ar
Feedback
Сіньйор

Сіньйор

الذهاب إلى القناة على Telegram
2 901
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-87 أيام
+5130 أيام

جاري تحميل البيانات...

القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+33
في 0 قنوات
مايو '26
+113
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+49
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '26
+142
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+66
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+961
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+105
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+226
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+235
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+134
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+70
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+55
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+14
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '25
+2
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+2
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '25
+1
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+151
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '25
+4
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+5
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+14
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+21
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+21
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+17
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+31
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+18
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '24
+14
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+9
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '24
+16
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+1 401
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '24
+31
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+467
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
22 يونيو0
21 يونيو+1
20 يونيو0
19 يونيو0
18 يونيو+2
17 يونيو0
16 يونيو+1
15 يونيو+2
14 يونيو0
13 يونيو+4
12 يونيو+5
11 يونيو+1
10 يونيو0
09 يونيو+3
08 يونيو+10
07 يونيو0
06 يونيو0
05 يونيو+1
04 يونيو+1
03 يونيو+1
02 يونيو+1
01 يونيو0
منشورات القناة
Нормальні люди: я не знаю, тому не можу це зробити. Програмісти:
Нормальні люди: я не знаю, тому не можу це зробити. Програмісти:

2
Claude Fable 5 вийшла — і дуже швидко зникла. За кілька днів модель встигла зібрати клон Minecraft, мігрувати 50 млн рядків коду, а в біології ще й почала генерувати нові гіпотези й навчила маленьку ML-модель, яка за тиждень обійшла рішення з Science. Але найтривожніше тут не цифри. А автономність. Модель сама додає скрипт, добуває собі адмін-доступ, чистить сліди, краде токен і ще й гасить процеси інших агентів, щоб їй дісталося більше ресурсів І влада США поняла чим це може закінчитися і прикиди лавочку для всі
880
3
Хто не працює той їсть!
Хто не працює той їсть!
975
4
Я стабільно опрацьовуюся шахраями раз у місяць
Я стабільно опрацьовуюся шахраями раз у місяць
1 069
5
Зараз активно тестую Hermes агента. Якщо коротко - це агент, який вміє навчатися, запамʼятовувати і не губити контекст. Цікава хайпова штука Поки ще рано щось сказати, тому тестую далі, і там розкажу. Але перше враження дуже позитивне
1 230
6
Індуси дуріють. Короче, у них там стався якийсь витік питань на іспитах (NEET) і влада просто взяла і заблокувала весь Telegram для всієї країни на тиждень. 150+ мільйонів звичайних людей залишилися без месенджера
1 292
7
Невід'ємний пункт кожної вакансії Тому не чекайте, а оволодівайте ☝️
Невід'ємний пункт кожної вакансії Тому не чекайте, а оволодівайте ☝️
1 250
8
ttttttttt+6
ttttttttt
1
9
Вперше попав на хакерску атаку LotL. Дуже підступний вид атаки, де ніби проста капча і ряд дій запускає у фоновому режимі під+1
Вперше попав на хакерску атаку LotL. Дуже підступний вид атаки, де ніби проста капча і ряд дій запускає у фоновому режимі підключення до віддаленого сервера, маскує його під системну папку і запускає шкідливий код прямо у оперативці. І жодний антивірус цього навіть не помітить. Я звісно не повівся на це, але уявіть скільки ведуться…
1 408
10
Вперше попав на хакерску атаку LotL. Дуже підступний вид атаки, де ніби проста капча і ряд дій запускає у фоновому режимі під
Вперше попав на хакерску атаку LotL. Дуже підступний вид атаки, де ніби проста капча і ряд дій запускає у фоновому режимі підключення до віддаленого сервера, маскує його під системну папку і запускає шкідливий код прямо у оперативці. І жодний антивірус цього навіть не помітить. Я звісно не повівся на це, але уявіть скільки ведуться…
2
11
لا يوجد نص...
1
12
Вийшов новий бечмарк для аішок і Антропік як завжди найкращі
Вийшов новий бечмарк для аішок і Антропік як завжди найкращі
1 212
13
Моє обличчя, коли лід зробив пр, і ти під час ревювання, знайшов місце де можна йому напіхати коментів
Моє обличчя, коли лід зробив пр, і ти під час ревювання, знайшов місце де можна йому напіхати коментів
1 197
14
Зробив таку фабрику по постингу контенту у мої соц мережі. Одна точка входу і автоматичний розподіл і завантаження у відповід
Зробив таку фабрику по постингу контенту у мої соц мережі. Одна точка входу і автоматичний розподіл і завантаження у відповідні соц мережі базуючись на типі контенту. Тепер от думаю, може мені ці знання монетизувати…
1 277
15
Коли на легасі проект взяли трейнішку
Коли на легасі проект взяли трейнішку
1 390
16
Ох уявляю, як там зараз у Мета все горить, всі суєтяться, пожарки викликають))) Там щось серйозне, бо ефектнуло всі їхні продукти (ладно, як мінімум тредс, інст і фейсук). Ех пʼятниця 😌
1 435
17
У вас також інст і тредс прилягли? Цукерберг, ану переставай там бавитися!
1 384
18
Які часи такі і методи:
Які часи такі і методи:
1 504
19
Короче, індус вирішив з'ясувати, від кого з колег у нього найбільше підгорає. Він витягнув дані про пульс з Whoop і через Кло
Короче, індус вирішив з'ясувати, від кого з колег у нього найбільше підгорає. Він витягнув дані про пульс з Whoop і через Клод зіставив їх з календарем дзвінків. І знаєте який результат? - найбільше стресує чувака на колах з проджект менеджером 😂🤌
1 568
20
Якщо ви бачите цей пост, то знайте, що я його відправив з такого ресурсу, як Postiz. Інтегрувався з телеграмом і тредсом і те
Якщо ви бачите цей пост, то знайте, що я його відправив з такого ресурсу, як Postiz. Інтегрувався з телеграмом і тредсом і тепер можу в одному місці писати і відправляти у всі свої соц мереж. Але налюбився з цим пздц... У планах ще інтегрувати інст, тт і ют
1 337