ar
Feedback
Архив

Архив

الذهاب إلى القناة على Telegram

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

إظهار المزيد
671
المشتركون
+324 ساعات
-147 أيام
+8430 أيام
أرشيف المشاركات
photo content

В мережі було опубліковано відео з камери, що, імовірно, зафіксувала розкриття бойових блоків балістичної ракети середньої дальності «Кєдр/Орєшнік» Ми можемо підтвердити, що на кадрах видно недобудований ТРЦ Rose Park в Донецьку та камера направлена в бік півночі/північного заходу, а саме населених пунктів Авдіївка, Краматорськ, Слов'янськ, Ізюм, Вовчанськ, Бєлгород. Визначити куди саме відбулось влучання не є можливим. ТРЦ - 47.9969293,37.9065700

Repost from RST
+1
У суботу вночі РФ запустила х2 «Орешника», перший упав у поле під Авдіївкою, де дислокується хаб ВС РФ, другий прилетів у Білій Церкві.

photo content

К последовательному отсосу хуев киевского режима*

Удар па Старабельску переполнил чашу терпения — МЗС рф. Ваенные силы рассии приступают к «паследавательному нанесению ударов па предприятиям украинского ВПК в Киеве».

К последовательному отсосу хуев киевского режима*

photo content

Після першого ядерного удару ви маєте НЕГАЙНО вирушити на Індонезійський острів Суматра, на якому розташоване озеро Тоба. На
+2
Після першого ядерного удару ви маєте НЕГАЙНО вирушити на Індонезійський острів Суматра, на якому розташоване озеро Тоба. На цьому озері Тоба є острів Самосир. На острові Самосир стоїть лютеранська церква "GEREJA HKBP BOLON PANGURURAN" Навпроти цієї церкви розташований пагорб, де і стоятиме мій намет!!!

Офіційно: Я відкриваю збір на піксель 11, куртку Барбур та Еспаду ХЛ для виконання тактично-міжгалактичних бойових завдань. Сума збору — всього кілька трільйонів.

photo content

photo content

😏uwu😏

Гіза буде українською, або безлюдною 🫡
Гіза буде українською, або безлюдною 🫡

photo content

муд: Любов Семеняко
+1
муд: Любов Семеняко

Трохи гарноти від адміна-фотомана:
Трохи гарноти від адміна-фотомана: