ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 435
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
+730 أيام
أرشيف المشاركات
Дар'я і Чучі, спасибі вам! Мені дуже по приємно 🥹 обов'язково відпочину ще й від кріпендерів)! ♥️
+1
Дар'я і Чучі, спасибі вам! Мені дуже по приємно 🥹 обов'язково відпочину ще й від кріпендерів)! ♥️

Почну від менших до більших тоді... Таке враження, що я ще сплю..

Ого там донатів подарункових прилетіло поки я спав.. ви не норм?🤯

Пан Володимир = ♥️

Пан Володимир 🥹 дякую 🥹 Раптом хтось не знає як вітати з днем народження, то ось наглядний приклад🥵 Велике спасибі! Це дуж
Пан Володимир 🥹 дякую 🥹 Раптом хтось не знає як вітати з днем народження, то ось наглядний приклад🥵 Велике спасибі! Це дуже багато ґрошей, ціла купа) (Я реально запищав коли побачив.. )

Nujabes-Far_Fowls-world74.spcs.bio.mp310.12 MB

🥰
+2
🥰

Оце було-би цікаво пограти в майник, з такою перспективою, як на прев'ю, це було-би так коузі 🥵.Це типу 2,5D чи якось так👀. (Майнкрафт 2D не пропонувати)

лише не кажіть, що ви зайняті чимось в понеділок до обіду і не можете тепер подивитися відео🙄

На новій серії по BTW буде настільки жоске прев'ю, що ви попадаєте. УВАГА, кожен хто буде писати, що воно схоже на скрін з Губки Боба - летить в бан

photo content
+1

Через пів години почнемо

До речі, знову ж таки, 62 години... 👈
До речі, знову ж таки, 62 години... 👈

Серія BTW вже фактично готова, але я її опублікую вже завтра, мабуть. Це якось не дуже добре буде і стрім і відео публікувати на канал в один день, ютуб такі викрутаси не любить. Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не зможу стрімити, вже буду в дорозі🥸. А от відео опублікувати віддалено це не важко, тому так😇 Ближче до вечора повернемося в бету, всіх запрошую)

Залишу вам відео, в якому автор жоско нахвалює майнкрафт👀 Там навіть я свої 5 копійок вставив) Взагалі трохи дивно дивитися такі відоси, в яких розповідають про майн, ніби для людей, які ніколи в нього не грали) досить цікаві відчуття під час перегляду, в хорошому сенсі звісно) https://youtu.be/E6mlOBc_0lU

Стів бідкається, Моджанг розводить руками ©MC Ґедзь

Запам'ятайте, як би ви не старались, ви все одно не будете жити так круто, як людина на цьому фото😪
Запам'ятайте, як би ви не старались, ви все одно не будете жити так круто, як людина на цьому фото😪