Гарнай FM
الذهاب إلى القناة على Telegram
456
المشتركون
-124 ساعات
+27 أيام
+1630 أيام
أرشيف المشاركات
456
Так тепло на душі від самого ранку і настрій хороший😂
Як думаєте, що ж сталося?)
Вся мережа завалена фото та відео, але меми — окремий вид мистецтва.
Свій улюблений за сьогодні залишу тут😉
Чи буде атвєтка? 100%.
В підарленді знову називатимуть це «ударом вазмєздія».
Але обстріл Києва відбудеться незалежно від будь-яких обставин. Питання лише часу.
Країна гній вигрібає за усі лиха, які наробила в Україні.
Тому, як і завжди, не ігноруємо тривоги і бережіть себе!
456
Так тепло на душі від самого ранку і настрій хороший😂
Як думаєте, що ж сталося?)
Вся мережа завалена фото та відео, але меми — окремий вид мистецтва.
Свій улюблений за сьогодні залишу тут😉
Чи буде атвєтка? 100%.
В підарленді знову називатимуть це «ударом вазмєздія».
Але обстріл Києва відбудеться незалежно від будь-яких обставин. Питання лише часу.
Країна гній вигрібає за усі лиха, які наробила в Україні.
Тому, як і завжди, не ігноруємо тривоги і бережіть себе!
456
По Києву, судячи з усього, без наслідків.
Чекаємо на офіційну інформацію.
Незабаром, сподіваюсь, буде відбій.
Тихої ночі!
456
Ну що ж
Чергова гучна ніч позаду. Цей обстріл мав відбутися ще декілька днів тому, але з якихось причин дату було змінено.
Русаки вбили пʼятьох мирних мешканців столиці. Двоє з них — подружжя, що були в своїй квартирі, коли в їх будинок у Соломʼянському районі влучив шахед.
Побитий Свято-Успенській собор Києво-Печерської лаври, згорів дах будівлі мистецького Арсеналу, розбита кіностудія Довженко, понівечені житлові будинки, навчальні та медичні заклади.
Країна-гній продовжує терор мирного населення і намагається нищити нашу історичну спадщину.
Вже багато чого пережили і це переживемо.
На сьогодні все.
З вами був Гарнай FM.
До звʼязку!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
