ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 434
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який
Додав в Софт Вінд біом "Змішаний Ліс". Поки не почався летсплей, я можу додати ще якісь біоми. Якщо у вас є якийсь біом, який би хотіли бачити в грі, то пишіть), якщо щось круте буде, то спробую це реалізувати🧠

Все, від сьогодні я тільки такий.
Все, від сьогодні я тільки такий.

лол, ютуб на вчорашній трансляції мені порізав монетизацію за суперечливі теми...

Дуже серйозне питання (без жартів): Як ви вже знаєте, незабаром почнеться "Soft Wind", тож, відео по ньому мають бути з вебкою чи без?
Anonymous voting

До речі, на етері ми знайшли наймилішого кріпера в історії майнкрафту 💣 Таймкод: 47:42 )

О ~19:30 продовження hардкору 🎐

І ще трохи)

Я набрехунькав, до речі: не 1.2.1, а 1.2.5) https://youtube.com/live/6l2n1z0p_I8?feature=share

через годину починаю починаю (тобто продовжую) hардкор на 1.2.1🐗

Жесть, цей чувак мій ворог🦍... Мені боляче від того як він будує☃️ Про ворога це був жарт ☮️
Жесть, цей чувак мій ворог🦍... Мені боляче від того як він будує☃️ Про ворога це був жарт ☮️

sticker.webp0.20 KB

Це якраз те, про що я кажу! (Між іншим, дуже приємний коментар♥️) Старі версії приваблюють не ностальгією, це ніби взагалі ін
Це якраз те, про що я кажу! (Між іншим, дуже приємний коментар♥️) Старі версії приваблюють не ностальгією, це ніби взагалі інша гра з відмінними цілями від того, що є сьогодні. Пропаганда олдопердунських версіх працює 😈😈😈

photo content

Але реально подивіться, щоб не було нуль переглядів) в цьому відео дуже багато роботи і воно ДУЖЕ цікаве😈

Коротше, я вам набрехунькав, виходить. 🙃 Не хочу спішити, щоб потім не жалкувати. Тому відео не сьогодні. Сьогодні я ще буду над ним працювати весь день💀