O'zbekiston chess
♟Bizni gurupamiz https://t.me/+TBrEFfX0AUUzYmNi ✶⊶⊷⊶⊷❍⊶⊷⊶⊷✶ Hamkor kanal 👇 @ya_r0bi
إظهار المزيد198
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
لا توجد بيانات30 أيام
- المشتركون
- التغطية البريدية
- ER - نسبة المشاركة
جاري تحميل البيانات...
معدل نمو المشترك
جاري تحميل البيانات...
Repost from 𝑲𝑷𝑶𝑷 𝑬𝑫𝑰𝑻𝑺 ᵒᶠᶠⁱᶜⁱᵃˡ🐋(ᴋᴀɴᴀʟ ʏᴏᴘɪǫ)
Photo unavailableShow in Telegram
#Вильгельм_Стейниц
🔹1836 йланин 14 майида туғилган
🔹1900 йилнинг 12 августида Нью-Йоркда вафот этди.
❗️Kanalimiz qoshilib oling 👇🏻
@chess_life
#ÕzCh2023
2023-yil 11-fevral kuni bo‘lib o‘tgan 8, 10 va 12 yoshgacha bo‘lgan bolalar o‘rtasidagi O‘zbekiston chempionatining blits-turniri natijalari.
#ЧУз2023
Итоги блиц-турнира Чемпионата Узбекистана среди детей до 8, 10 и 12 лет проходившего 11 февраля 2023 года.
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Mukhammadiev Khushnudbek
🥈II Shavkatov Asadbek
🥉III Khasanov Doston
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Nurullaeva Shirinoy
🥈II Sobirova Mumtozbegim
🥉III Rakhmatullaeva Jansaya
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Obidjonov Oriyat
🥈II Allaberganov Akbar
🥉III Nematjonov Rahmonali
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Karimova Mohinaxon
🥈II Komiljonova Laziza
🥉III Mahmudova Nilufar
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Bakhodirov Abdulkodir
🥈II Bozorov Javokhir
🥉III Isaev Alan
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Olimova Rukiya
🥈II Xikmatkhonova Mokhinur
🥉III Khasanova Ezozakhon
Поздравляем всех участников Чемпионата и желаем еще больших побед!
Chempionatning barcha ishtirokchilarini tabriklaymiz va bundanda katta g'alabalarni tilab qolamiz!
#ÕzCh2023
2023-yil 10-fevral kuni bo‘lib o‘tgan O‘zbekiston chempionati rapid-turniri natijalari.
#ЧУз2023
Итоги рапид-турнира Чемпионата Узбекистана, проходившего 10 февраля 2023 года.
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Sidikov Shohjahon
🥈II Rajabov Jasur
🥉III Shavkatov Asadbek
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Nematjonova Zarina
🥈II Ortikova Mahlaroyim
🥉III Khusnitdinova Husnorakhon
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Obidjonov Oriyat
🥈II Jumanazarov Ibrohim
🥉III Shavkatov Lazizbek
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Mahmudova Nilufar
🥈II Mukhiddinova Nilufar
🥉III Karimova Mohinaxon
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Abdullaev Mukhammadrakhim
🥈II Botiraliev Abdumajid
🥉III Obidov Biloliddin
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Jumaeva Malika
🥈II Jumanazarova Osiyo
🥉III Nurullaeva Dilnoza
Поздравляем всех участников Чемпионата и желаем еще больших побед!
Chempionatning barcha ishtirokchilarini tabriklaymiz va bundanda katta g'alabalarni tilab qolamiz!
#ÕzCh2023
Bugun 2023-yil 1-fevraldan 11-fevralgacha boʻlib oʻtgan shaxmat boʻyicha 8, 10 va 14 yoshgacha Oʻzbekiston chempionati yakunlandi!
O‘z guruhlarida kechgan jadal kurashda Respublikaning barcha hududlaridan kelgan iqtidorli shaxmatchilar jam bo‘lishdi! Har bir bolada g'alaba qozonish istagi va shaxmatga bo'lgan ishtiyoqi kuchli edi!
#ЧУз2023
Сегодня, завершился Чемпионат Узбекистана по шахматам среди детей до 8, 10 и 12 лет проходивший с 1 по 11 февраля 2023 года!
В нелегкой борьбе в своих группах, сошлись одарённые дети со всей Республики! Воля к победе и шахматный энтузиазм, присутствовали в каждом ребёнке!
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Rajabov Abdurahmon
🥈II Mukhammadiev Khushnudbek
🥉III Yalgashev Ziyodullo
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 8 лет/8 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Sobirova Mumtozbegim
🥈II Khusnitdinova Husnorakhon
🥉III Nematjonova Zarina
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Obidjonov Oriyat
🥈II Allaberganov Akbar
🥉III Saidov Sardor
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 10 лет/10 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Karimova Mohinaxon
🥈II Gafurjonova Dilnura
🥉III Norkulova Malika
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
👦🏻 Мальчики до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan bolalar
🥇I Botiraliev Abdumajid
🥈II Bakhodirov Abdulkodir
🥉III Abdullaev Mukhammadrakhim
Призеры группы 🏆 Guruh g'oliblari
🧒🏻 Девочки до 12 лет/12 yoshgacha bo'lgan qizlar
🥇I Davlatova Sevinch
🥈II Olimova Rukiya
🥉III Jumaeva Malika
Поздравляем всех участников Чемпионата и желаем еще больших побед!
Chempionatning barcha ishtirokchilarini tabriklaymiz va bundanda katta g'alabalarni tilab qolamiz!
Unversiada 2022 shaxmat (o'g'il bolalar) O'zbekiston respublikasi final bosqichi g'oliblari aniqlandi!
1-o'rin 🏆 Umirov Uchqun (O'zFin pi)
2-o'rin 🥈 Mirzaodilov Baxodir (Fardu)
3-o'rin 🥉Hakimov Ulmasbek (Xdu)
G'oliblarni tabriklaymiz!
00:54
Video unavailableShow in Telegram
📹 Torontodagilar Fabiano Karuanani bilishadimi?
Do People In Toronto Know Fabiano Caruana?.mp428.83 MB
00:53
Video unavailableShow in Telegram
Магнус Карлсен жертвует слона на первом (!!!) ходу 🔥
Магнус_Карлсен_жертвует_слона_на_первом_!!!_ходу_#shorts.mp44.85 MB
00:53
Video unavailableShow in Telegram
Магнус Карлсен жертвует слона на первом (!!!) ходу 🔥
Магнус_Карлсен_жертвует_слона_на_первом_!!!_ходу_#shorts.mp44.85 MB
اختر خطة مختلفة
تسمح خطتك الحالية بتحليلات لما لا يزيد عن 5 قنوات. للحصول على المزيد، يُرجى اختيار خطة مختلفة.