ar
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

الذهاب إلى القناة على Telegram

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

إظهار المزيد
1 019
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-17 أيام
-1330 أيام
أرشيف المشاركات
зібралася з силами і змонтувала відео, аби далі вже з чистою совістю знову знімати покупки, бо вони знову зайняли половину стола 🤭 а сьогодні говорю про електронні книги у додатках, про кіндл еру, про переваги й недоліки такого читання, а також рада поділитися з вами своїм топ-10 найкращих книжок евер, які я прочитала саме на кіндлі 🥰 https://youtu.be/zY7Nn825-GA

бібліотекарка не в настрої і не хоче видавати нову книжку, є ідеї як її задобрити? 🤭
бібліотекарка не в настрої і не хоче видавати нову книжку, є ідеї як її задобрити? 🤭

дочитала вчора Аткінсон, дуже сподобалося, але 🚬 тепер планую добре поснідати, прогулятися і повноцінно пірнути в абсолютну
+3
дочитала вчора Аткінсон, дуже сподобалося, але 🚬 тепер планую добре поснідати, прогулятися і повноцінно пірнути в абсолютну делулу з лондонським сезоном, танцями і витонченою іронією авторки ✨

13:12 Артбукс відкриває передзамовлення на "Освічену" Тари Вестовер 13:14 оплачено ✅ я читала цю книжку англійською кілька ро
+1
13:12 Артбукс відкриває передзамовлення на "Освічену" Тари Вестовер 13:14 оплачено ✅ я читала цю книжку англійською кілька років тому, коли вона тільки вийшла, мені дуже сподобалося, чудові мемуари. буду рада перечитати!

друзі, на пошті справді був "Проповідник", я втішена! розчулила післямова від людей, що працювали над українським виданням ❤️
+1
друзі, на пошті справді був "Проповідник", я втішена! розчулила післямова від людей, що працювали над українським виданням ❤️‍🩹 більше того, сьогодні мені вистачило наснаги й часу записати нове відео (і це навіть не покупки), тож може з мене й будуть люди!

нова пошта прислала сповіщення про посилку з книжкою, маю підозру (і мрію), що це шостий проповідник нарешті до мене їде 🥹

подивилася на анонс антології української фантастики від вівату, не можу не помітити, що серед авторів 17 письменників і лише
подивилася на анонс антології української фантастики від вівату, не можу не помітити, що серед авторів 17 письменників і лише 2 письменниці 🥲 раптом я помилилася в підрахунках, то ось перелік імен: Володимир Єшкілєв, Олекса Стороженко, Микола Гоголь, Іван Наумович, Іван Франко, Василь Королів-Старий, Борис Штерн, Олексій Жупанський, Світлана Тараторіна, Олександр Михед, Сергій Легеза, Михайло Назаренко, Макс Кідрук, Остап Українець, Наталія Матолінець, Максим Гах, Павло Дерев’янко, Олексій Гедеонов, Володимир Кузнєцов.

сьогоднішні ✨ранкові вибухи✨ були неприємними, я дещо налякалася, але тепер можна випити кави і поговорити про описи бомбарду
сьогоднішні ✨ранкові вибухи✨ були неприємними, я дещо налякалася, але тепер можна випити кави і поговорити про описи бомбардувань в Лондоні у романі Кейт Аткінсон "Життя за життям". припущу, авторка читала спогади, говорила з очевидцями чи будь-яким іншим чином дослідила цей період, але як же добре в неї вийшло відчути і описати!
Чай був дуже добрий, такого в універмагах більше не дають. Та й "Джон Льюїс" розбомбили, лишився чорний беззубий череп будівлі. Не минуло й кількох днів, як магазин знову запрацював - усі просторікували про "англійський дух", але, якщо чесно, то що їм ще залишалося?
На початку Бліцу вони казали "Не можуть же вони нас бомбити щоночі", але тепер уже знали, що можуть. Їх бомбили уже 56 ночей підряд, тож починало видаватися ймовірним, що кінця справді не буде.
..заревіли перші бомби - судячи зі звуків, десь при доках. Вона зірвалася на ноги, схопила ліхтар, який висів на гачку біля вхідних дверей, як свята реліквія, і книжку, яку теж тримала біля дверей. Це була її "книжка для укриття" - "До солов'я". Тепер, коли видавалося, що війна ніколи не закінчиться, Урсула вирішила, що можна і за Пруста взятися.
майже кожен із цих уривків я читала зі сумною усмішкою і думкою "ми чи не ми", але все одно якимось дивом це працює для мене терапевтично. можливо, теж пора братися за Пруста ❤️‍🩹

вже пізній вечір неділі, хочеться закінчити важкий тиждень чимось хорошим, тому давайте розповім вам про оповідання Ніла Ґейм
вже пізній вечір неділі, хочеться закінчити важкий тиждень чимось хорошим, тому давайте розповім вам про оповідання Ніла Ґеймана "Той, хто підмітає сни" зі збірки "Дим і дзеркала". у ній є різні тексти: більш і менш дивакуваті, проза й вірші, історії про лицарів, Чорного кота, голівудських акторок німого кіно, доньку сови, Малібульфа, незмінну дівчину з еротичних журналів та різні-інші. сьогоднішнє оповідання зовсім коротке і прекрасне своєю химерною магічністю, яка так добре вдається Ґейману: тут ідеться про сновидіння, про те, куди вони зникають, і про те, що відбувається з людьми, до яких більше не приходить той, хто підмітає сни.
Щойно ти прокинешся, він приходить до тебе і замітає королівства і замки, янголів і пугачів, гори і океани. Він замітає жадання, кохання, коханців, мудреців-неметеликів, квіти з плоті, біг оленя, трощу "Лузітанії". Він замітає все, що ти лишаєш у снах, - зношене тобою інше життя, полишені тобою очі, не знайдену контрольну роботу. Одне за одним він замітає їх усіх: і жінку з гострющими зубами, що вкусила тебе за обличчя, і черниць із лісу, і руку мерця, що вистромилася з ледь теплої ванни, і червоних хробаків, що повзали по твоїх грудях під сорочкою.
нехай ваші сни будуть у безпеці ❤️ (на світлині Муха показує зразок як треба спати)

як же приємно відривати у новій книжці цю закладинку, означаючи початок читання 🌚 хтось уже встигнув прочитати «Фанатку»? пл
+1
як же приємно відривати у новій книжці цю закладинку, означаючи початок читання 🌚 хтось уже встигнув прочитати «Фанатку»? плануєте?

друзі, моя хороша товаришка проводить розіграш власного примірника "Сараєво для початківців" Озрена Кебо, хоче допомогти збір
+1
друзі, моя хороша товаришка проводить розіграш власного примірника "Сараєво для початківців" Озрена Кебо, хоче допомогти збіру на РЕБ. заохочую вас долучатися, бо що таке 100 гривень у порівнянні з можливістю отримати ту саму культову книжку про облогу боснійської столиці. я слухала тогоріч розмову з Кебо на Форумі, гідна людина і талановитий автор. https://send.monobank.ua/jar/4UbuFri9cw свій квиточок я вже купила, хоча в мене ця книга і так є, але, по-перше, йдеться про благу ціль, а, по-друге, це був би розкішний подарунок! умови розіграшу на другому зображенні, будьте уважні 💅🏻

сьогодні пакувала посилку з Бакманом, якого хоче почитати мамина подруга, і раптом подумала, що ось саме ці дві фізичні книжк
сьогодні пакувала посилку з Бакманом, якого хоче почитати мамина подруга, і раптом подумала, що ось саме ці дві фізичні книжки про бабусю і Уве вже прочитало десяток людей, якщо не більше. загалом я люблю давати почитати іншим історії, які мені подобаються, бо припорошені пилом ряди книг на полицях - мертві, це не діло. звісно, бувають і неприємні досвіди, коли не повертають чи повертають у поганому стані (або, зовсім жахливо, повертають і зле відгукуються про мої улюблені книжки), але в мене ці досвіди дуже нечисельні. стараюсь орієнтуватися на вайби людей і вірити в добропорядність, це працює. а як ставитеся до позичань книжок ви?

кілька передзамовлень, дві імпульсивних покупки, один дуууже продуктивний візит до книжкової шафи подруги - і знову назбирала
кілька передзамовлень, дві імпульсивних покупки, один дуууже продуктивний візит до книжкової шафи подруги - і знову назбиралася гора нових книжок! а я і не проти 🥹

​​Великий благодійний розпродаж 📚 Вам потрібно більше книг, а військовим - більше донатів! Тому ми запускаємо розпродаж, де ви зможете придбати книги за зниженими цінами. Шукайте акційні пропозиції в Книгарні-кав'ярні Старого Лева у Львові за адресою вул. Личаківська, 22. І паралельно розпродаж триватиме на нашій сторінці у ФБ👇 Книги по 100 грн Книги по 150 грн Книги по 300 грн Умови: 🔸бронюйте книги, які вас зацікавили, в коментарях під фото 🔸оплачуйте вартість за цими реквізитами: Монобанка Номер картки банки: 5375 4112 0272 3651 Конверт Приватбанку Приват: 5168 7450 2229 0750 (Люда Дмитрук) PayPal: ludakurys@gmail.com 🔸надсилайте скрін оплати та свою адресу в приватні повідомлення @vyshnevyj Акція триває до 31 березня 2024 року. Всі виручені кошти підуть на допомогу військовим. Просимо про поширення та активну участь! #читаюДляЗСУ

взялася перечитувати для книжкового клубу "Життя за життям" Кейт Аткінсон, настільки мені подобається, що не можу не спитати
+9
взялася перечитувати для книжкового клубу "Життя за життям" Кейт Аткінсон, настільки мені подобається, що не можу не спитати себе-з-минулого: чому ти поставила цій книжці 4 зірки, а не 5? дивина та й годі! якщо серйозно, то перечитування книг - це цікавий і точний спосіб відслідкувати зміни в собі й своїх смаках. та і просто приємно вертатися до любих серцю історій 🥰 мені пощастило мати перше українське видання Аткінсон, дизайн Маргарити Вінклер здається мені просто неперевершеним, але роздуми про це наштовхнули мене на ідею порівняти обкладинки з різних країн (а перекладів у Кейт Аткінсон дайбоже, є що подивитися). яке оформлення ваш фаворит?

вчора майже не читала книжок, зате навідала виставку з роботами Алли Горської, лишилася в абсолютному захваті. раніше бачила
+6
вчора майже не читала книжок, зате навідала виставку з роботами Алли Горської, лишилася в абсолютному захваті. раніше бачила лише репродукції її робіт, гортала альбоми, а ось так наживо і всі такі самобутні - це багато вартує. непересічна жінка, яку визначили її життєві вибори, нам дуже пощастило отримати у спадок її роботи. раджу сходити і вам, якщо є змога, бо ці твори зберігаються у різних приватних колекціях, а тут вони усі разом. обговорювали з подругами, що дуже неправильно починати говорити про митців, яких знищила радянська система, виключно як про жертв, зосереджуватися на їхній смерті в першу чергу. ні, це були люди життя, люди, які творили життя. мені було надзвичайно неприємно спостерігати кілька років тому як Аллу Горську намагалися ✨промотувати✨, продаючи закривавлену сорочку. на цій виставці, звісно, є кімната, присвячена її жахливій загибелі та похоронам, але вона не перша, в яку потрапляє відвідувач, і точно не єдина. і точно не ця кімната смерти формує враження про Аллу. ще я, гуляючи виставкою, втішилася, що не так давно прочитала книгу Радомира Мокрика про шістдесятників, бо ніби всі ці імена і знайомі, але з'єднати їх в одну картину самостійно важкувато, а так, дивлячись на портрети Симоненка й Світличного, на фотографії зі Стусом, на залу, присвячену Биківні, на згадки Танюка й Сверстюка, воно все разом працює і на враження, і на розуміння. також у моїх планах прочитати книгу її сина, Олексія Зарецького, "Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму", моя подруга говорить, що там багато про друзів Алли, а також загалом про шістдесятництво; книгу Романа Клочка «Невидима битва. Як дисиденти боролися за незалежність України», що має допомогти більше дізнатись про тогочасні стосунки митців та совкової влади; і нарешті есей про Аллу Горську з книги Діани Клочко "Автопортрети тринадцяти українок".

випадково дізналася про комікс за "Таємним садом" Френсіс Бернетт і обурена, що ніхто не розказав про нього раніше, а раптом
+2
випадково дізналася про комікс за "Таємним садом" Френсіс Бернетт і обурена, що ніхто не розказав про нього раніше, а раптом я б пропустила! це одна з моїх улюблених історій, дуже тішуся, що вона тепер існуватиме і в такому вигляді теж 🥰

учора мала маленьке свято життя: черговий книжковий клуб з буктюберками, цього разу додали коктейлі для настрою 🍸 говорили п
+1
учора мала маленьке свято життя: черговий книжковий клуб з буктюберками, цього разу додали коктейлі для настрою 🍸 говорили про книгу Голлі Джексон "Посібник з убивства для хорошої дівчинки", всім сподобалося, бо справді приємний підлітковий детектив. тут школярка починає проєкт про вплив медіа на суспільство, а в результаті розкриває таємницю зникнення і смерті, що сталися п'ять років тому. я читала англійською, але дівчата добре відгукнулися про переклад ✍🏻 у цій серії три частини (у продовженнях героїня розслідуватиме вже щось інше), тож, можливо, коли вони вийдуть, ми знову до них повернемося, але на наступний раз обрали, лячно зізнатися, французьку книжку (приємний збіг, я вже її маю і показувала в покупках за лютий) 🫣 після розмови про книгу, звісно, обговорили все на світі: від треду про нашуміле інтерв'ю до пригодоньки, на яку перетворюється самовивіз замовлення від видавництва Жупанського (я ніколи цією опцією не користалася, але тепер обов'язково), за це я і люблю наші зустрічі!

забрала з пошти збірку віршів Артура Дроня "Тут були ми" - і вже прочитала половину, дуже 💔❤️‍🩹 раджу звернути на неї увагу
забрала з пошти збірку віршів Артура Дроня "Тут були ми" - і вже прочитала половину, дуже 💔❤️‍🩹 раджу звернути на неї увагу!
Хто це не з'явився у нашій поезії? Хто це не ввійшов у письменницький процес? В кого заголовок і біографія на одному хресті помістилась? Кажуть, література - це про слова і про тишу між ними. У нашій тепер більше другого.

забрала своє передзамовлення, а там ще й листівочка від авторки 🥰
+1
забрала своє передзамовлення, а там ще й листівочка від авторки 🥰