ar
Feedback
Bobur Yusupov (Adept Tech) 💻

Bobur Yusupov (Adept Tech) 💻

الذهاب إلى القناة على Telegram

Добро пожаловать на наш канал о технологиях и играх! Здесь вы найдете последние новости, обзоры гаджетов и игровых новинок, а также полезные советы для геймеров. Подписывайтесь, чтобы всегда быть в курсе самых актуальных событий!

إظهار المزيد
3 246
المشتركون
+324 ساعات
-337 أيام
-11230 أيام
أرشيف المشاركات
#playstation 👌 Ideal Setup, ortiqcha narsa yo'q Arab geymerlari xonasi: qum, gilam va PS5. ————————— 👌 Идеальный сетап, ничего лишнего Комната арабского геймера: песок, ковры и PS5.

Issiqdan saqlanish: Saudiya Arabistonidagi tashqi sovutish tizimi U suv tumanlarini purkaydigan 750 ta ustundan iborat bo'lib, 10 km dan ortiq yurish yo'lini qamrab oladi. ————————— Спасение от жары: уличная система охлаждения в Саудовской Аравии Она состоит из 750 столбов, распыляющих водяной туман, и покрывает пешеходный маршрут протяженностью более 10 км.

#sony #future Sony ko'ngilochar industriyaning kelajagi haqidagi tasavvurini ko'rsatadigan videoni chiqardi. U Horizon seriyasining virtual maydonini, shuningdek, futuristik geympadni ko’rsatdi ————————— Sony выпустила ролик, в котором показала своё видение будущего индустрии развлечений. В нём мелькает виртуальное пространство по серии Horizon, а также футуристический геймпад.

#matrix #samsung O'tmishga teleport: 2003 yildan cheklangan Samsung telefoni U "Matrisa" ning ikkinchi qismi uchun maxsus yaratilgan va ular hatto u bilan bir nechta sahnalarni suratga olishgan. U faqat AQShda 500 dollarga sotilgan, tiraj esa atigi 10 ming dona edi. ————————— Телепорт в прошлое: лимитированный телефон от Samsung из 2003 года Его создали специально к релизу второй части «Матрицы» и даже отсняли с ним несколько сцен. Продавали его эксклюзивно в США за $500, а тираж был всего 10 тысяч штук.

#codbo6 Первый тизер Call of Duty: Black Ops 6 — https://thetruthlies.com/

+8
w_20052024_8.jpg1.98 MB

Обои на телефон: каждую неделю новый выпуск ——————— Telefon fon rasmlari: har hafta yangi nashr

#ucell #andijan #5g Наконец-то 5G в Андижане, скорость тестов компании Ucell ———————— Vanihoyat 5G Andijonda, Ucell kompaniya
+1
#ucell #andijan #5g Наконец-то 5G в Андижане, скорость тестов компании Ucell ———————— Vanihoyat 5G Andijonda, Ucell kompaniyasi tezligi test sinovlari..

Графон кроется в деталях: вышло сравнение Ghost of Tsushima на PlayStation 5 и ПК В некоторых моментах ПК опережает консоль по качеству графики, но не во всех. Также есть разница в скорости загрузки: PS5 потребовалось 1,33 секунды, а ПК — 5,7 секунд. ————————— Grafik tafsilotlarda: Ghost of Tsushima o'yinini PlayStation 5 va kompyuterda taqqoslash chiqdi. Ba'zi sohalarda kompyuter grafik sifati bo'yicha konsoldan oldinda, lekin umuman emas. Yuklash tezligida ham farq bor, PS5 1,33 soniya, kompyuter esa 5,7 soniyani oladi. #pc #playstation #ghostoftsushima

Художник показал каждое поколение PlayStation наглядно ———————— PlayStation-ning har bir avlodi #playstation
+4
Художник показал каждое поколение PlayStation наглядно ———————— PlayStation-ning har bir avlodi #playstation

OpenAI вчера массово выкатила модель GPT-4o для бесплатных пользователей У меня уже доступен. На всякий случай напомню, тепер
OpenAI вчера массово выкатила модель GPT-4o для бесплатных пользователей У меня уже доступен. На всякий случай напомню, теперь для регистрации не требуется номер телефона. Залогиниться можно с учетками Apple или Google. VPN всё ещё нужен. Есть приложения чат-бота на iOS и Android, а также веб-версия. Обещают скоро выкатить для macOS. Потестил буквально полчаса. Первые впечатления — отклик значительно повысился по сравнению с предыдущей моделью. GPT-4o хорошо удерживает контекст. Без тупняков ходит в интернет. К примеру, можно боту скормить ссылку на сайт и попросить сделать похожую верстку. Если вы уже активно тестируете, то расскажите в комментариях ваши сценарии использования. ————————— Kecha OpenAI bepul foydalanuvchilar uchun GPT-4o modelini ommaviy ravishda chiqardi Menda allaqachon mavjud, ro'yxatdan o'tish uchun endi telefon raqami talab qilinmasligini eslatib o'taman. Siz Apple yoki Google akkaunt bilan kirishingiz mumkin. VPN hali ham kerak. IOS va Android-da chatbot ilovalari, va shuningdek, veb-versiyasi mavjud. Ular uni tez orada macOS uchun chiqarishga va'da berishdi. Men uni tom ma'noda yarim soat davomida sinab ko'rdim. Birinchi taassurotlar shundan iboratki, javob avvalgi modelga nisbatan sezilarli darajada yaxshilangan. GPT-4o kontekstni yaxshi saqlaydi. Internetga bemalol kiradi. Misol uchun, siz botga veb-saytga havola berishingiz va undan shunga o'xshash tartibni yaratishni so'rashingiz mumkin. Agar siz allaqachon ChatGPT-ni faol sinovdan o'tkazayotgan bo'lsangiz, sharhlarda foydalanish holatlaringizni yozing. #ai #chatgpt #google #apple

Вот за что я не люблю поисковик Яндекса Google выдает мне по запросу первую же ссылку, а в Яндексе первые три сразу какая-то
Вот за что я не люблю поисковик Яндекса Google выдает мне по запросу первую же ссылку, а в Яндексе первые три сразу какая-то шняга. И так каждый раз, когда я ему даю шанс. Mana nima uchun menga Yandex qidiruv tizimi yoqmaydi Google menga so'rov bo'yicha birinchi havolani beradi, lekin Yandex-ga har safar men imkoniyat berasam ham, birinchi uchtasi shunchaki axlat. #google #yandex

Internetsiz va Microsoft hisob qaydnomasisiz Windows 11 ni qanday sozlash mumkin (birinchi ishga tushirish). Bu kimgadir (men
Internetsiz va Microsoft hisob qaydnomasisiz Windows 11 ni qanday sozlash mumkin (birinchi ishga tushirish). Bu kimgadir (men kabi) vaqt va asablarni tejashga yordam beradi. Har safar Windows-da kompyuterlarni birinchi marta ishga tushirganimda, keraksiz imo-ishoralar bilan zerikarli va uzoq jarayondan charchadim. Internetga ulanishni va Microsoft registrasiyasini yaratishni o'tkazib yuborish uchun tarmoqqa ulanish bosqichida Shift+F10 tugmalarini bosing. Buyruqlar qatori ochiladi - OOBE\BYPASSNRO buyrug'ini kiriting va Enter tugmasini bosing. Ushbu qadamlardan so'ng tizim qayta ishga tushadi va tarmoqqa ulanish bosqichida "Menda Internet yo'q" varianti paydo bo'ladi. Keyin "Cheklangan o'rnatishni davom ettirish" ni tanlashingiz kerak.

Sizning iOS klaviaturangiz dahshatlimi? Reddit’da “Men iOS’da yozishni yomon ko‘raman” degan post bor. Muallif shikoyat qilad
Sizning iOS klaviaturangiz dahshatlimi? Reddit’da “Men iOS’da yozishni yomon ko‘raman” degan post bor. Muallif shikoyat qiladi: avtomatik tuzatish (sozlamalarda o'chirilgan), raqam qatorining yo'qligi, "Hammasini tanlash" opsiyasining yo'qligi (matn orasidagi bo'shliqni bosish orqali paydo bo'ladi) katta miqdorda matn va tinish belgilarining tez kiritilmasligi. Xabarga 258 ta fikr bildirildi. Aksariyat sharhlovchilar muallifni qo'llab-quvvatladilar. Ko'pincha foydalanuvchilar avtomatik tuzatish va prognozlashdan norozi bo'lishdi. Muallif funksionallikni etarlicha tushunmagan degan fikr bor. Aytgancha, men uchinchi tomon ishlab chiqaruvchilarining bir nechta klaviaturalarini sinab ko'rdim va har safar ba'zi afzalliklarga qaramay, stok klaviaturaga qaytdim. Rostini aytsam, iOS klaviaturasining avtomatik tuzatishi va bashorati haqiqatan ham yomon. Oxirgi sinovdan o'tganlardan menga Yandex-dan klaviatura yoqdi - eng aniq bashorat. Oxir-oqibat, zaif teginish reaktsiyasi tufayli men undan voz kechdim. IOS-dagi klaviaturalaringiz qanday? Siz uchinchi tomon klaviaturalaridan foydalanasizmi yoki afzal ko'rasizmi?

Pardalar o'tmishdagi narsadir. Mana yangi tendentsiya - aqlli oynalar.

Хаммага хайрли тонг)

#technology Huawei "TV qotili" - diagonali 120 dyuymli virtual ekranda tasvirni proyeksiyalovchi Vision Glass aqlli ko'zoynaklarini chiqardi. Ular deyarli barcha gadjetlarga sim orqali ulanadi. Qurilmada Bluetooth,ichki batareya yo'q, shuning uchun tasvir sifati u ulangan qurilmaga bog'liq bo'ladi. Narxi 430 dollarni tashkil etadi, sotuvlar 26 dekabrda boshlanadi.

#funny ustuvorliklaringizni to'g'ri belgilang)

⚡️Marvel's Spider-Man 2 sahifasi PS do'koniga qo'shildi - ehtimol yaqin kelajakda o'yin haqida nimadir ko'rsatilishi mumkin.
⚡️Marvel's Spider-Man 2 sahifasi PS do'koniga qo'shildi - ehtimol yaqin kelajakda o'yin haqida nimadir ko'rsatilishi mumkin. Kecha Insomniac jamoasi menejeri o'zining Twitter profilida o'yin haqidagi qandaydir e'longa ishora qildi.

Акалар кечасида бир савол тугилиб колди)) канал ва тг канални ребрендинг килсак (тез орада айти хабарлар янгиликлар куйиб бораман), шунга нима дейсиздар ?
Anonymous voting