ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 278 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 124 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 444 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 278 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 27 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 206، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -48، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.34‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.29‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 163 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 935 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 49.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 28 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 278
المشتركون
-4824 ساعات
+1187 أيام
+20630 أيام
أرشيف المشاركات
Заробляємо 200$+ від біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — CHIPS | BBSNEK | TIT, в яких ми можемо виконати прості
Заробляємо 200$+ від біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — CHIPS | BBSNEK | TIT, в яких ми можемо виконати прості завдання та заробити досить непогано Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі за посиланням  2️⃣Реєструємось в промках CHIPS | BBSNEK | TIT 3️⃣Закидаємо депозит 100$+ 4️⃣Робимо об'єм торгів 100$+ на споті в парі з монетою на якій виконуєте промку 5️⃣Торгуємо на ф'ючерсах 500$+ та чекаємо на нагороди  🔴 Дедлайн: 18 серпня 🔴 Нагороди протягом 10 днів після завершення промо. 🔴 Лише для нових користувачів 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Встигніть підписатись на канала - https://t.me/+NUJZou7NORgwMjgy

Ну що, настав час усіх порадувати! Запускається віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Л
Ну що, настав час усіх порадувати! Запускається віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.me/+NUJZou7NORgwMjgy Заходьте, сьогодні розпочнуться перші публікації у віп! #реклама

Кому не вистачило TON на OKX як і мені… можемо взяти тут в Evaa.Finance під 1.5% 🫡
Кому не вистачило TON на OKX як і мені… можемо взяти тут в Evaa.Finance під 1.5% 🫡

Перший пішов 🫡
Перший пішов 🫡

Стейкаємо TON під 150% від гаманця Телеграм😱 Пашка вирішив нас потішити під днюху, і запустив потужний стейкінг, особливо дл
Стейкаємо TON під 150% від гаманця Телеграм😱 Пашка вирішив нас потішити під днюху, і запустив потужний стейкінг, особливо для холдерів TON(для всіх інших можна заробити взявши токени в позику на біржі OKX на період івенту)  Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо в @wallet 2️⃣Здійснюємо депозит в TON 3️⃣Відправляємо свої активи в стейкінг 🔴Ліміт на один акаунт складає 3000 TON Нагороди будуть нараховувати кожного дня і немає блокування, тобто будь-коли можемо вивести свої TON. Нагороди будуть нараховувати в токені XAUT - який в свою чергу можна одразу продати всередині гаманця. Сам пул лімітований, і згодом дохідність може падати 🔴Дедлайн: 26 серпня

Нові подарунки до Дня народження Телеграму🤥 Є інформація, що 14-го серпня вийдуть нові подарунки до Дня народження телеграму
Нові подарунки до Дня народження Телеграму🤥 Є інформація, що 14-го серпня вийдуть нові подарунки до Дня народження телеграму. Планую брати лише рідкісні які максимально швидко розкупляють, так як показала практика з Снуп Догом… Якщо також захочете взяти участь в сейлі, то раджу підготувати зірки бо рідкісні подарунки розберуть дуже швидко 🔴посилання на магазин зірок без KYC 🔴продати подарунки можно тут

Надано доступ до альткоїн марафону ✔️ЦЕ ПОДАРУНОК ВАМ на честь ETH 4000$ У які монети ліквідність з ETH 🤑 піде перш за все,
Надано доступ до альткоїн марафону ✔️ЦЕ ПОДАРУНОК ВАМ на честь ETH 4000$ У які монети ліквідність з ETH 🤑 піде перш за все, список вже опублікували 👇 https://t.me/+9UCNtwwjTic1Zjcy #реклама

Забрав тіло з покупки MNT🤨 Залишилось халявних монет на 2к$, їх почну продавати по 1.5-2$. Також якщо мнт сходить на 0.7$ і
Забрав тіло з покупки MNT🤨 Залишилось халявних монет на 2к$, їх почну продавати по 1.5-2$. Також якщо мнт сходить на 0.7$ і нижче, то буду добирати.

Криптани останні 10 підписок добиваєм - https://t.me/+XCQhh5GTF6UwYTAy

Ефір коштуватиме 8000$ на початку вересня, це неминуче. Дивіться самі: біткоїн пробив $120.000, Solana та XRP зросли більш ніж у 10 разів за рік, а альткоїни тільки входять у фазу активного зростання. Але є проблема – більшість криптанів на цьому не зароблять, зливаючи гроші в хайп-проєктах, які принесуть максимум х2-х3. Хочете заробити більше – читайте канал Государь. Це той самий трейдер, який заробив понад $300.000 лише за липень на альткоїнах. Раніше він закликав купувати #SOL по $10 і говорив про біток по 120к до кінця літа, а зараз пояснює, що купувати, щоб заробити більше за всіх на альтсезоні 2025. Це як риболовля, тільки замість рибки вам дають вудку. Користуйтеся: https://t.me/+XCQhh5GTF6UwYTAy #реклама

Прям кортить поставити, що не зустрінуться🤨 Якщо 1000$ зарядити, і два пенсіонери не зустрінуться до 15 серпня, то можна заб
Прям кортить поставити, що не зустрінуться🤨 Якщо 1000$ зарядити, і два пенсіонери не зустрінуться до 15 серпня, то можна забрати ~6700$ Ніби як смарт виглядає, а ви як вважаєте?

Кілька думок від мене, чому варто підписатися на канал Владислава: 1. По-перше, дуже мало реальних співробітників хедж-фондів ведуть публічні тг-канали (а вже на посаді топменеджера — таких одиниці). Як мінімум, це викликає інтерес. 2. Я не з чуток знаю, наскільки великою буває зайнятість таких людей, і приділяти свій час та зусилля каналу — це багато чого варте. 3. Інформація в каналі справді цікава та корисна. Канал рекомендую особисто. Тож чекаю від кожного підписки: https://t.me/+mJn9Ql-qdAtkYzAy Завтра вхід до його каналу коштуватиме 1500$, тож не раджу втрачати можливість. #комерція

День починаємо з Альфи Binance і Gate😎 Сьогодні в 12:00 стартує черговий FCFS-дроп на Binance Alpha, маючи 200 поінтів, можн
День починаємо з Альфи Binance і Gate😎 Сьогодні в 12:00 стартує черговий FCFS-дроп на Binance Alpha, маючи 200 поінтів, можна буде забрати 510 $BSU. Також сьогодні в 12:30 на Alpha Gate можна буде забрати такий же FCFS-дроп, але дають всього 100 $BSU. Для участі потрібно 76 поінтів, спишуть 12. 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Ставка на завершення війни — смарт!?🤔 На Polymarket зростають ставки на припинення вогню між Росією та Україною у 2025 році.
Ставка на завершення війни — смарт!?🤔 На Polymarket зростають ставки на припинення вогню між Росією та Україною у 2025 році. Криптани, як вважаєте є надії?

Привіт усім! Мене звати Владислав, я автор каналу Market Knight. Давно читаю цей канал і дуже ціную вас — розумну та освічену аудиторію. Саме тому вирішив придбати тут рекламу. Якщо мій канал вас зацікавить — буду радий вашій підписці. Я квантовий трейдер. Понад 16 років працював на посаді Quantitative Researcher & Trader в одному з найбільших хедж-фондів світу — Two Sigma. Після цього пішов на пенсію, створив власний канал і пів року тому повністю перейшов у крипту. Працюючи в трильйонному хедж-фонді, я розробив безліч математичних моделей для трейдингу, які вони використовують і досі. Трохи пізніше, вже вийшовши на відпочинок, я присвятив себе каналу та розробив авторську методику трейдингу, якою ділюся в ньому. Моя методика базується на квантовому трейдингу, зокрема на стратегії Momentum для визначення ринкових трендів — саме за нею я торгую все своє життя. В основі — статистика, машинне навчання та теорія ймовірностей. На своєму каналі я торгую за своєю стратегією, ділюся підходом і навчаю вас, як не втратити гроші на складному ринку, а заробити завдяки правильному підходу та розумінню того, як працюють ринкові тренди. Запрошую: https://t.me/+Z1acj45_GKg1ZDAy Буду радий бачити вас у себе! #реклама

ETH пробиває планку в 4000$!🥹
ETH пробиває планку в 4000$!🥹

Чергові 40$ з альфи від біржі Gate😎 На біржі Gate сьогодні буде дроп 370 FIR за 102+ альфа поінта якщо у вас є то маєте змог
Чергові 40$ з альфи від біржі Gate😎 На біржі Gate сьогодні буде дроп 370 FIR за 102+ альфа поінта якщо у вас є то маєте змого заклеймити дроп зараз це 39$~. За клейм знімають 12 балів Нагадую, що GATE скопіпиздили альфа систему в Бінансу, тому по умовах тут все просто: 🔴 тримаємо гроші на біржі 🔴 набиваємо торговий об'єм 🔴 отримуємо поїнти і міняємо їх на дропи Найпопулярніша стратегія: Холдити 100$ і робити торговий об'єм 260$ (враховується лише покупка). Таким чином, за 15 днів ви отримаєте 135 поінтів за 62$ і навіть 2 дропи по 40-60$ покриють витрати і дадуть профіт. Alpha Points доступні лише в мобільному додатку. 🔴Старт клейма о 14:30 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Трамп дозволив інвестувати пенсію в цифрові активи🥹 Новий указ дозволяє включати в пенсійні накопичення криптовалюту, нерухо
Трамп дозволив інвестувати пенсію в цифрові активи🥹 Новий указ дозволяє включати в пенсійні накопичення криптовалюту, нерухомість та приватний капітал. На цьому фоні BTC летить вище $117,000.

Ну що ж, настав час порадувати всіх! Відкривається віп-канал, причому абсолютно безкоштовно для всіх. https://t.me/+HgLW3x66RPhlOWZi Через тиждень вхід до нього коштуватиме 2000$, не втрать можливість. #реклама