МИРЯНИ
الذهاب إلى القناة على Telegram
Ⓜ️ instagram 👉 https://instagram.com/m.i.r.y.a.n.y Ⓜ️ Facebook 👉 https://www.facebook.com/miryany.offpage
إظهار المزيد8 487
المشتركون
-1224 ساعات
-107 أيام
-2430 أيام
أرشيف المشاركات
8 487
Repost from Киево-Печерская Лавра ☦
В Неделю 4-й седмицы по Пасхе Святая Церковь предлагает своим верным вспомнить о чудесном исцелении Господом Иисусом Христом парализованного, пребывающего в тяжкой болезни почти сорок лет.
В воскресный день Божественную Литургию в лаврском храме во имя прп. Агапита Печерского возглавил Священноархимандрит Киево-Печерской обители Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий.
Во время богослужения Предстоятелю Украинской Православной Церкви сослужили председатель ОВЦС УПЦ митрополит Черновицкий и Буковинский Мелетий, управляющий делами УПЦ митрополит Бориспольский и Броварской Антоний, митрополит Васильковский Иоасаф, епископ Ирпенский Лавр, епископ Бородянский Марк, а также братия и гости обители в священном сане во главе с духовником архимандритом Антонием.
https://lavra.ua/uk/svyashhennoarhimandrit-lavri-ocholiv-nedilni-bogosluzhinnya-6/
8 487
Repost from СПЖ - новости Православия
В Почаевской лавре совершили крестный ход с мощами преподобного Амфилохия
После вечернего богослужения накануне праздника в честь преподобного Амфилохия братия Почаевской лавры, жители Почаева и паломники обители торжественно перенесли мощи святого из Пещерной церкви преподобного Иова в Преображенский собор обители.
В торжественном крестном ходе, который состоялся после вечернего богослужения в Успенском соборе обители, приняли участие сотни верующих.
8 487
Repost from Українська Православна Церква
🙏Військовому священнику УПЦ Олексію Кузнєцову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» посмертно.
7 травня 2025 року рішенням позачергової сесії священнослужитель Сумської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Олексій Кузнєцов був удостоєний найвищої міської відзнаки — звання «Почесний громадянин міста Суми» посмертно. Про повідомляє пресслужба Сумської єпархії з посиланням на Інформаційний портал Сумської міської ради.
Ініціаторами відзначення виступили митрополит Сумський і Охтирський Євлогій від імені єпархії та командування військової частини, де служив протоієрей Олексій.
«Це рішення — щире визнання громади, яка не забула й не забуде: перед нею стояв священник, який словом і життям служив Христу, Церкві й народу. У вирі страшної війни отець Олексій добровільно став на захист життя своїх побратимів, відкинувши зброю, озброївшись молитвою, пастирською турботою і жертовною любов’ю», — йдеться у повідомленні.Зазначається, що подвиг священнослужителя — це передусім духовний подвиг істинного пастиря, який не залишив своїх навіть у смертельну годину. Він поклав душу свою за друзів своїх — і заповідь Христову звершив до кінця.
«Присвоєння отцю Олексію звання почесного громадянина — це промовисте свідчення того, що життя і жертва цього священника глибоко запали в серце міста, яке він любив, у якому служив, у якому залишив родину, парафію, друзів і безліч вдячних сердець», — написали у єпархіальній пресслужбі.Митрополит Євлогій, духовенство і вся паства Сумської єпархії висловили вдячність міській владі, депутатам Сумської міської ради, кожному, хто підтримав це рішення — «за гідне вшанування нашого брата, героя і священника».
«Світла пам’ять тобі, отче Олексію! Хай буде вічною твоя нагорода у Господа, а любов твоя — незгасною у серцях народу!» — побажали у Сумській єпархії.
8 487
Repost from СПЖ - новости Православия
📣 #Мысли вслух от СПЖ 📣
Тетрис в храме как духовная руина
Небольшой, но очень показательный штрих с вчерашнего захвата властями Андреевской церкви УПЦ в Черкассах. Член комиссии по описи имущества храма (к которому, ни власть, ни ПЦУ не имеет ни малейшего отношения) сидит на лавке и играет в тетрис. В это время в двух шагах от него верующие УПЦ читают акафист перед мощами великомученика Пантелеимона. Но ни мощи одного из самых почитаемых в мире святых, ни молитва товарища не интересуют. Он пришел в храм посидеть, поиграть в тетрис и поучаствовать в захвате.
И это не просто специалист по тетрису – это живое воплощение типажа украинца, который приходит отбирать у верующих их святыню. Ему не нужен храм, ему не нужны иконы, его не интересует Церковь в принципе. Его задача – выгнать «неправильных» прихожан.
В середине XVII века в Украине был сложный период, известный под названием «Руина». Видимо, сейчас у нас «Духовная руина».
8 487
Repost from Ніжинська єпархія УПЦ
7 травня – вшанування святині Сумщини — Молченської ікони Божої Матері
☘️Історія цього прекрасного образу розпочинається з XIІІ століття. Після чергового набігу татарів два монахи із Києво–Печерської обителі прийшли до Путивля і оселилися на пагорбі. Та місцевість мала назву «Молча». Ченці принесли із собою ікону Богородиці, перед якою молились. Після кончини, подвижників поховали разом із образом в облаштованій ними печері. З часом про це всі забули.
☘️Лише у 1405 році один чоловік випадково став свідком неземного сяйва. У височині між деревами він побачив образ і почув голос, що заповідав звести храм Божий на цьому місці.
☘️Невдовзі усі жителі стали очевидцями дива. Віряни благоговійно приклонилися до святині, а недужні відразу ж удостоїлися зцілення. Згодом було побудовано церкву Різдва Пресвятої Богородиці та засновано монастир.
☘️Упродовж століть паломники в бідах і в радощах поспішали вшанувати благодатний лик Діви Марії. Після закриття богоборчою владою обителі у 1925 році чудотворний образ зник. Осиротілі путивляни довгі роки молили Царицю Небесну відкрити їм місцезнаходження святині.
☘️Промислом Божим ікону повернула благочестива прочанка, що оберігала її роками від наруги безбожників. Навесні 1995 року хресною ходою образ Богоматері урочисто перенесли до Спасо-Преображенського собору Молченського Путивльського монастиря.
☘️«О, Всемилостивая, человеколюбивая Владычице наша Богородице! Смиренно просим Тя: святую Церковь Православную защити от неверия и расколов. Ты бо еси всесильная христиан Заступница».
8 487
Repost from Українська Православна Церква
❗️Відбулося захоплення Андріївського храму у Черкасах.
6 травня 2025 року духовенство та парафіяни Андріївського храму у Черкасах були позбавлені можливості звершувати богослужіння у своєму храмі. Про це повідомляє пресслужба Черкаської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Представники влади та клірики ПЦУ проникли до святині та взялися за проведення опису майна Андріївського храму. У той самий час працівники поліції заблокували православним вірянам доступ до церкви.
На місце подій прибув митрополит Черкаський і Канівський Феодосій. Керуючий Черкаською єпархією вступив у діалог із мером Черкас Анатолієм Бондаренком, котрий є безпосередньо причетним до вказаної ситуації. В ході спілкування у присутності парафіян Андріївського храму Анатолій Бондаренко, виправдовуючи свої дії, намагався посилатися на рішення зборів певної громади. Котра саме громада проводила збори міський голова пояснити не зміг.
Вислухавши мера, владика Феодосій зазначив, що жодної громади в майнових питаннях стосовно цього храму ніколи не було, адже покійний митрополит Софроній, який керував Черкаською єпархією до 2020 р., побудував цей храм на земельній ділянці, яка виділена Черкаській єпархії. Сам храм функціонував як архієрейське подвір’я.
Згодом, надаючи коментар стосовно захоплення храму, митрополит Феодосій зауважив, що спілкування з міським головою та секретарем Черкаської міської ради Юрієм Тренкіним було також і всередині церкви у присутності юриста Черкаської єпархії.
“Ми пояснювали і вони нас розуміли, що за законом вони не можуть у нас зараз відібрати наш храм. Вони нам показували документи, які не мають жодної сили щодо майнових прав на цей храм і на земельну ділянку. Ми пропонували вирішити це питання у законний спосіб, через суд, через інші юридичні процедури, на що ми отримали відмову, пряму відмову”, – поділився ієрарх.
Зрештою, духовенство та віруючі вимушені були покинути храм.
“Ми з благоговінням забрали з престолів святі антимінси. Духовенство винесло частку мощей святого великомученика і цілителя Пантелеймона, яка тимчасово у нас перебувала в Черкасах, а саме в Андріївському храмі. З молитвою, зі сльозами на очах парафіяни прийняли ковчег із цією часткою мощей, який передали через зачинені поліцією ворота, та ми пішли з храму.
Ми не жаліємося, що так попускає нам Бог, тому що весь український народ терпить. І у всіх біда. І всі чекають, коли це все закінчиться, коли в країну повернеться спокій, свобода і коли віруючі люди повернуться до своїх храмів. Це обов’язково буде”, – сказав архіпастир.
8 487
Repost from СПЖ - новости Православия
Черкассы. Мэр города Анатолий Бондаренко общается с прихожанками УПЦ, которых он не пускает в храм.
8 487
Repost from Черкаський Паломник
❗️❗️❗️
Звернення митрополита Феодосія до поліції та силовиків, які перешкоджають людям увійти до храму.
8 487
Repost from Українська Православна Церква
📹#БогослужінняПредстоятеля у день памʼяті великомученика Георгія Побідоносця.
https://youtube.com/shorts/t-kWkG5l_To?si=M-hlC9So7Qo6x09v
8 487
Repost from СПЖ - новости Православия
📣 #Мысли вслух от СПЖ 📣
Когда в преследованиях Церкви дотянулись до уровня комиссаров
Борьба ПЦУ и государства с верующими УПЦ приобретает совсем абсурдные формы.
Обычно ПЦУ для видимости свозит хоть каких-нибудь людей, чтобы представить их «членами религиозной общины». Пускай даже это будут откровенные бандиты, которые сворачивают челюсти, ломают прихожанам УПЦ руки и ноги (как было при захватах Михайловского собора и монастыря Рождества Богородицы в Черкассах).
Но сегодня в Черкассах совсем сюрреалистическая картина. Полиция просто выгнала прихожан Андреевского храма за территорию их святыни и закрыла ворота. Никаких признаков альтернативной «религиозной общины» ПЦУ нет вообще.
Прихожан УПЦ изгнали, чтобы изгнать, чтобы их просто не было в храме. И это при том, что Андреевский храм – собственность Черкасской епархии. Никакого «перехода» в ПЦУ там по закону не может быть в принципе.
Когда-нибудь историки будут смотреть на эти кадры, чесать в затылке и говорить – а как такое было вообще возможно? Как в православной демократической стране можно вот так «по беспределу» выгнать верующих их храма? А не очень радивые студенты-историки будут путать эти кадры с хроникой большевистских гонений.
Хотя, наверное, не будут. «Советские» кадры были черно-белыми, а «украинские» - цветные. Вот и вся разница.
8 487
Repost from Черкаський Паломник
СПІЛКУВАННЯ З МЕРОМ ЧЕРКАС А. БОНДАРЕНКО, ПІД ЧАС ЗАХОПЛЕННЯ АНДРІЇВСЬКОГО ХРАМУ В МІСТІ.
8 487
Repost from СПЖ - новости Православия
Митрополит Феодосий зашел на территорию захваченного Андреевского храма. Его пропустили внутрь "с боями".
Обращаясь к полиции, владыка сказал: "На каком основании вы здесь находитесь? И зачем лица позакрывали? Народа боитесь"?
8 487
Repost from Черкаський Паломник
Мер Черκа́с запропонував громадя́нам — черκа́ща́нам, прихо́жанам хра́му А́ндрія Первозва́нного УПЦ — «по-добро́му, без штурму», поки́нути терито́рію своє́ї Святинí… бо він так захо́тів.
8 487
Repost from Черкаський Паломник
Парафіяни храму моляться під парканом. Поліція, яка "з народом" до свого храму Їх не пускає. На відміну від рейдерів ПЦУ.
8 487
Repost from ДОЗОР на «Першому Козацькому»
⚠️ПОЛІЦІЯ ТА ВЛАДА ЧЕРКАС БЛОКУЮТЬ ХРАМ УПЦ
◾️Поліція не пустила до Свято-Андріївського храму УПЦ більшу частину парафіян.
В самій святині одіозного серійний рейдер Засанський та представники міської влади проводять "опис" майна Черкаської єпархії УПЦ.
Підпишись на ДОЗОР, борись за права УПЦ!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
