МИРЯНИ
الذهاب إلى القناة على Telegram
Ⓜ️ instagram 👉 https://instagram.com/m.i.r.y.a.n.y Ⓜ️ Facebook 👉 https://www.facebook.com/miryany.offpage
إظهار المزيد8 499
المشتركون
+324 ساعات
-17 أيام
-2230 أيام
أرشيف المشاركات
8 499
Repost from Українська Православна Церква
#СловоПредстоятеля про милостиню.
«Кожна людина, навіть якщо вона бідна, повинна жертвувати наскільки вона може, скільки дозволяє їй серце. Як бідна вдовиця, про яку говориться в Євангелії: вона принесла дві лепти — зовсім дрібні монети — і поклала. Господь сказав, що вона більше всіх поклала, тому що вона поклала від недостатку свого, не від надлишку», — зазначив Його Блаженство.
За словами Першосвятителя, Господь примножує статки тій людині, яка, навіть не маючи багато, все одно ділиться з іншими тим малим, що в неї є.
«Бог любить, коли людина жертвує собою ради Бога, жертвує собою ради ближнього. Ця жертовна любов приносить великі плоди, які нам потрібні навіть для земного життя, але ще більше вони потрібні для життя небесного у Христі Іісусі Господі нашому», — підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій.
🎥 Повне відео: https://youtu.be/UIvciW0HSVk
8 499
Repost from Одеська єпархія УПЦ
ОГОЛОШЕННЯ
ℹ️У зв’язку з відсутністю водопостачання в місті Одесі, через масований нічний терористичний обстріл.
З благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі діє монастирське джерело, де кожен може набрати питної води.
📍 Адреса: м. Одеса, провулок Монастирський, 6
🕘 Графік роботи монастиря: до 21:30.
Звертаємо увагу, що в монастирі наразі також відсутнє електропостачання та живлення джерела водопостачання здійснюється завдяки генераторам.
🙏 Просимо з розумінням поставитися до можливих пауз у подачі води.
Запрошуємо одеситів Київського району, району Фонтана та прилеглих територій — ви можете приїжджати до монастиря, щоб набрати необхідну кількість води.
Нехай Господь оберігає кожного.
Та подасть сили пережити всі труднощі.
🔔 Слідкуйте за життям єпархії:
@odeparh ✔️
🖥 Блог про православну Одесу та одеситів під Покровом Божої Матері ✨
📱 Instagram 📱 Telegram
📱 Facebook 📱 YouTube
📱 Website
8 499
Repost from Українська Православна Церква
Міськрада Черкас підтвердила, що Михайлівський кафедральний собор перевели у ПЦУ незаконно.
Черкаська міська рада констатувала факт відсутності у громади ПЦУ правовстановлюючих документів на нерухоме майно Михайлівського собору. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Черкаської міськради.
Представники ПЦУ, які користуються Михайлівським собором після того, як він був відібраний із застосуванням насильства у вірян Української Православної Церкви, нещодавно намагалися отримати земельну ділянку собору у постійне користування. Раніше, у часи коли собор був у розпорядженні віруючих УПЦ, 26 депутатів міськради підтримали рішення про відчуження земельної ділянки у Черкаської єпархії УПЦ. Відтак у громади ПЦУ було сподівання, що тепер депутати міськради ухвалять рішення на їхню користь.
Однак у Черкаській міській раді вирішили відмовити членам ПЦУ у наданні землі в постійне користування. Причиною цього є “відсутність у релігійної організації правовстановлюючих документів на частину нерухомого майна”. Натомість усі правовстановлюючі документи наявні у законного власника Михайлівського собору – юридичної особи “Управління Черкаської єпархії Української Православної Церкви”.
Таким чином міськрада Черкас фактично підтвердила, що віруючі Української Православної Церкви були позбавлені права користування собором всупереч законним нормам, а громада ПЦУ не є його законним власником.
8 499
Repost from Киево-Печерская Лавра ☦
Память апостола Андрея Первозванного (+62)
Литургию в храме во имя прп. Агапита Печерского возглавил Священноархимандрит Киево-Печерской обители Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий.
Запись богослужения: https://www.youtube.com/live/jM3K-_pN25A?si=khFce4dOZ61keqHQ
8 499
Repost from Українська Православна Церква
#СловоПредстоятеля Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про головну науку апостола Андрія.
«Святий апостол Андрій є молитвеником перед Престолом Божим за наш народ, за нашу землю. І ми з любов'ю вшановуємо його пам'ять», — зазначив Його Блаженство.Першосвятитель нагадав про важливість покаяння та чеснот, які роблять людину величною та розкривають Божественний образ в ній.
«Гріх — це як сміття, яким цей образ закривається і оскверняється. А покаяння, молитва, любов, прощення — розкривають цей образ. І людина стає красивою, вона є красивою, але вона цю красу розкриває в собі. І це є наука святого апостола Андрія», — підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій.🎥 Повне відео: https://youtu.be/pC8Ts_viWjY
8 499
Repost from Українська Православна Церква
Шостий апеляційний адміністративний суд відклав розгляд справи щодо припинення Київської Митрополії УПЦ.
12 грудня 2025 року у Шостому апеляційному адміністративному суді мав відбутися розгляд справи щодо припинення діяльності Київської Митрополії Української Православної Церкви. Засідання не відбулося у зв’язку з тим, що матеріали справи були передані до Касаційного адміністративного суду для вирішення питання про оскарження ухвали суду першої інстанції. Про це повідомив адвокат протоієрей Микита Чекман, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Юрист розповів, що до суду вже надійшло понад 7 000 заяв від вірян УПЦ про вступ у справу як третіх осіб, оскільки вірні з усіх регіонів України вважають, що можливе рішення про заборону Київської Митрополії порушуватиме їхні конституційні права на свободу віросповідання та доступ до правосуддя.
Під час засідання головуючий суддя повідомив, що в одному з конвертів, який надійшов до суду нібито від віруючих, було виявлено грошові кошти. На думку протоієрея Микити Чекмана, цей інцидент являється провокацією, спрямованою на дискредитацію процесу та створення підстав для тиску на заявників.
«Ми всі, чиї права порушуються вказаною справою, маємо право безпосередньо звертатися до суду. Це є конституційне право кожної людини, кожного громадянина,» — зазначив він, подякувавши всім за молитви та підтримку.
8 499
Repost from ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
Браття і сестри!
Повідомляємо, що на сьогоднішній день стан здоров’я митрополита Феодосія стабільний. Показники запального ураження внутрішніх органів лікарям вдалося суттєво знизити, хоча вони й досі багаторазово перевищують допустиму норму.
Владика перебуває під цілодобовим наглядом лікарів, проводиться інтенсивна терапія. Владика регулярно причащається Святих Христових Таїн.
Просимо не залишати молитв за тяжко хворого митрополита Феодосія!
8 499
Repost from Українська Православна Церква
🙏«Дякую вам за те, що допомагаєте мені у служінні», – Предстоятель звернувся до духовенства та вірних у 35-річчя архієрейської хіротонії.
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій подякував архієреям, духовенству та вірним за підтримку у його служінні.
Першосвятитель, говорячи про свій архіпастирський шлях, звернув увагу на нерозривну єдність усіх членів Церкви:
«Церква – це не тільки єпископи. Це і єпископи, і священники, і диякони, і миряни. Церква – це Тіло Христове, в якому кожна людина є клітинкою цього тіла».Архіпастир наголосив, що духовне життя Церкви будується на взаємній любові та співстражданні. Митрополит Онуфрій подякував усім, хто супроводжував його у служінні молитвою та підтримкою:
«Дякую вам за те, що ви допомагали і допомагаєте мені у цьому єпископському служінні, і прошу надалі не залишати мене у своїх святих молитвах».Відео у кращій якості.
8 499
Repost from Фонд "Фавор"
Друзі, свята вже майже стукають у двері! До Миколая — всього 10 днів.
Із 800 омріяних дитячих подарунків ми з вами вже назбирали на 270 — і це маленьке диво, створене вашими добрими серцями.
🛷🎄Нагадаємо, що ці подарунки поїдуть до малечі Херсона й Харкова, у села Ізюмського району, до діток з інтернату на Одещині та до маленьких мрійників у Олександрії на Кіровоградщині.
🎁Щоб кожна дитина отримала свою святкову радість, нам залишилося зібрати ще 73 000 грн — це 530 подарунків, які чекають на своїх добрих чарівників.
Хай святий Миколай благословить усіх доброчинців!
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/ALgvn8MPya
💳Номер картки банки
4874 1000 2045 2929
8 499
Repost from Святогорская Лавра
СУД ПРОДЛИЛ СОДЕРЖАНИЕ МИТРОПОЛИТА АРСЕНИЯ ПОД СТРАЖЕЙ НА 60 СУТОК
📅 В субботу, 6 декабря 2025 г., продолжилось заседание Чечеловского районного суда г. Днепр по избранию дальнейшей меры пресечения наместнику Святогорской Лавры митрополиту Святогорскому Арсению.
Пришедших на открытое заседание по делу митрополита Арсения верующих, желающих поддержать владыку, поначалу не пускали в здание суда, ссылаясь на то, что выходной день и суд не работает, а впустят только, если разрешит судья. Вышедшая на улицу судья разрешила людям зайти, но, как и в пятницу, ограничила количество тех, кто может стать вольным слушателем заседания, числом сидячих мест в зале суда.
Читать новость на сайте 🌏 https://svlavra.church.ua/ru/?p=64488
Несмотря на то, что слушание в пятницу прошло с участием одного из защитников владыки Арсения и в субботу утром все его адвокаты были готовы принять участие в заседании в режиме видеоконференции, до начала слушания в зале суда уже присутствовала адвокат из системы бесплатной правовой помощи. Адвокаты владыки подключены к заседанию не были. Более того, судья заявила, что они якобы не подали заявки на участие онлайн.
Также к заседанию не подключили по видеосвязи народного депутата Верховной Рады Украины Викторию Гриб — одного из лиц, подавших заявление о готовности взять владыку Арсения на поруки, и потому являющейся полноправным участником судебного процесса.
Перед началом заседания состоялся конфиденциальный разговор митрополита Арсения с адвокатом из системы бесплатной правовой помощи. Оказалось, что она не была ознакомлена с материалами дела: в частности не знала, что у владыки есть платные защитники и что за него поручаются депутаты, а также о критическом состоянии здоровья архиерея. Однако адвокат заявила, что готова участвовать в заседании. Кроме всего, в нарушение законодательства Украины она отказалась связываться с постоянными адвокатами владыки, чтобы обсудить с ними позицию защиты, и вводила митрополита Арсения в заблуждение (якобы будет защищать его в апелляционном суде, хотя как адвокат бесплатной правовой помощи была привлечена к участию только в этом заседании)
В 10:00 судья Татьяна Безрук открыла заседание, при этом опустив необходимую процессуальную норму оглашения участников слушания.
В ходе заседания судья заявила, что владыка Арсений якобы связался в суде со своими адвокатами. Архиерей указал ей на невозможность этого, поскольку у него нет телефона, чему множество свидетелей — и конвойные, и сидящие в зале адвокат и вольные слушатели.
Судья перебивала владыку Арсения, не давая ему высказать свою позицию.
Владыка попросил дать возможность участвовать в заседании его адвокатам. Эта просьба была проигнорирована. Тогда митрополит Арсений заявил судье отвод.
Рассмотрение отвода началось буквально через 15 минут и прошло быстро. Несмотря на выходной день, в здании суда оказался другой судья, работник канцелярии и руководитель аппарата суда. В отводе было отказано.
Вернувшись в зал суда, Татьяна Безрук предупредила, что в случае повторения якобы имевших место со стороны владыки Арсения нарушений, он будет удалён из зала суда.
Далее прокурор Лариса Владимировна Дальберг зачитала своё ходатайство. Среди «аргументов» в пользу дальнейшего удержания владыки под стражей она указала на якобы большие связи, авторитет и материальное состояние владыки, в связи с чем он может, если выйдет на свободу, оказывать давление на свидетелей.
В своём слове владыка не признал свою вину и просил отклонить ходатайство прокурора.
Судья на полтора часа ушла в совещательную комнату.
Своим решением суд объединил два открытых против владыки Арсения уголовных дела в одно производство и продлил митрополиту срок содержания под стражей ещё на 60 дней, до 3 февраля 2026 г. включительно. Решение было вынесено с игнорированием заявлений девяти народных депутатов Украины, которые просили суд отдать наместника Лавры на поруки или определить размер залога.
Заседание завершилось около 16:00.
В настоящее время сторона защиты готовит апелляционную жалобу для отмены принятого судом решения.
8 499
Repost from Рівне. Голос Церкви
🌺У ці хвилини в Катеринівській церкві м. Здолбунова розпочалась Божественна Літургія на честь престольного свята.
Літургію очолює митрополит Рівненський та Острозький Пимен.
Нехай молитви Великомучениці зміцнять усіх і принесуть мир у серця. 🙏
8 499
Repost from СПЖ «Спілка православних журналістів»
У ювілей хіротонії митрополит Арсеній провів 11 годин у суді
5 грудня стало одним із найдовших і напружених днів судових слухань у справі намісника Святогірської лаври.
8 499
Repost from Українська Православна Церква
#ВітанняПредстоятеля митрополиту Святогірському Арсенію з 20-річчям архієрейської хіротонії.
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико! Сердечно поздоровляю Вас з 20-річчям з Дня Вашої особистої П’ятидесятниці. Минулі два десятиліття стали яскравим свідченням Вашої вірності Христу, тихого і мужнього стояння в Істині, що тепер довершується смиренним несінням хреста сповідництва. Ви понесли його не як тягар, а як благословення, прийнявши на себе тяготи, скорботи і випробування з апостольською стійкістю і духовною гідністю. У цьому подвигу відбилася сила істинної віри, яку, за словом святителя Василія Великого, «не зломлюють бурі світу цього, бо вона вкорінена в упованні на Бога». Ви засвідчили, що істинний архіпастир не шукає слави людської, але — спасіння душ людських; не прагне вигоди, а служить у терпінні, у молитві, у любові. Ваше життя стало проповіддю, Ваше слово — розрадою, Ваша молитва — опорою для багатьох. Сердечно бажаю Вашому Високопреосвященству міцного здоров’я, кріпості сил і бадьорості духу. Непрестанно молимося, щоб Милосердний Господь укріпив Вашу Святиню у духовній твердині, додавав сили і миру, дарував благодать і довголіття, щоб і надалі Ви могли нести світло Христове у світ, як світильник, що горить і світить (Ін. 5:35).З любов’ю у Христі ОНУФРІЙ, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ 5 грудня 2025 року
8 499
Repost from ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
Дорогі брати і сестри!
Сердечно дякуємо всім вам за ваші гарячі молитви про здоров’я митрополита Феодосія!
Сьогодні, у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, після Причастя святих Христових Таїн, стан владики почав поліпшуватися.
Усі ці дні лікарями проводилася інтенсивна терапія детоксикації організму та підтримки печінки, а також широкий спектр діагностичних досліджень.
Віримо, що за клопотанням Пресвятої Владичиці нашої Богородиці й Приснодіви Марії та молитвами багатьох православних християн із різних куточків світу Господь підніме нашого владику з одра хвороби цілим і неушкодженим для служіння Своїй Церкві й народові Божому.
8 499
Repost from Адвокат Микита Чекман
🆘🆘🆘 Дорогі брати і сестри!
Стало відомо, що завтра, 05.12.2025 року, може відбутися силове захоплення Спасо-Преображенського монастиря у с. Княжичі, Броварського району Київської області.
Державний виконавець Броварського відділу Державної виконавчої служби, всупереч нормам чинного законодавства та без дотримання передбачених Законом строків, протиправно призначив проведення виконавчих дій щодо виселення релігійної громади на 08:00, 05.12.2025 року, із залученням працівників поліції.
Також встановлено, що в процесі підготовки до можливого незаконного захоплення приміщень державний реєстратор 04.12.2025 року без будь-яких правових підстав та без звернення від громади протиправно змінив юридичну адресу монастиря.
🙏 Просимо святих молитов та підтримки!
Нехай Господь укріпить братію, дарує мудрість і мир, а всі неправомірні дії будуть зупинені згідно із законом.
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
