ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 352 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 149 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 447 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 352 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 204، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 57، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.00‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.11‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 032 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 864 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 42.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 352
المشتركون
+5724 ساعات
+1347 أيام
+20430 أيام
أرشيف المشاركات
Бачили, що зараз коїться з курсом USDT на P2P Binance?🥹 Кажуть, основний обʼєм летить через казино-процесинги — люди масово
+1
Бачили, що зараз коїться з курсом USDT на P2P Binance?🥹 Кажуть, основний обʼєм летить через казино-процесинги — люди масово заливають кошти на ставки перед поєдинком Усика На фоні цього хайпу курс у Монобанку місцями вже пробиває 50 грн. Ринок зараз виглядає максимально перегрітим, але після завершення бою курс цілком може трохи відкотитися назад 👀

‼️Вже через 30 хвилин буде бій Усика, а ти не знаєш де можно подивитись? 🔥Тримайте телеграм мого знайомого, де буде проходити безкоштовна трансляція бою: https://t.me/+7EiyuzYAhjk3NjAy

ByBit карта – гем!?🥹 Юзаю її вже довгий час, і чесно поки це одна з найкращих крипто-карт по умовах на зараз, і ось чому: 🔴
ByBit карта – гем!?🥹 Юзаю її вже довгий час, і чесно поки це одна з найкращих крипто-карт по умовах на зараз, і ось чому: 🔴Оплата напряму з USDT 🔴Apple Pay працює нормально 🔴Від +2% кешбеку 🔴Курс зараз в мене виходить ~44.22 грн 🔴+ купа підписок фактично безкоштовно 😅 До речі по підписках… в App Store карта в мене напряму не добавляється, але я просто додаю ByBit карту всередині самих сервісів (ChatGPT, Spotify, Netflix і тд) і ByBit повертає 100% витрат по цих підписках Тобто по факту користуєшся сервісами + отримуєш компенсацію + маєш хороший курс, виглядає дуже жирно зараз, особливо враховуючи постійні трабли з P2P, блоками і фінмоніторами… Також маємо жирні бонуси: 🔴 10$ на спот за відкриття 🔴 10% кешбеку перші 30 днів, наприклад витрачаєте 500$ і додатково отримуєте 50$ кешбеком який приходить в $ 🔴 До 110$ максимум бонусами 🔴 Безкоштовна віртуальна карта Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо Bybit розділ Фінанси → Card або за посиланням 2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод 769GZ8 (без нього бонусу не буде) 3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек 4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +10$ + 10% кешбеку Якщо давно хотіли норм крипто-карту для повсякденного користування то зараз прям хороший момент спробувати ByBit 🔴отримати карту від ByBit

NEAR все активніше претендує на роль головного блокчейна для AI-агентів!?🤨 Поки більшість проєктів лише хайпують на тему ШІ,
NEAR все активніше претендує на роль головного блокчейна для AI-агентів!?🤨 Поки більшість проєктів лише хайпують на тему ШІ, NEAR уже будує під це реальну інфраструктуру: 🔴до 1 млн TPS 🔴інтеграція з 35+ мережами 🔴фокус на приватність та масштабування І це логічно, бо якщо в майбутньому мільйони AI-агентів будуть між собою взаємодіяти та торгувати без швидкого й дешевого блокчейна така історія просто не полетить… До речі, навіть Ansem позитивно висловився про NEAR та порівняв їх із ZEC Особисто я вірю в NEAR ще з 2022 року й досі вважаю, що проєкт має сильний потенціал на дистанції. Тому тримаю $NEAR у своєму портфелі, і додатково стейкаю на біржі WhiteBit під 18% річних😃

Там Райфайзен виплатив додатково по 200 грн, хто зробив витрату картою🫡 Ще досі актуально по 300 грн гривень за карту та дру
Там Райфайзен виплатив додатково по 200 грн, хто зробив витрату картою🫡 Ще досі актуально по 300 грн гривень за карту та друзів від CreditAgricole та АльянсБанку — тут детальніше про роздачі 🔴отримати 300 грн від CreditAgricole 🔴актуально можна отриматище 300 грн від Альянс 🔴також актуально 150 грн за картку «Універсальна» від Привата

Trustee Plus вирішили відсвяткувати Bitcoin Pizza Day по красоті – зараз можна буквально поїсти піцу за рахунок крипти😁 Чудо
Trustee Plus вирішили відсвяткувати Bitcoin Pizza Day по красоті – зараз можна буквально поїсти піцу за рахунок крипти😁 Чудова можливість відкрити безкоштовно карту, про яку писав тут + можемо поїсти халявну піцу Суть максимально проста: 🔴Замовляєте піцу з 22 по 24 травня 🔴Оплачуєте карткою Trustee Plus 🔴Кидаєте в коментарі під конкурсним постом: — фото піци — свій Trustee ID — суму оплати в USDC Переможцям повернуть повну вартість замовлення. Як на мене — топовий привід зайвий раз протестити криптокарту та ще й мати шанс похавати на халяву 🥹 🔴 Результати будуть вже 25 травня в Telegram. 🔴 Деталі - тут 🔴 Посилання на карту - https://trustee.io/ua/?r=XluBG4bcnBb

Kraken знову підкинув халяву — цього разу роздають 500 INK буквально за мінімальний обʼєм😎 Що потрібно: 1️⃣Реєструємось за п
Kraken знову підкинув халяву — цього разу роздають 500 INK буквально за мінімальний обʼєм😎 Що потрібно: 1️⃣Реєструємось за посиланням 2️⃣Заходимо в Kraken Pro 3️⃣Робимо 100$ обʼєму на споті або 200$ на фʼючерсах Після цього на баланс прилітає +500 INK 🫡 Поінти можна відстежувати у розділі Ink Points. Особисто я зараз максимально активно фармлю Kraken, бо виглядає так, що біржа серйозно готує ґрунт під власний токен. А враховуючи масштаби Kraken — потенціал тут може бути дуже жирний. Плюс зараз паралельно ще є промка з призовим пулом 2000$ та інші бонуси для нових акаунтів 👀 Як варіант — можна заливати декілька акаунтів, поки активність ще жива. https://proinvite.kraken.com/9f1e/gg1zbu5c

Нова активність від Bitget Wallet😎 Можна швидко залутати кілька $ буквально за пару свапів, так як зараз у розділі FOMO прох
Нова активність від Bitget Wallet😎 Можна швидко залутати кілька $ буквально за пару свапів, так як зараз у розділі FOMO проходить нова хвиля нагород: 🔴рандомні 1-4$ у рулетці 🔴або шанс забрати до 100$ через збір карток Що потрібно: 1️⃣Зайти в Bitget Wallet 2️⃣Задепозитити ETH + USDC у мережі Morph 3️⃣Зробити кілька свапів Найкраще зараз крутити обʼєм у парі USDC/BGB через Morph — саме під це йдуть основні завдання. До речі, перші 3 свапи без комісії, тому зайти в активність можна майже без витрат. У багатьох нагороди прилітають моментально — на каву чи піцу точно вистачить 🔴Формат FCFS, тому місця можуть швидко закінчитись.

OKX підганяє безкоштовну піцу +OKX BOOST🥹 Раніше вже були подібні двіжі з Dominos, тому є шанс і зараз щось прилетить. Що по
OKX підганяє безкоштовну піцу +OKX BOOST🥹 Раніше вже були подібні двіжі з Dominos, тому є шанс і зараз щось прилетить. Що потрібно зробити: 🔴Зайти та залишити заявку у формі 🔴Чекати результатів 👀 Звичайно це більше по фану роздача, той момент коли крипта реально кормить🌚Також а OKX завезли новий бустик – цього разу Launch X з ANTFUN На нагороди виділили 28 млн ANTFUN, а умови максимально прості: 🔴депозит від 200$ 🔴торговий обʼєм від 500$ Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо на сторінку акції 2️⃣ Підтверджуємо участь 3️⃣ Крутимо обʼєм та чекаємо нагороди Зараз найвигідніше лити обʼєм у $BILL, $RIVER та $BSB — по них дають +50% буст до обороту 👀 🔴 Дедлайн вже завтра о 15:00, тому довго не думаємо. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Але цей хайп наказує шортистів…🥹
Але цей хайп наказує шортистів…🥹

Trustee Plus зараз безкоштовно роздає криптокартки 🤥 Якщо давно хотіли ще одну нормальну карту для оплат криптою, то — хорош
Trustee Plus зараз безкоштовно роздає криптокартки 🤥 Якщо давно хотіли ще одну нормальну карту для оплат криптою, то — хороший момент залетіти, бо до 20.06 випуск коштує 0$ замість стандартних 10$ 🫡 Що потрібно зробити: 1️⃣ Завантажити Trustee Plus 2️⃣ Активувати картку (потрібно 10 USDC) 3️⃣ Протягом 7 днів витратити від 50$ 4️⃣ Після цього 10 USDC повернуться назад на баланс По суті карта виходить повністю безкоштовною. Акція діє тільки на першу картку + перед оформленням обов’язково оновіть додаток до останньої версії. 🔴 посилання на карту - https://trustee.io/ua/?r=XluBG4bcnBb

На MEXC сьогодні стартує новий Launchpool — фармимо NEXC за стейкінг стейблів 👀 Старт якраз відбувся в 16:00, на нагороди ви
На MEXC сьогодні стартує новий Launchpool — фармимо NEXC за стейкінг стейблів 👀 Старт якраз відбувся в 16:00, на нагороди виділили аж 10 млрд NEXC. По суті - закидаємо USDT/USD1 та просто збираємо токени. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємо акаунт на MEXC 2️⃣ Заходимо в Launchpool 3️⃣ Стейкаємо USDT / USD1 / MX / NEXC 4️⃣ Забираємо та за потреби продаємо нагороди хоч кожну годину 🫡 Найцікавіше зараз виглядає пул з USD1 та USDT, особливо якщо стейбли просто лежать без діла. Також біржа дає буст до лімітів за торговий обʼєм, тому великі акаунти можуть фармити ще більше 🔴 Працюватиме активність до 20 червня. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Таргет зламався, думає що зараз бичка….🤥
Таргет зламався, думає що зараз бичка….🤥

Що там по вчорашніх APR від ByBit!?🤥 Короткий розбір по USD1, щоб ви розуміли чи є ще сенс тримати стейбл під фарм 👀 🔴Акти
Що там по вчорашніх APR від ByBit!?🤥 Короткий розбір по USD1, щоб ви розуміли чи є ще сенс тримати стейбл під фарм 👀 🔴Активність триватиме до 18 червня 🔴Зараз на Bybit уже ~193 млн$ у USD1 🔴Нарахування йде по ~1.5 млн $WLFI щодня 🔴Фактичний дохід за перший день склав ~0.067% 🔴Поточний APR зараз крутиться біля 24% Відсоток далі буде падати, якщо в активність зайде більше людей, але навіть при APR ~15% історія все ще виглядає доволі цікавою. Тому поки тема з холдом USD1 ще жива то можна фармити 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Labrador Adventures не стоїть на місці — сьогодні запустили вже 3-го боса 😎 Я поки прокачую свою собаку, купив вже 6 деревʼя
Labrador Adventures не стоїть на місці — сьогодні запустили вже 3-го боса 😎 Я поки прокачую свою собаку, купив вже 6 деревʼяних лопат, ще дві потрібно і буде х2 заробляти, + потрібно трохи днів щоб прокачатись зараз ~3$ в день 🌚 По апдейтах: 🔴3 окремі ліги з нагородами 🔴 PvP бої кожні 48 годин 🔴 нагороди для кланів 🔴 сумарний пул зараз близько 20 000 USDT + 2 000 000 золота (це вже понад 40к$) Тепер можна не тільки копати шахту, а й нормально рубатись з іншими гравцями та фармити додаткові нагороди 👀 Також завезли повно механік для прокачки: 🔴сила = більше урону 🔴крит = шанс критичного удару 🔴захист/ухил = виживання 🔴пробиття = бити через броню 🔴енергія = швидший фарм Потрохи гра вже починає нагадувати нормальну Web3-стратегію, а не просто чергову тапалку Тому продовжую апати свою собаку, хочу вийти на 10$ в день. Якщо буде цікаво — згодом покажу як зараз найвигідніше фармити в новому босі 👀 🔴 залетіти в гру Labrador Adventures

не туди прикинь

За 6-8 постів

1к$+1к на рахунок

ByBit запустили роздачу 45 млн $WLFI для холдерів $USD1 🫡 По суті, тримаємо від 1$ у Funding та щодня отримуємо нарахування
ByBit запустили роздачу 45 млн $WLFI для холдерів $USD1 🫡 По суті, тримаємо від 1$ у Funding та щодня отримуємо нарахування в $WLFI. Без локів і зайвих умов. Що потрібно зробити: 1️⃣ Зареєструватись на ByBit та пройти KYC 2️⃣ Тримати мінімум 1 $USD1 на Funding 3️⃣ Щодня о 09:00 забираємо нагороди 🔴 детальніше про активність APR плаваючий – залежить від кількості учасників та залишку пулу. Чим раніше зайти, тим потенційно вигідніше.Також зараз $USD1 можна використовувати як заставу на біржі, що теж може бути корисно для активних користувачів. 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Kraken знову роздає бабки криптанам😎 Біржа офіційно заходить в Україну + готує двіж під INK. За депозит/торги можна забрати
Kraken знову роздає бабки криптанам😎 Біржа офіційно заходить в Україну + готує двіж під INK. За депозит/торги можна забрати від 25$ до 2000$ реальними активами. Перші рівні максимально лайтові – свої 100$ може забрати майже кожен Олди памʼятають як Kraken ще в 2022 закинув українцям 10 млн$ допомоги 🫡 🔴 Детальніше за посиланням 🔴 Реєстрація на біржі Kraken 🔴 Дедлайн до 18 серпня