Новини Поділля
Свіжі новини життя та служіння громад Подільського регіону Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Україні та інших організацій
إظهار المزيد367
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+67 أيام
+1230 أيام
- المشتركون
- التغطية البريدية
- ER - نسبة المشاركة
جاري تحميل البيانات...
معدل نمو المشترك
جاري تحميل البيانات...
В суботу, 13 липня, команда "Сильного покоління" провела суботнє служіння у Гайсинській громаді, висловивши подяку громаді за запрошення та підтримку. Також до громади завітав керівник молоді на Поділлі, який зробив настанову та провів благословення молоді.
👍 1
Проєкт Hope For Life Ukraine
Укомплектовано нову партію тактичних аптечок для захисту здоровʼя та життя!
Щиро дякуємо усім благодійникам за ваші донати, волонтерам за співпрацю і Богу за допомогу!
Якщо ви бажаєте долучитися до проєкту:
*ПриватБанк 5169330520476125
(Подільська конференція/Добровільні пожертвування на проєкти)
Притч 24:11: "Рятуй узятих на смерть, і невже відмовишся від приречених на убиття?"
👍 12❤ 5
00:48
Video unavailableShow in Telegram
Укомплектовано нову партію тактичних аптечок!
IMG_7450.MOV17.42 MB
👍 6
Photo unavailableShow in Telegram
Проєкт Hope For Life Ukraine
Фотозвіт від захисників за тактичні аптечки!
Soli Deo Gloria!
🙏 5
В суботу подякували за служіння пастору Артемчуку Олександру та його дружині Оксані в громадах Тульчина, Вапнярки, Тростянця!
Євр 13:17: "Слухайте наставників ваших і будьте покірні, бо вони постійно дбають про душі ваші, як ті‚ що зобов’язані дати звіт; щоб вони робили це з радістю, а не зітхаючи, бо це для вас не корисно."
👍 4❤ 2
В селі Гущинці команда "Сильного Покоління" в кількості 17 чоловік провела масу різних проєктів.
Плетіння маскувальниз сіток, дитячі програми такі як «Країна змін» (відвідало понад 100 дітей) та канікулярний табір «Дружболандія» (відвідало близько 70 дітей). А також молодіжні зустрічі: вечір спорту, Паркіно, вечір настільних ігор та вечір стосунків (на кожній зустрічі близько 20 людей). Слава Богу за проведений час у служінні та спілкуванні 😇
Зі всіма новими знайомими є план продовжувати спілкування та проводити регулярні зустрічі протягом року. Просимо вашої молитви про це 🙏
❤ 10👍 7🙏 1💯 1
01:57
Video unavailableShow in Telegram
В селищі Тиврів відбувся дитячий захід "Країна здоров'я", на який завітали 31 дитина, з них тільки троє відвідують церкву. На станціях працювали молодь та дорослі з церкви, а капітанами команд були представники місцевої громадської організації. Захід був платним, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ, але вкінці діти отримали подарунки, про що вони не знали на початку. І діти, і дорослі залишились дуже щасливими та пообіцяли дотримуватись здорових принципів.
IMG_4227.MP410.20 MB
👍 13❤ 1
З 8 по 11 липня в м. Бердичів проходила канікулярна школа «Хоробре серце», яку відвідували понад 80 дітей. Щодня діти навчалися сміливості через різні біблійні історії, здобували хоробрість, долаючи скеледром, ходячи на ходулях та роблячи інші речі вперше. Неймовірним завершенням стало вручення подарунків, і багато дітей виявили бажання продовжити зустрічатися через клуби слідопитів та шукачів пригод.
IMG_4222.MP418.91 MB
🔥 9👍 8❤ 3🤯 1
Photo unavailableShow in Telegram
У Першій громаді Церкві АСД м. Бердичів з 8 по 11 липня проходив денний дитячий табір "Хоробре ❤️". Діти пробували себе у різних спеціалізаціях: плавання на байдарках, скелелазіння, творчість своїми руками, а також брали участь у різних іграх та тренінгах.
👍 2❤ 1
Photo unavailableShow in Telegram
Необхідні ліки для тих, хто захищає наш спокій, були передані нашими волонтерами у госпіталь. Окрім того, військові отримали і бальзам для душі: щире спілкування, вдячність та підтримку, підкріплені молитвами.
👍 12❤ 1
اختر خطة مختلفة
تسمح خطتك الحالية بتحليلات لما لا يزيد عن 5 قنوات. للحصول على المزيد، يُرجى اختيار خطة مختلفة.