Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 434
Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який би хотіли бачити в грі, то пишіть), якщо щось круте буде, то спробую це реалізувати🧠
2 434
лол, ютуб на вчорашній трансляції мені порізав монетизацію за суперечливі теми...
2 434
Дуже серйозне питання (без жартів): Як ви вже знаєте, незабаром почнеться "Soft Wind", тож, відео по ньому мають бути з вебкою чи без?
2 434
До речі, на етері ми знайшли наймилішого кріпера в історії майнкрафту 💣
Таймкод: 47:42 )
2 434
Секретні матеріали з Soft Wind)
https://discord.com/channels/1158458082993647828/1179413088433360986/1185933135737790464
2 434
Жесть, цей чувак мій ворог🦍... Мені боляче від того як він будує☃️
Про ворога це був жарт ☮️
2 434
Це якраз те, про що я кажу!
(Між іншим, дуже приємний коментар♥️)
Старі версії приваблюють не ностальгією, це ніби взагалі інша гра з відмінними цілями від того, що є сьогодні.
Пропаганда олдопердунських версіх працює 😈😈😈
2 434
Але реально подивіться, щоб не було нуль переглядів)
в цьому відео дуже багато роботи і воно ДУЖЕ цікаве😈
2 434
Коротше, я вам набрехунькав, виходить. 🙃 Не хочу спішити, щоб потім не жалкувати. Тому відео не сьогодні. Сьогодні я ще буду над ним працювати весь день💀
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
