ar
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

الذهاب إلى القناة على Telegram

Літопис сучасності

إظهار المزيد
5 739
المشتركون
-124 ساعات
-207 أيام
-2930 أيام
أرشيف المشاركات
رسالة فيديو00:34

Ґотем, знак в небі🌖 СТАРТ 18:00🔔 план такий: - орк-рулетка - інтерв'ю нациста мільчакова https://youtube.com/live/Y9DUBzdQW0c?feature=share

до останнього сподівався, що це фейк. але наче ні… ок, відкриваю збір на 50 фріспінів і 100 космолотів… тупо заїбали
+1
до останнього сподівався, що це фейк. але наче ні… ок, відкриваю збір на 50 фріспінів і 100 космолотів… тупо заїбали

✈️З Днем Вишиванки, готемці

+1
коротко о приезде карлика в Китай: - вместо Си пукина встретила какая-то гейша. - лавров: «гость - это ишак хозяина. поэтому как решать хозяева, так и будет» действительно, очень великие и самостоятельные😈

❗️ДЛЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ❗️ В українському Маріуполі настали справжні російські будні: завезли свій криміналітет, поділили місто по секторам і збирають данину з нещасних маріупольців і тих кого завезли. Таких випадків дуже багато, більшість просто бояться за життя і мовчать. Але інколи знаходяться люди, які попри небезпеку готові розповісти, що відбувається в окупованому місті! Поділись цим відео і розкажи всім, що зараз відбувається в зруйнованому Маріуполі...уявіть скільки таких історій по окупованих територіях

Цинтулі, стрілявший у Фріцо, виявився активіст ліберальної партії «Прогресивна Словаччина». Я зараз став інакше на лібералів
Цинтулі, стрілявший у Фріцо, виявився активіст ліберальної партії «Прогресивна Словаччина». Я зараз став інакше на лібералів дивитися. Може діло не в них, у русні? Telegram | Чат | Адмін | YouTube | YouTube(резерв) | Patreon | Instagram

Готэм, знак в небе🌖 СТРИМ В 18:30🔔 https://youtube.com/live/bvxh7vGDr20?feature=share

"очень много крестов вермахта"😈
"очень много крестов вермахта"😈

!!!

Готэм, знак в небе🌖 СТРИМ 18:00🔔 https://youtube.com/live/XN_cUbon4YU?feature=share

9 мая. мацква. красная площадь... на них никто не нападал, им никто не угрожал, у них есть ядерное оружие. значит это армия захвата... ...захвата Европы

і як цей пиздець не показати 10,8 млн грн на трансфер в бусіку до ТЦК! Дніпропетровський ТЦК вирішив замовити послуги перевез
і як цей пиздець не показати 10,8 млн грн на трансфер в бусіку до ТЦК! Дніпропетровський ТЦК вирішив замовити послуги перевезення військовозобов'язаних «до місця призначення» за 10,8 млн гривень, — дані Prozorro. Опис предмета закупівлі: послуги з перевезення військовозобов’язаних. Нерегулярні пасажирські перевезення.

❗️Отставить зраду 👉Вижу как начинается вонь, что нету линии обороны на Харьковском направлении и враг спокойно заходит. 👉Во
❗️Отставить зраду 👉Вижу как начинается вонь, что нету линии обороны на Харьковском направлении и враг спокойно заходит. 👉Во первых, заходит, но с громадными потерями. 👉Во вторых, как вы представляете строить линию обороны прямо на границе в зоне действия вражеской артиллерии? 💭Приграничные села в радиусе действия вражеской артиллерии - серая зона, где строить линию обороны означало бы только одно, риск жизнью строителей и постоянные потери. Верим в ЗСУ 🇺🇦 Серый Крот - подписаться 🇺🇦

дед базанул и сказал васильеву (донецкий блогер-мутант): «рАсти бАльшой»

Готэм, знак в небе🌕 СТРИМ 18:00🔔 https://youtube.com/live/m2vorb9Rs78?feature=share

Обед подан) зайшли, подивлись, поставили вподобайку, залишили коментар https://youtu.be/UQ6j1NRyDJA

ахахаха как думаете, он её прочёл?
ахахаха как думаете, он её прочёл?

+1
Покровськ (Донецька область) дуже сильний обстріл був вночі. знову центр міста, адміністративна будівля, яких в городі і так залишилось небагато. - Здравствуйте, а у вас можно пенсионные льготы оформить? - К сожалению нет, наше здание демилитаризировали.

не потянул кожугетович)
не потянул кожугетович)