Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 435
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 435
Все, дякую всім) Особлива подяка, звісно, всім хто задонив, люблю вас♥️
Обіцяю більше не грузити таким, як на кінці цього етеру🤕
2 435
Хочу взяти корпус новий. Який вам більше подобається?) На підсвітку не дивіться, бо я її і так вимкну при можливості, скоріш за все.
2 435
Блєн, а прикиньте, що я колись був анонімним... Ніби вже сто років пройшло з того часу💆♂️
2 435
Якби вона ще й нормально працювала, а вона глючить і просідає, як не в себе.. Перевантежені менюшки... Я розумію, що гра ніби про майбутнє і про космос, але я не космонавт і не з майбутнього, мені б якийсь трохи простіший вигляд того всього(
+ Мертві НПС, які там просто для галочки(((
2 435
Це реально... Трохи пограв і відчуття від гри дуже змішані, скоріше негативні. Тим не менш, дякую всім, хто був на етері♥️
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
