Архив
الذهاب إلى القناة على Telegram
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
إظهار المزيد663
المشتركون
-224 ساعات
+57 أيام
+8530 أيام
أرشيف المشاركات
663
Єден чоловік у общазі завюг си папугая, а у нього сосіда — міліцішта. И штораз кой міліцішта приходит, та папугай му богує й лає, ги фрасови послідньому:
— Но серус, мусоре єден! Ты ня чуєш?! Ушиткі мусора — ґандоны! Доґдеєден мусор — чорт, ґута всьых вас пубє!
И так руно каждый динь… Міліцішту вто уже в кониць заєбало, ун пудходит ид папугайовому ґаздови й каже:
— Чуй, аж ми твуй вонячый когут ищи слово повіст, та я тя гет у тцк здам, поняв ись ня?
Но та што уже… узяв чоловік папугая й пушов го продавати на вашар. Приходит и видит — пуп стойит, тоже з папугайом.
Розговорили вни ся, пуп чоловікови каже:
— Продаву свого папугая, дуже недобре выходит, бо ун лає фест такой ушиткым… дуже неудатно сперед паствов, я же сященик, як нияк…
И чоловік му каже:
— Чуй, отче, ануж може ся махнеме? Муй особо не лає, лиш міліцішту не любит, и булше нич.
Договорили ся.
Чоловік приходит дому, вішат клітку з папугайом. Рано міліцішта приходит, папугай на него ся никус не творит, мовчит. Сяк пруйшов динь, другый, пять… Міліцішта накониць пудходит ид нему й каже:
— Гий, чуєш? Ты, когуте, исе я — мусор єден! Ушиткі мусора — ґандоны, чуєш ня? Доґдеєден мусор — чорт, ґута всьых нас пубє!
Папугай на него здрит:
— Исповідь закончив? Типирь пушов нахуй!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
