ar
Feedback
memezzo ✙ 🍉 #УкрТґ ✙

memezzo ✙ 🍉 #УкрТґ ✙

الذهاب إلى القناة على Telegram

козацький герць (\__/) (^ʏ^) ₒ( )>🍪Зв'язок: @memezzo_bot Підтримка: https://send.monobank.ua/jar/7MazC66gzA

إظهار المزيد
557
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
-330 أيام
أرشيف المشاركات
Блядь, я сподіваюсь, що в пілота Міг-31 колись народитися син, ну чисто йобаний інвалід весь такий перекручений, страшний і блядь мерзенний, такий щоб аж шкода не було, настільки він був мерзенним і тупим. І щоб він в батька одного разу спитав: " Папа, а почєму я такоє страшное косорілое уєбіще??? Ета патаму что ті, ванючая свінособака, пил авіационний керосін, а моя мать біла спідозной шлюхой???? А батько йому скаже: "Нєт, синок, вєрнєє ето конєчно все вєрно, но вообще то на нашем роду вісіт страшноє проклятіє. Однажди я опять сєл в свой єбучій говнолет, і нє дал поспать одному иальчику Валєрію, і он, стоя в трех соснах, будучі полон ненавісті і праведного гнева, проклял меня і весь мой род. А син йому скаже: " Ну ти і уйобіщє, отєц, зачєм мєня роділі в етой проклятой сємье, лучше бі здєлалі аборт, а ти, отєц, погіб на СВО". А підар-пілот лиш ствердно кивне у відповідь.

Пʼятниця ураааааааааааааа

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

найскладніше завдання на НМТ
найскладніше завдання на НМТ

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

memezzo ✙ 🍉 #УкрТґ ✙ - إحصائيات وتحليلات قناة تيليجرام @memezzoo