🌀❤️☀️ЗвАлИщЕ РаВлИкА☀️❤️🌀
الذهاب إلى القناة على Telegram
Сашко (він/його) Мій пп - @starsnail_2004 Щітпост канал @hatinasnail Канал з музикою @musicrawlk ⚠️ПРАВИЛА КАНАЛУ⚠️ - не писати на роснявому - не кидати в коменти любі зображення які містять в собі гуро чи 18+ контент
إظهار المزيد380
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
-630 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
سحابة العلامات
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+3
في 0 قنوات
مايو '26
+2
في 4 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+6
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '260
في 2 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+2
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '26
+3
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '250
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+5
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+19
في 11 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+10
في 1 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+7
في 2 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+7
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+6
في 3 قنوات
Get PRO
مايو '25
+4
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+12
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '25
+5
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '25
+4
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+11
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+9
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+49
في 14 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+8
في 3 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+43
في 14 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+23
في 8 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+13
في 1 قنوات
Get PRO
مايو '24
+16
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+16
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '24
+10
في 3 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+22
في 10 قنوات
Get PRO
يناير '24
+26
في 9 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+26
في 11 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+15
في 8 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+59
في 11 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+19
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+41
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+46
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+36
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+69
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+70
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+64
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+42
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+270
في 0 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 26 يونيو | 0 | |||
| 25 يونيو | 0 | |||
| 24 يونيو | 0 | |||
| 23 يونيو | 0 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | 0 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | +1 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | 0 | |||
| 14 يونيو | 0 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | 0 | |||
| 11 يونيو | 0 | |||
| 10 يونيو | 0 | |||
| 09 يونيو | 0 | |||
| 08 يونيو | 0 | |||
| 07 يونيو | 0 | |||
| 06 يونيو | 0 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | 0 | |||
| 03 يونيو | +1 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | +1 |
منشورات القناة
| 2 | Я їх 3 дружина | 55 |
| 3 | Почав потрохи думати над історіями котрих я хочу зробити для короткометражного фільма (для універа). В цілому я хочу зробити десь 3 історії максимум з їхніми концептами та синопсисами ,щоб буди упевненою і могли хоча б одну прийняти для коротко.фільму .
Зараз почав працювати на одним із них, котрий повинен буди аля класичний хоррор ,але буде свій поворот сюжету | 50 |
| 4 | Я водночас хочу та не хочу проходити кінець дельтаруну...💔💔💔 | 79 |
| 5 | Морфей після та до камінгауту
#скетчі #Морфей | 97 |
| 6 | Ніяких прям спойлерів (тільки музика на задньому фоні)
Але короче, це моя реакція на проходження нової глави дельтаруну
Я ледь не заплакав чесно
Як завжди тобі фокс дивує | 114 |
| 7 | رسالة فيديو | 109 |
| 8 | رسالة فيديو | 109 |
| 9 | Бувайте, ви мене більше не побачите (допоки я не пройду 5 главу)
#щп #скетчі | 114 |
| 10 | Ми з Саней весь день грали у Анімал Хоспітал в роблоксі, і пройшли 20 рівень бо думали що то був уінець гри
Але ніхуя, ця гра була безкінечна
Тому ми плачемо про пропукали дееь пзпзпзп 🥹🥹🥹
#щп | 119 |
| 11 | Кину сюди невдалу анімацію 💔🥀
#анімація #3д #блендер #Морана | 125 |
| 12 | Малюночки які я наче не показував ще
#Сем #Зоряни #Сона | 132 |
| 13 | я навіть не знаю що сказати
Я просто розчарований що знов один з моїх улюблених співаків виявився дуполиз росні | 153 |
| 14 | Тема яку я мала підняти ще у 25 як тільки дізналися, але натупила на старі граблі і надіялася, що все не так погано. А потім просто почала менше слухати виконавця, та тупо забула про все. Але моє ниття тут не важливе.
А важливе, що мені нагадали про це все. І я тепер хочу розповісти вам.
Група And One. Фронтмен Стів Нагаві.
За Стівом можна давно помітити доволі агресивне ставлення у сторону України, пруфи ви з легкістю бачите на скрінах. І це лише частину яку я колись побачила і частина яку легко знайти за кілька хвилин, що там "глубше".. невідомо.
Крім дивних висловів та агресивності у сторону Німецьких новин про домогу Україна, яку Нагаві висміює в жорсткій манері. Стів також доволі ласкаво відноситься до фанатів з росії. Розказуєм їм як сумує та як тяжко що через "глобальні речі" він до них не може приїхати. При цьому на питання про Україну пише, що "сцени надто малі" і нахуй туди їхати.
+ Бачила росню на яку він підписувався/писав хуйню як на 1 скріні але нажаль пруфів немаю, бо було давно
#важливе | 145 |
| 15 | Я ще іноді думаю чи не створити по приколу міні гру де ти можеш інтерактувати з Семом чи з іншими моїми персонажами
Лол | 141 |
| 16 | Кумедно те що в нього пальці теперь як у балді (видно чим надихнувся лол) | 139 |
| 17 | Не знаю чи це гарна чи погана ідея
Але я вирішив змоделювати Сему нові руки | 179 |
| 18 | sticker.webp | 175 |
| 19 | Я їбала їх усіх | 172 |
| 20 | Раніше я думав придумати одяг для цих чотирьох і зробити арт вчесть лгбт прайд ,але через те що в мене й так мало часу на себе (знов), вирішила просто показати концепт арт одяг.
Також вітаю усіх квірів та сподіваюся ,що усіх усе добре зараз 🏳️🌈 | 146 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
