Ярослав
الذهاب إلى القناة على Telegram
Ярік бачок патік А це мій ютубчик https://www.youtube.com/c/Ярослав_86
إظهار المزيد1 232
المشتركون
-224 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
+1830 أيام
أرشيف المشاركات
1 233
Не можна питати в жінки про її вік;
В чоловіка про його зарплату;
І в польського популіста, що таке пацифікація 30х років☺️
1 233
Нє ну то мєлочі🥰
Для контексту:
Президент Польщі Лех Качинський, його дружина, та ще 94 особи загинули 10 квітня 2010 року в авіакатастрофі літака Ту-154М поблизу військового аеродрому «Північний» під Смоленськом (Росія).
Офіційні звіти (як польські, так і російські) вказували на помилку екіпажу. Проте у Польщі тривалий час працювала комісія, яка розглядала версію про вибухи на борту.
1 233
Не хочу казати "а я ж казав"
Але я ж казав😁
Ну типу 120 євроза таку ж гта 5 в плані геймплею і більш беззубим сюжетом то надто круто як на мене. Хоча може там буде щось реально неймовірно проривне, але я скептичний в цьому плані
1 233
Repost from OLDboi ✙ 🇺🇦
Схоже, чутки про те, що нова GTA коштуватиме дорожче за звичайні ігри, стають реальністю.
У базі даних європейського ритейлера FNAC раніше часу з’явилися сторінки з передзамовленнями Grand Theft Auto VI - і цінники там кусаються.
- Базове видання: €89.99 (близько $100)
- Premium Edition: €119.99
- Колекційне видання: €199.99
Офіційне відкриття передзамовлень на PS5 та Xbox Series X/S заплановане вже на цей четвер - 25 червня. Магазини зазвичай отримують точні прайси якраз за кілька днів до старту, тому може бути правдою
OLDboi - Про Ігри Українською
1 233
Давайте сьогодні на стрімі, для різноманіття зробимо те чого давно не робили в інтернеті...
Будемо розвиватись і еволюціонувати⚽️
1 233
Сорі, напруга в домі скаче шо дурна, щей ютуб видєлуїця🚬
Давайте завтра продовжимо наші зековські пригоди і надіюсь без таких приколів
1 233
https://youtu.be/xdQoo3vMuWI
Ця серія це чисто філерний пляжний епізод із аніме) Я запоров 2 квеста і став безробітним
1 233
Значить так, сьогодні серія по дагерфолу. Не хочу навіть чути заперечень. Я її викладу і всьо.
А тоді шей стрім ввечері проведу. Сказав зробив
1 233
Майже допройшов Cyberpunk 2077 і він класний, але є але.
Основний сюжет, персонажі і деякі сайд квести прописані дуже круто, можна проникнутись і відчути емоції.
Але при дослідженні світі наскільки багато однотипних активностей і одноманітних записочок, що реально душися те все читать. Типу моя повага сценаристам які не полінувались для кожного філерного мікроквестика прописати декілька записок. Але всі вони неймовірно однотипні і все зводиця до того, що погані цинічні люди роблять погані речі. В тому ж відьмаку вцілому записочок було набагато менше і вони були цікавіші. Якісь добрі селяни шукали ліки від раку для своїх дітей і їх підступно вбили монстри, інші злі селяни були злі і робили щось погане. В когось поганого є хороші родичі і тд.
Ну короче якось не дуже вийшло поза сюжеткою проникнутись цинічним світом і уинічним населенням кіберпанку
1 233
Здається зрозумів чого мені не дуже подобається тредс)
Бо там наскільки низький поріг входу, що люди із мінусовим iq можуть за секунду ригануть якусь нереальну діч, яка рознесеця алгоритмами по всьому тредсу
Не те шоб в інших соцмережах не було херні, але здається тредс їх обскакав🚑
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
