ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 306 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 162 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 452 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 306 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 127، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 130، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.13‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.21‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 079 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 902 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 43.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 306
المشتركون
+13024 ساعات
+987 أيام
+12730 أيام
أرشيف المشاركات
Криптанам багато не потрібно, маємо +7% за добу — і вже настрій хороший🥹 І пофіг, що загалом у портфелі мінуси
Криптанам багато не потрібно, маємо +7% за добу — і вже настрій хороший🥹 І пофіг, що загалом у портфелі мінуси

Ситуація у світі така, що тягне на відповідні фільми 🥹 До речі, не знаю як я раніше не бачив цю імбу, можливо, знаєте ще щос
Ситуація у світі така, що тягне на відповідні фільми 🥹 До речі, не знаю як я раніше не бачив цю імбу, можливо, знаєте ще щось схоже?

Лутаємо ~50$ в новому промо від ByBit😎 Завтра стартує новий токен-сплеш з $BSB, де перші 4000 нових користувачів отримають п
Лутаємо ~50$ в новому промо від ByBit😎 Завтра стартує новий токен-сплеш з $BSB, де перші 4000 нових користувачів отримають по 500 токенів Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на ByBit + KYC обов’язково з 6 ранку 2️⃣Потім переходимо на сторінку з акцією 3️⃣Вносимо депозит від 100%+ 4️⃣Купуємо і продаємо спот по 101% у парі $BSB/USDT Реєструвати акаунти потрібно завтра з 6 ранку, щоб вони потрапили під промо 🔴Лістинг завтра о 14:00 за київським часом 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

З такими цінами, скоро треба буде електричку купляти🫠
З такими цінами, скоро треба буде електричку купляти🫠

Маємо новий Launchpool на Binance 😃 Binance залітають з двох ніг і анонсують новий Launchpool з потужним проєктом Opinion (O
Маємо новий Launchpool на Binance 😃 Binance залітають з двох ніг і анонсують новий Launchpool з потужним проєктом Opinion (OPN), де можемо на повному пасиві заробити на хліб з маслом Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі Binance , якщо раніше ще цього не зробили 2️⃣Фіксуємо токени BNB, USDC, U та USD1 3️⃣Отримуємо кожну годину токени OPN 4️⃣При лістингу продаємо і фіксуємо прибуток в USDT Всього виділили на івент 20 млн OPN (2% саплаю). Обов’язково беремо участь, якщо маєте вільні стейбли або BNB! 🔴Детальніше про Launchpool 🔴Старт через десять годин,в 02:00 по Києву 🔴Реєстрація на біржі Binance 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Криптани, як думаєте — ми вже на порозі Третьої світової? 🤯
Anonymous voting

Отримуємо 20-30$ з нової роздачі від OKX BOOST😃 Це звичайно смачо, комсу майже покриємо цим дропом але чекаю на головну розд
Отримуємо 20-30$ з нової роздачі від OKX BOOST😃 Це звичайно смачо, комсу майже покриємо цим дропом але чекаю на головну роздачу $ROBO , там було дві транзакції, впевнений що одна із має йти нам на роздачу ! Отож, нам виділили 170к $RTX на нагороди. Умови участі трохи змінилися: 200$ депозит, а також потрібен торговий обсяг від 500$. Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом: натисніть 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" та чекаємо нагороди в токенах Як завжди, взяти участь можна як через біржу, так і через Web3. Хоча і поріг підняли, але все ще адекватно. 🔴 Дедлайн - завтра 10:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Нова промка на біржі MEXC😃 На MEXC розпочалася акція, де за депозит ми можемо отримати нагороди в MX (~8 MX). Акція доступна
Нова промка на біржі MEXC😃 На MEXC розпочалася акція, де за депозит ми можемо отримати нагороди в MX (~8 MX). Акція доступна для всіх користувачів! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємо новий акаунт на біржі MEXC(якщо немає) 2️⃣Переходимо на сторінку з акцією 3️⃣Виконуємо завдання з депозитом 200/500/100 MX також можемо додатково виконати і інші завдання (необов'язково) За останню нагороду за депозит 1000 MX потрібно утримувати 3 дні, на все інше необов'язково утримувати. Акцію можна знайти в додатку, переглядаючи банери останніх акцій "Щаслива Лапа". 🔴 Дедлайн: 12 березня або поки не розберуть пул 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Там BTC туземунить😃 Єдиний момент, що цей параболічний ріст в парі до іранського ріала🫠
Там BTC туземунить😃 Єдиний момент, що цей параболічний ріст в парі до іранського ріала🫠

Зупиніться🥹
Зупиніться🥹

Батько знайомого працює в Дубаї. Сьогодні Шейх Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум терміново викликав на нараду. Повернувся пізно і нічого не пояснив. Сказав лише збирати фалафель і хумус, та взяти еміратський айді. Зараз їдемо кудись далеко від Абу-Дабі. Не знаю що відбувається, але мені здається почалося...

США та Ізраїль почали бомбити Іран🥹 Трамп підтвердив участь США. Операція може тривати кілька днів. Іран у відповідь обіцяє “нищівну реакцію”. По ринку маємо пролив, якщо ескалація продовжиться — понеділок може принести ще більше ліквідацій лонгістів

Виживають сильніші!🥹
Виживають сильніші!🥹

Криптани, тримайте інсайд!😃 BingX спасибі за презент🥹
Криптани, тримайте інсайд!😃 BingX спасибі за презент🥹

Сьогодні в мене плотний день ворку OKX BOOST, по підрахунках маємо заробити по 100$ на акаунт!😎 По правді давно не крутив вже Boost, враховуючи фазу ринку, проте сьогодні вирішив воркати плотно! Вже писав раніше, про надходження монет $ROBO на контракт, з якого надходять токени на OKX Boost, сума там ~1,6 мільйона доларів США В останньому пулі на 500 тисяч доларів США на акаунт виходило приблизно по 30 доларів США, тут сума в 3 рази більша. Якщо весь поточний об'єм дійсно піде на запуск - є шанс побачити виплати близько 100 доларів США на акаунт, отож що потрібно зробити: 🔴 Переходимо по посиланню (дає 20% рефбека) 🔴 Крутимо в CRTR і ESP (у них буст х1,27) Зараз в середньому потрібно - 200 доларів США середнього балансу і 500 доларів США середнього обороту. При бусті х1,27 по токенам потрібно зробити приблизно 4 800 оборотів, щоб отримати близько 600 доларів США середнього об'єму. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Заносимо лікву в новий Flash Earn на біржі OKX 😎 Сьогодні в 12:00 стартував новий Flash Earn на біржі OKX, на який загалом в
Заносимо лікву в новий Flash Earn на біржі OKX 😎 Сьогодні в 12:00 стартував новий Flash Earn на біржі OKX, на який загалом виділено пул в 18.4M $CC (~3M$) Для холдерів OKB/BTC/ETH/CC, буде приємний корм, тому обов'язково закидайте їх в цей пул на старті, адже в перший день буде найвищий APR 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

OKX BOOST повертає потужні дропи!?🥹 На контракт OKX Boost, закинули 50 млн $ROBO. По поточній ціні це ≈ $1.6 млн у пулі. В т
OKX BOOST повертає потужні дропи!?🥹 На контракт OKX Boost, закинули 50 млн $ROBO. По поточній ціні це ≈ $1.6 млн у пулі. В теорії виходить $60–70 на акаунт, якщо механіка буде як раніше. Що логічно зробити зараз: 🔴 докрутити критерії 🔴 орієнтир: $200 депозиту + ~$400 об’єму Історично після таких транзакцій дроп прилітав протягом ~10 днів (так було з $RNBW та іншими історіями). Не фінпорада, просто спостереження. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Знову халявне замовлення з TEMU до 50$😱 Минулого тижня писав про цю темку, і сьогодні знову прийшло сповіщення що LetyShops
Знову халявне замовлення з TEMU до 50$😱 Минулого тижня писав про цю темку, і сьогодні знову прийшло сповіщення що LetyShops запускаю дану акцію. Хто минулого разу не встиг, або маєте багато телефонів, можете заробити кругленьку суму. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Купуємо товарів до 2200 грн 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші 🔴обов’язково почистіть кеш та куки в браузері, щоб вас не ідентифікували як старого користувача Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком По факту — безкоштовний Temu або +50$ до банку. Акція вже закінчується через 10 годин, тому не зволікаємо🤑

Ну що, прощавай богате життя🥹 За Райфайзен тепер дають 99 грн замість 300 грн. Пул розібрали настільки швидко, що до 10 бере
Ну що, прощавай богате життя🥹 За Райфайзен тепер дають 99 грн замість 300 грн. Пул розібрали настільки швидко, що до 10 березня банку банально не вистачило бюджету.