ar
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

الذهاب إلى القناة على Telegram

Літопис сучасності

إظهار المزيد
5 732
المشتركون
-724 ساعات
-237 أيام
-3630 أيام
أرشيف المشاركات
НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ! З великим сумом та скорботою повідомляємо про загибель мужнього воїна, чоловіка нашого модер
НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ! З великим сумом та скорботою повідомляємо про загибель мужнього воїна, чоловіка нашого модератора Фаіни, жителя міста Обухова, батька 7-х дітей, 47-річного ВИШИНСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕРІЙОВИЧА. Він загинув 12 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Пречистівка Волноваського району Донецької області, як справжній Герой, відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов'язок. Щирі слова підтримки та співчуття великій родині Олександра, його друзям, колегам та побратимам. Подвиг мужнього Захисника України, до останнього подиху відданого Батьківщині, назавжди залишиться у наших вдячних серцях! Світла пам'ять Герою! Фаіно, прийми наші співчуття, ти частина нашої сімʼї, тому ми завжди поруч. до кінця тижня усі збори будут присвячені допомозі сімʼї загиблого воїна. це найменше, що ми можемо зробити, віддайте шану справжньому Герою шляхом донатів ЗАДОНАТИТИ МОЖНА ТУТ

оце сильно!!! ризикни зафарбувати!

🌖Готэм, напоминаю, для вашего удобства еще раз фиксирую наши рубрики: #цукерочки - здесь фотоотчеты надписей на снарядах, вы
🌖Готэм, напоминаю, для вашего удобства еще раз фиксирую наши рубрики: #цукерочки - здесь фотоотчеты надписей на снарядах, вы можете заказать такие же, пополнив наш сбор на 5 000 грн. #орк_рулетка - здесь нарезка со стримов и всякая свежатина. #звіт - тут отчеты по-нашим сборам. #идентифицирован - тут мы деаноним свинорылых для будущих судебных процессов, ну и для службы божьей Украины. #исторические_аналогии - здесь интересные исторические инсайты.

Готэм, знак в небе🌖 СТРИМ В 18:00🔔 https://youtube.com/live/uS_I4aJcVLg?feature=share

В Дубае тоже потоп. напоминаю, именно здесь мэр Орска приобрел недвижимость на 33 млн. это какой-то анекдот

+1
так бывает: ты идешь воевать с натой, но в итоге тебя обоссут свои же. работайте, братья😈

Хлопці з автороти не бояться забруднити руки, адже розуміють, що справна техніка - це безпека їхніх побратимів на полі бою.
+4
Хлопці з автороти не бояться забруднити руки, адже розуміють, що справна техніка - це безпека їхніх побратимів на полі бою.

رسالة صوتية00:42

رسالة صوتية00:56

а от що думає з приводу стели наш козак із 109-ї⚔ просто послухайте, шо думають воїни про цей мерзенний вчинок! СТРІМ ЧЕРЕЗ 10 ХВ

Готэм, важный знак в небе!🌖 СТРИМ В 18:30🔔 https://youtube.com/live/jS2C3XhQYtU?feature=share

ни дня без литургии. тем временем в рашке шизофрения перешла в хроническую форму. просто какой-то поп в лодке читает молебен от «водного нашествия». скажите им кто-то, что водное нашествие - это и есть божья кара!

вы наверное видели историю со стеллой на въезд в Донецкую область…я несколько раз начинал писать свое мнение по-этому поводу,
вы наверное видели историю со стеллой на въезд в Донецкую область…я несколько раз начинал писать свое мнение по-этому поводу, потом удалял из-за огромного количества матов). поэтому скажу коротко: все, кто был причастен к этому решению, кто исполнял это решение, я ваш рот ебал!!!

у нашого батька із 109-ї⚔ вчора був День Народження! Звичайно, я - безмозкий дебіл забув його привітати! Виправляюсь, рідненький! Сьогоднішній етер присвячуємо справжньому козаку, воїну, чоловіку і другу. Артист, ти один з небагатьох з ким можна розмовляти до ранку! Пишаюсь, що живу з тобою в один час! Бережи себе і мене😈привітайте козака в коментарях!

«Так після виходу з бойових виглядають герої нашого 109-го батальйону 109 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, які
«Так після виходу з бойових виглядають герої нашого 109-го батальйону 109 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, які два тижні в оточенні тримали позиції в Первомайському», - воїн 109 бригади ТрО Станіслав Асєєв «Зараз хлопці вже в безпеці та, сподіваюсь, будуть представлені до державних нагород», - додав військовий. Підписатись | Сайт | Facebook | Надіслати новину

Готэм, знак в небе🌖 СТРИМ В 18:00🔔 https://youtube.com/live/m0AQSYln_Cw?feature=share

утром свинорылые обстреляли Донецкую область. под ударами были Славянск, Курахово, Покровск и Краматорск. не буду писать вам
утром свинорылые обстреляли Донецкую область. под ударами были Славянск, Курахово, Покровск и Краматорск. не буду писать вам воодушевленные речи, лаптеногие ничего в этой жизни не умеют, ни к чему не приучены...все, что они умеют - стирать города с лица земли. бессмысленно, бесцельно, просто потому что хотят...

Роботино после 2 лет войны… или это похоже на место проведения спецоперации? видно же, что прошелся ограниченный (умственно) контингент… пидорасы, сэр

"батя, я стараюсь"
"батя, я стараюсь"

сьогодні без знака в небі! зустрінемся завтра
сьогодні без знака в небі! зустрінемся завтра