𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦
الذهاب إلى القناة على Telegram
📝 ЧАТ: https://t.me/+_V8plg2NgVlkOTdi ⚠️ ІНФА ДЛЯ ТЕБЕ: https://t.me/kob1taINFO
إظهار المزيد2 149
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-77 أيام
-5330 أيام
أرشيف المشاركات
2 149
⚔️Норм, але від жартів Нище поясу вуха в'януть ок для Дедпула ще терпимо, бо це Дедпул но коли так жартують цілий фільм інші перси це лютий крінж це як старша людина хоче показати що вона молодіжна, дуже не вистачило серйозних сцен таких як в кінці коли вони мали зайти в ту кімнату, круто що показати старих персів включно антагоністів перших частин люди-х це прямо в сердечко, не вистачило вайбу Логан 2017 який більше склав на мене враження, загальному норм
2 149
Там якийсь новий титул зимовий вийшов го апати на стрімі 👽
📹https://www.youtube.com/live/ygprRDiPaLU?si=ukhoeGG1bZjRYLFN
2 149
Підсумок сезону c7s20:
Було весело 🥤
Завойовник (C7S20) ✅
Легенда (C7S20) ✅
Ultimate Royale (C7S20) ТОП-51 ✅
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
