memezzo ✙ 🍉 #УкрТґ ✙
الذهاب إلى القناة على Telegram
козацький герць (\__/) (^ʏ^) ₒ( )>🍪Зв'язок: @memezzo_bot Підтримка: https://send.monobank.ua/jar/7MazC66gzA
إظهار المزيد557
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
-330 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from memezzo ✙ 🍉 #УкрТґ ✙
Блядь, я сподіваюсь, що в пілота Міг-31 колись народитися син, ну чисто йобаний інвалід весь такий перекручений, страшний і блядь мерзенний, такий щоб аж шкода не було, настільки він був мерзенним і тупим. І щоб він в батька одного разу спитав: " Папа, а почєму я такоє страшное косорілое уєбіще??? Ета патаму что ті, ванючая свінособака, пил авіационний керосін, а моя мать біла спідозной шлюхой???? А батько йому скаже: "Нєт, синок, вєрнєє ето конєчно все вєрно, но вообще то на нашем роду вісіт страшноє проклятіє. Однажди я опять сєл в свой єбучій говнолет, і нє дал поспать одному иальчику Валєрію, і он, стоя в трех соснах, будучі полон ненавісті і праведного гнева, проклял меня і весь мой род. А син йому скаже: " Ну ти і уйобіщє, отєц, зачєм мєня роділі в етой проклятой сємье, лучше бі здєлалі аборт, а ти, отєц, погіб на СВО". А підар-пілот лиш ствердно кивне у відповідь.
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
