ar
Feedback
Архив

Архив

الذهاب إلى القناة على Telegram

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

إظهار المزيد
671
المشتركون
+324 ساعات
-147 أيام
+8430 أيام
أرشيف المشاركات
photo content

Крымскому полуострову приготовиться

photo content

photo content

Доєднуємося до подяки пану Іллі. Дякуємо за ваш вклад в нашу спільну перемогу!
Доєднуємося до подяки пану Іллі. Дякуємо за ваш вклад в нашу спільну перемогу!

Блять а класно було в 22-ому да? Коли ви залупа райдужна на педалі давали в Європу, бо Київ в вогні, а вчорашні школьнікі-зіг
Блять а класно було в 22-ому да? Коли ви залупа райдужна на педалі давали в Європу, бо Київ в вогні, а вчорашні школьнікі-зігамьоти з автоматами в руках їбашились з елітой руськой армії. А круто було коли вони цей Київ відбили ціною своїх життів, і ви змогли повернутися на рейтерську, а круто було всі ці роки коли вчорашні підлітки ставали до строю і щоденно гинули - влаштовувати свої паради, івенти, ходить в клуби. А круто ж ніхуя не зробити для того щоб врятувати країну, але при цьому вимагати якихось прав, і участі в політичному житті країни. Ці діти - це майбутнє цієї держави. І іншого майбутнього для нас бути не має. Якщо ми дійсно хочемо щоб Україна була сильною і незалежною.

Отримав футболки, але зараз буду розбиратися бо бірки з розмірами не пришили

Иду за фемболками

🍻

photo content

Засуджую

удаляйте
удаляйте

Футболки с Фрирен готовы, дроп на следующей неделе. Жду, пока пленка проявится, чтобы были крутые фото этой футболки.
Футболки с Фрирен готовы, дроп на следующей неделе. Жду, пока пленка проявится, чтобы были крутые фото этой футболки.

Я собрал кубик😊
Я собрал кубик😊

Щас шеврони продавать буде

Вы готовы к разъебу?

Repost from RST
Авіаудар ВПС України по розполозі операторів Рубікону на Краматорському напрямку.

Чуйка не бреше 🙏🏽 Вітаю Ми бійці батальйону «Свобода», рота-ударних/розвідувальних БПЛА🦇 Те як ми тримали всі рубежі які нам були визначені на Сіверському та Добропільському напрямках ви бачили-бачите-будете бачить 💯 Зараз в зв'язку з ускладненою логістикою більша частина заходів і виходів на позиції відбуваються пішки. 10+ км по кіллзоні пішки. Нашим екіпажам кров із носа потрібні «Чуйки». «Чуйка» - це додаткові очі пілота. Сенсор який дозволяє вберегти наших хлопців від ворожих пілотів. Тому я відкриваю збір на «Чуйки» для пілотів РУБпАКСпП "Люди Неба" Батальйону Свобода. А для того щоб не бути голослівним - пропоную вам подивитись невеликий відрізок з нашої роботи на Добропільському напрямку. Якщо не хочете щоб кацапи теж дивились такі відоси, але за авторством "Рубікона" - донатьте на «Чуйки». 🎯Ціль: 130 000.00 ₴ 🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/4Vrtddkayn 💳Номер картки Банки 4874 1000 3929 3488

Коли поїхали з братюнєй у Львів, і зачепились в генделі з нарваним місцевим мурчиком: