ar
Feedback
🌀❤️☀️ЗвАлИщЕ РаВлИкА☀️❤️🌀

🌀❤️☀️ЗвАлИщЕ РаВлИкА☀️❤️🌀

الذهاب إلى القناة على Telegram

Сашко (він/його) Мій пп - @starsnail_2004 Щітпост канал @hatinasnail Канал з музикою @musicrawlk ⚠️ПРАВИЛА КАНАЛУ⚠️ - не писати на роснявому - не кидати в коменти любі зображення які містять в собі гуро чи 18+ контент

إظهار المزيد
380
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
-630 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+3
في 0 قنوات
مايو '26
+2
في 4 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+6
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '260
في 2 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+2
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '26
+3
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '250
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+5
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+19
في 11 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+10
في 1 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+7
في 2 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+7
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+6
في 3 قنوات
Get PRO
مايو '25
+4
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+12
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '25
+5
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '25
+4
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+11
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+9
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+49
في 14 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+8
في 3 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+43
في 14 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+23
في 8 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+13
في 1 قنوات
Get PRO
مايو '24
+16
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+16
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '24
+10
في 3 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+22
في 10 قنوات
Get PRO
يناير '24
+26
في 9 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+26
في 11 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+15
في 8 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+59
في 11 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+19
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+41
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+46
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+36
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+69
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+70
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+64
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+42
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+270
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
25 يونيو0
24 يونيو0
23 يونيو0
22 يونيو0
21 يونيو0
20 يونيو0
19 يونيو+1
18 يونيو0
17 يونيو0
16 يونيو0
15 يونيو0
14 يونيو0
13 يونيو0
12 يونيو0
11 يونيو0
10 يونيو0
09 يونيو0
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو0
05 يونيو0
04 يونيو0
03 يونيو+1
02 يونيو0
01 يونيو+1
منشورات القناة
Я водночас хочу та не хочу проходити кінець дельтаруну...💔💔💔

2
Морфей після та до камінгауту #скетчі #Морфей+1
Морфей після та до камінгауту #скетчі #Морфей
79
3
Ніяких прям спойлерів (тільки музика на задньому фоні) Але короче, це моя реакція на проходження нової глави дельтаруну Я ледь не заплакав чесно Як завжди тобі фокс дивує
104
4
رسالة فيديو
101
5
رسالة فيديو
101
6
Бувайте, ви мене більше не побачите (допоки я не пройду 5 главу) #щп #скетчі+1
Бувайте, ви мене більше не побачите (допоки я не пройду 5 главу) #щп #скетчі
107
7
Ми з Саней весь день грали у Анімал Хоспітал в роблоксі, і пройшли 20 рівень бо думали що то був уінець гри Але ніхуя, ця гра була безкінечна Тому ми плачемо про пропукали дееь пзпзпзп 🥹🥹🥹 #щп
115
8
Кину сюди невдалу анімацію 💔🥀 #анімація #3д #блендер #Морана
Кину сюди невдалу анімацію 💔🥀 #анімація #3д #блендер #Морана
123
9
Малюночки які я наче не показував ще #Сем #Зоряни #Сона+2
Малюночки які я наче не показував ще #Сем #Зоряни #Сона
119
10
я навіть не знаю що сказати Я просто розчарований що знов один з моїх улюблених співаків виявився дуполиз росні
141
11
Тема яку я мала підняти ще у 25 як тільки дізналися, але натупила на старі граблі і надіялася, що все не так погано. А потім+7
Тема яку я мала підняти ще у 25 як тільки дізналися, але натупила на старі граблі і надіялася, що все не так погано. А потім просто почала менше слухати виконавця, та тупо забула про все. Але моє ниття тут не важливе. А важливе, що мені нагадали про це все. І я тепер хочу розповісти вам. Група And One. Фронтмен Стів Нагаві. За Стівом можна давно помітити доволі агресивне ставлення у сторону України, пруфи ви з легкістю бачите на скрінах. І це лише частину яку я колись побачила і частина яку легко знайти за кілька хвилин, що там "глубше".. невідомо. Крім дивних висловів та агресивності у сторону Німецьких новин про домогу Україна, яку Нагаві висміює в жорсткій манері. Стів також доволі ласкаво відноситься до фанатів з росії. Розказуєм їм як сумує та як тяжко що через "глобальні речі" він до них не може приїхати. При цьому на питання про Україну пише, що "сцени надто малі" і нахуй туди їхати. + Бачила росню на яку він підписувався/писав хуйню як на 1 скріні але нажаль пруфів немаю, бо було давно #важливе
135
12
Я ще іноді думаю чи не створити по приколу міні гру де ти можеш інтерактувати з Семом чи з іншими моїми персонажами Лол
138
13
Кумедно те що в нього пальці теперь як у балді (видно чим надихнувся лол)
134
14
Не знаю чи це гарна чи погана ідея Але я вирішив змоделювати Сему нові руки+1
Не знаю чи це гарна чи погана ідея Але я вирішив змоделювати Сему нові руки
176
15
sticker.webp
172
16
Я їбала їх усіх
169
17
Раніше я думав придумати одяг для цих чотирьох і зробити арт вчесть лгбт прайд ,але через те що в мене й так мало часу на себ
Раніше я думав придумати одяг для цих чотирьох і зробити арт вчесть лгбт прайд ,але через те що в мене й так мало часу на себе (знов), вирішила просто показати концепт арт одяг. Також вітаю усіх квірів та сподіваюся ,що усіх усе добре зараз 🏳️‍🌈
145
18
+ я додав Морані метелик та непомітну зміну
151
19
Я короче переробив Сему очі, з 3д в 2д І чесно мені здається новий варіант краще виглядає+3
Я короче переробив Сему очі, з 3д в 2д І чесно мені здається новий варіант краще виглядає
173
20
Ай ай ай кину поки що є Я ще думатиму що їй додати чи змінити, але я хочу трохи відпочити від неї #3д #блендер #Морана
Ай ай ай кину поки що є Я ще думатиму що їй додати чи змінити, але я хочу трохи відпочити від неї #3д #блендер #Морана
146