Андрій Василенко
الذهاب إلى القناة على Telegram
Москальська тут заборонена. Баню спам, москалів, довбойобів. Теми #мова #географія #історія
إظهار المزيد629
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
-930 أيام
أرشيف المشاركات
Долучайтеся за пару годин до мого першого етеру за рік і вперше за період служби (а також, в новому званні 👀)
Буду радий всіх вас бачити знову 🤘
https://www.youtube.com/live/j2Rb6uhreR8?si=3wGSMzVnt9RwkhQ9
Цейво, я тут відео зненацька випустив. Буду вдячний за вподобайку 👀🤘
https://youtu.be/H_lV9akCfKI?si=NI3Hlh5O1fJIDtme
+1
Ненадовго в Києві, тож можу особисто передати новому власнику мій PRS SE Custom 24 Faded Blue. Ціна договірна. Пишіть на емейл contactandriy@ukr.net
Йой, а що це? Невже новий відос? Так точно 👀 Завтра на каналі о 18:00, а вже сьогодні - для спонсорів і спонсорок.
https://youtu.be/g-ZcYYWbKeQ?si=Vm9rcQVGq1PXTGUH
Друзі. Мав часть басити на пісні Холодного Сонця, що чекала свого часу дуже багато років, можливо навіть десятиліть. Наприкінці зробив щось типу басового соло, під яке, наскільки я чую, навіть притерли гітари.
Моя партія була записана ще восени 2022-го. Поруч із «86 days», це була перша пісня, зіграна на тому самому 5-струнному Корті.
Будь ласка, підтримайте переглядом, лайком і коментарем 🤘🇺🇦
(До слова, я ще басив на інтро і аутро до крайнього альбому гурту «Чорне вино», що вийшов у далекому 2018-му. )
https://youtu.be/jgEGGH-VS6Q?si=lT04lheRJ25_jo8D
Нарешті, в моїх средсах повилазили оці 🎉
(Почалося з моєї відповіді «Чєлюсть забули спитати» на його комантар «Набор слов». Воно відповіло оце і відразу мене заблокувало, сцикун.)
Хто є в средсах? Долучайтесь до мого. Спробую якусь прутню постити 👉 https://www.threads.com/@andrewvasylenko
Друзі. Хто хоче долучитися до розбудови українського ютубу? Через службу, я маю обмежені можливості створення контенту. Але, як співав Фредько Меркурій, вистава має продовжуватися. Пропоную перетворити наш запасний канал василенківська комора у такий собі спільнота-driven проєкт. Тематика, режим, заохочення - все це прикининемо по ходу діла. Головне - зібрати команду ентузіастів. Пишіть, хто чим може бути корисним для реалізації такого задуму.
Українські слова, що мають протилежні значення В СОБІ Ж!
Контроніми. В англійській таких повно (to dust, to clip, terrible/terrific ітд). Тоді як у нас вони є рідкісна мовна чудернацькість. Ось кілька з мережі:
Боргувати, позичати — обидва є як брати, так і давати в борг
Вихідний — «кінцевий» (вихідна допомога) і «початковий» (вихідна точка)
Відходити — «приходити до тями» і «помирати»
Запам'ятати — «утримати в пам'яті» і «забути» (хоча ту несе калькою із московитського «запамятовать»)
З'їжджати, збігати, злітати, сходити — як догори, так і донизу
Пестун — «улюбленець» і «вихователь»
Честити — «шанувати» і «лаяти»
Додам від себе ще «зводити»: «будувати» (зводити дім) і «знищувати» (зводити ліс, а також у «зводити нанівець»). Також, це як «обʼєднувати» (зведена таблиця, зводити людей разом), так і в негативному сенсі, як у «зводити з розуму» чи «зводити зі шляху».
Маєте ще?
Більше чудернацькостей соловʼїної за теґом #мова@AndriyVasylenko
Якщо подобається таке, то підтримай автора внеском на Монобанку
Друзі. Рік минає. Його я починав ще як блогер/музикант/волонтер, а закінчую як full-time військовослужбовець ЗСУ. Ще у квітні ми допомогли з черговим збором на підрозділ Віталія Калініченка, а тепер вже й у мене свій підрозділ. Дуже хочеться робити більше, та наразі є як є. Бажаю, щоб у прийдешньому році з вами і вашими рідними все було гаразд. Дякую, що ви тут. Низький уклін Героям. Працюємо далі. Слава Україні \m/
Довгоочікуване розпорядження прийшло. Але все ще хз. Тож ось.
https://youtu.be/ItNObmsoaDw?si=3k9a2H8WX4U1-2oS
Продаю мій бас. Той самий, що був і на Файному місті, і породив 86 Days гурту Bulavira. Повна назва моделі: CORT A5 Plus SC (Amber Open Pore). Наразі зберігається у Львові, пересилка і ціна договірні. Пишіть на емейл contactandriy@ukr.net
Чатогптшна перекличка українців! Хто звідки? Погеівка 🙋♂️
(джерело средс iammilonaa)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
