КНУТД | Студентське самоврядування
الذهاب إلى القناة على Telegram
Найбільший офіційний канал студентського самоврядування КНУТД Чат студентів https://t.me/+LFNHiYwYvlQ2ZDky 🔹 https://www.facebook.com/groups/KNUTD.PARLIAMENT 🔹oss@knutd.com.ua
إظهار المزيد3 894
المشتركون
-624 ساعات
-167 أيام
-3830 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from Сергій Притула
Друзі, збираємо на помсту!!!
Ми планували з Сергієм Стерненком розпочати цей збір 12 жовтня, але бункерний виродок вніс свої корективи.
РОЗПОЧИНАЄМО ВЖЕ!!!
Збираємо на українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Буде бавовна. Буде боляче.
Чим більше зберемо, тим більше їх буде!!!
ПриватБанк: https://www.liqpay.ua/api/3/checkout?data=eyJ2ZXJzaW9uIjozLCJhY3Rpb24iOiJwYXlkb25hdGUiLCJhbW91bnQiOjUsImN1cnJlbmN5IjoiVUFIIiwiZGVzY3JpcHRpb24iOiLQkdC70LDQs9C+0LTRltC50L3QuNC5INCx0LXQt9C/0L7QstC+0YDQvtGC0L3QuNC5INCy0L3QtdGB0L7QuiDQvdCwIFwi0JHQsNCy0L7QstC90YNcIiIsInB1YmxpY19rZXkiOiJpMjI2OTc1Mzc4MzYiLCJsYW5ndWFnZSI6InVrIn0=&signature=IpB66PePfVY/Wi0OrusshWz8cA4=
Монобанк: https://send.monobank.ua/jar/2vPxZALuVz
IBAN: UA173052990000026008046715893
PayPal:
serhiy.prytula.kyiv@gmail.com
Сергій теж збирає на банку, потім складемо докупи.
Буде помста, будуть горіти!!!!
Сьогодні всі залишаємось вдома. Далі будемо інформувати.
Бережіть себе.
Завтра на дистанції.
ВНУТРІШНІЙ РОУМІНГ
ЯК БУТИ НА ЗВ'ЯЗКУ, ЯКЩО ЗНИК СИГНАЛ
СВОГО МОБІЛЬНОГО ОПЕРАТОРА
1️⃣ Відключити автовибір мережі
2️⃣ Знайти й вибрати доступну мережу:
Vodafone UA,
UA-KYIVSTAR
ЧИ LIFECELL
3️⃣ Якщо зареєструватися не вдалось, спробувати ще раз або вибрати іншу мережу
4️⃣Перевірити можливість вихідного дзвінка,
SMS
на Android:
Налаштування - Мобільна мережа (чи Підключення): Оператор
на iOS:
Параметри - Стільникові дані - Вибір мережі
Repost from Ukraine NOW
‼️Правила, що рятують життя під час ракетних ударів та бомбардувань ворогом українських міст
▪️Правило «двох стін»
Від небезпеки вас має відділяти щонайменше 2 стіни, бо одна ймовірно, зруйнується від удару, а друга візьме на себе уламки стіни, віконного скла тощо. Тому ховатися безпечно у місці, яке розташоване за другою від фасаду опорною стіною. Зазвичай це тамбур, коридор або передпокій. Навіть якщо вам здається, що будинок нестійкий, підвалу нема, а в сховищі немає місця, лишайтеся біля опірних стін – вони витримають.
▪️Правило «двох виходів»
Ви повинні чітко знати, що з укриття є щонайменше 2 виходи. Тому підвал чи гараж з одним виходом – це пастка. Єдиний вихід може завалити уламками будинку або під час пожежі він може бути заблокованим. Проте сучасні підземні паркінги та підвали у більшості будинків спроєктовані безпечно. Крім кількох виходів вони оснащені датчиками диму та в них передбачені системи пожежогасіння.
Джерело: Центр протидії дезінформації при РНБО України
Repost from Віталій Кличко
Столиця під атаками російських терористів! Ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі. Повітряна тривога, а значить і загроза, триває.
Я звертаюся до всіх мешканців столиці: під час тривоги перебувайте в укриттях. У місто, якщо немає гострої необхідності, сьогодні краще не виїжджати.
Про це ж прошу і мешканців передмість - не їхати сьогодні в столицю.
Центральні вулиці Києва перекрили правоохоронці, працюють рятувальні служби.
Юристи, зі святом! А ось і ваш подаруночок 😋 🎁
ІПСТ, все для вас💙
Всім привіт ✌🏻
Маємо для вас цікаву пропозицію-прохання ♥️
Університет відшиває подарункові м’які сидушки, основний наповнювач яких - каштани 🌰 🍂
Для великої кількості таких сидушок треба велика кількість каштанів, тому оголошуємо їх збір ‼️
Хто принесе найбільше каштанів за один раз - по кінцю збору отримає подарунок від профкому.
▫️приймаємо каштани кожного дня з 13:00 до 14:00
▫️кабінет 4-218
Зробимо корисну справу разом 🤎
28 вересня студенти КНУТД побували у притулку для тварин🐕
👀 Під час відвідин студенти вигулювали песиків, гралися з ними та пригощали смаколиками.
Окрім допомоги працівникам притулку та вигулом песиків, студенти змогли передати корм, пелюшки, повідці, ошийники та миски, а також зібрати 1100грн на потреби притулку!😍
Всім, хто долучився до зборів та допомоги велике дякую!❤️
Також дякуємо студентському самоврядуванню ФМКТ за організацію поїздки
29 вересня відбулося голосування за кандидатів на посади голів студентського самоврядування університету, факультетів та інститутів. Всі студенти денної форми навчання могли взяти участь у виборах, організованих студентською Центральною виборчою комісією.
Вже встигли проголосувати за голів студентського самоврядування?
Місце: 4 корпус, 1 поверх
Repost from Профком студентів КНУТД
Шановні, у парку КНУТД з 12:00 проходитиме захід, присвячений Дню туризму 🌎 Для вас буде багато сюрпризів і смаколиків, чекаємо всіх ♥️
Вибори голів студентського самоврядування ✅
1 корпус, 4 поверх ✅
Чекаємо Вас ♥️
27 вересня відбулись дебати між кандидатами на посади голів студентського самоврядування факультетів, інститутів та університету✅
Дякуємо всім за участь🫶🏻
Прийди на вибори та підтримай свого кандидата ✔️
Вже завтра, хол актової зали 4 корпусу📍
Не забудь студентський або паспорт (Дія підходить) 📌
Шановні студенти, хто має бажання поволонтерити, чекаємо на вас прямо ЗАРАЗ в 4-0113 аудіторії, польський центр
Збиратимемо їжу для ЗСУ❤️
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
