точність біля 1%.

Ну не падлюки вони? 12,5$ за 8 метрів. Промокод 84F1KKJN40VQ https://s.click.aliexpress.com/e/_DEcACtn
Ну не падлюки вони? 12,5$ за 8 метрів. Промокод 84F1KKJN40VQ https://s.click.aliexpress.com/e/_DEcACtn

QingPing лідери у вимірюванні рівня вуглекислого газу в квартирах та будинках. Користуюсь Lite моделлю. Кольровий дисплей це
QingPing лідери у вимірюванні рівня вуглекислого газу в квартирах та будинках. Користуюсь Lite моделлю. Кольровий дисплей це плюс, мала батарейка - мінус. А тут монохромний екран і батарейка на 2600 мА. https://s.click.aliexpress.com/e/_DB3Ng9f Промокод на 5 баксів ще працює. LYSTOPADUA05

Роутер GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) я вже користую десь півроку. Openwrt, купа утиліт, Wifi 6 літає. Така собі ракета. 137$ (
Роутер GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) я вже користую десь півроку. Openwrt, купа утиліт, Wifi 6 літає. Така собі ракета. 137$ ( інколи ціна підростає до 180-250). У нас він коштує якісь 16000 грн на розетці.

Пил - то катастрофа, але мою клавіатуру мабуть таке не почистить. Її потрібно спочатку в спиртяці відмочувати, потім в пральн
Пил - то катастрофа, але мою клавіатуру мабуть таке не почистить. Її потрібно спочатку в спиртяці відмочувати, потім в пральній машині з кип'ятінням, а потім спалити. Але продувати мініПК - ось тут інша справа. І хто таке вже має, діліться враженнями. Бороду сушити можна? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFSAOhf

Я так розумію, що продажи у китайців гібридних інверторів попадали, і вони також знижують ціни. 4кВт 24В Anenji - 205$ без пр
Я так розумію, що продажи у китайців гібридних інверторів попадали, і вони також знижують ціни. 4кВт 24В Anenji - 205$ без промокодів. 6кВт 48В Anenji - 279$ без промокодів. І це з віфішним адаптером. А якщо з промокодами, то буде ще дешевше. Прості, легкі 7-8 кг, радіатори невеликі, тож будуть шуміти, як і всі. Знайдете гібрид з вагою під 12-15 кг - пишіть.

Двоголовий змій. VESA 75х75 та 100х100 На одну голову монітор, на другу - осцилограф RIGOL DHO804.
Двоголовий змій. VESA 75х75 та 100х100 На одну голову монітор, на другу - осцилограф RIGOL DHO804.

Перевіряйте код DLUA45 на суми від 299.

НЕ ВІРТЕ БЛОГЕРАМ!! Тримає 910Вт. А може й більше. https://youtu.be/ZTlQJbusKNg

Для скептиків, які вже на всю волають, що розпродаж поганий. RIGOL DHO804 зазвичай коштує 389$. Ціна і зимою і літом однакова
Для скептиків, які вже на всю волають, що розпродаж поганий. RIGOL DHO804 зазвичай коштує 389$. Ціна і зимою і літом однакова. Купив його на початку місяця з промокодом на 50 баксів. Тобто, за 339$ Зараз без промокодів він коштує 330$. А якщо ще спрацює DLUA40, то ціна буде біля 290$

Регульовані блоки живлення на напруги від 0 до 200В.
Регульовані блоки живлення на напруги від 0 до 200В.

Інвертор DATОUBOSS 12В/24В можна придбати за 72$ з доставкою з промокодом - LYSTOPAD12. Купувався як аварійний, на випадок, я
Інвертор DATОUBOSS 12В/24В можна придбати за 72$ з доставкою з промокодом - LYSTOPAD12. Купувався як аварійний, на випадок, якщо у мене згорить сонячний інвертор, і якщо комусь потрібно буде терміново інвертор. Працює від акумів на 12В або 24В. Працює тихо. Є функція відновлення живлення при заряджанні акума до 13,5В (27В). Споживає приближно 0,65А, що є досить мало. Залазив в середину. Використали механізм діодний міст - помножувач напруги, що є дуже хитре і цікаве рішення. Таке рішення є в блоках живлення які мають перемикач 110/230В. 2 мікроконтролера. Транзистори тих же виробників, які використовуються в Блюєтті та Оукітел. Рахую, що 72$ з доставкою - це дуже хороша ціна за такий девайс.

Якщо у вас є бажання підключити свій сонячник до Home assistant, то є проєкт ESPhome Pipsolar. Більшість інверторів можна підключити. https://github.com/syssi/esphome-pipsolar