ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 437
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+27 أيام
+530 أيام
أرشيف المشاركات
осьо стрім дякую, що почекали) https://youtube.com/live/EgJ52k3MgFY?feature=share

Ой, лол, там вийшов снапшот з блідим садом, треба подивитись на стрімі. Десь через 30-40хв почнемо

До речі, так якось класно і коузі коли такий жопний звук мікрофону... Може на наступному епізоді його так навмисне відредагувати🤔😋

Gedz.jpeg (з коментів)

Is this aura?
Is this aura?

Завтра таке відео буде класне 🌚🌝

Та в кого їх викупити?) в Аіда з безодні?) я б залюбки, якщо чесно, але він не бере трубу... Дякую за 100!!!❤️❤️❤️
Та в кого їх викупити?) в Аіда з безодні?) я б залюбки, якщо чесно, але він не бере трубу... Дякую за 100!!!❤️❤️❤️

Я втратив дуже багато важливих файлів через цей глюк, але, на щастя, світ регулярного летсплею живий!! Я встиг пройти через всі стадії прийняття, я був готовий видаляти ютуб канал і йти жити аскетом в гори, але світ чудом вижив...

В когось була проблема, коли видаляєш якийсь великий файл (не важливий для системи) і разом з ним, чогось, зникають і інші файли, які взагалі його не стосуються, які, навіть, знаходились в різних локаціях на ПК?

Так, увага! Опитування від Майкрософт стосовно вашого ставлення до Майнкону 2024, майнкрафт фільму, майнкрафту в цілому і йог
Так, увага! Опитування від Майкрософт стосовно вашого ставлення до Майнкону 2024, майнкрафт фільму, майнкрафту в цілому і його майбутнього. Пройдіть його, будь-ласка: aka.ms/MCL24Survey Поставтеся до цього зі всією серйозністю, там є деякі дуже важливі питання! Я ледве стримався, щоб в графі "Що вам найменше сподобалось в Майнкрафт Лайві 2024?" Не написати "Джаппа"...

Цього разу, до речі, в смерті стріма винен OBS.. от є в нього така біда, що він до сих пір не стабільний, хоч скільки років його вже оновлюють. І тут не вгадаєш насправді, бо сидиш на одній версії і в тебе щ нею одні проблеми, переходиш на новішу і в ній вже зовсім інші проблеми і причини вильоту.

В мене чогось раптово помер стрім і я не встиг відповісти на цей донатик. Ідея реально хороша, але для цьго треба буде піднят
В мене чогось раптово помер стрім і я не встиг відповісти на цей донатик. Ідея реально хороша, але для цьго треба буде підняти якийсь окремий світ, бо на Хард Вінді в гравців вже дуже потужний розвиток... хоча... Треба ще думати) Гарпія, дякую за 100❤️

Сьогодні ще буде стрім 🏊‍♂️

Дякую! Але народна мудрість каже - якщо в тебе немає hейтерів - то ти робиш щось не так🧙‍♂️
Дякую! Але народна мудрість каже - якщо в тебе немає hейтерів - то ти робиш щось не так🧙‍♂️

Передайте привіт від мене в коментах) https://youtu.be/nN_3J_kxwfI?si=8wEi5nOr7CDUlUMP

🙏 добрий ранок
🙏 добрий ранок

photo content

До речі, я придумав, як пофіксити майбутній снапшот, щоб він був на 100% перфект: Звичайний темний ліс, з темним дубом, має шанс згенеруватись таким сірим і зараженим як новий біом, але якщо гравець знайде і зрубає всі серця, то через деякий час біом знову стає звичайним і темним лісом.)