ar
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

الذهاب إلى القناة على Telegram

Літопис сучасності

إظهار المزيد
5 751
المشتركون
-124 ساعات
-137 أيام
-630 أيام
أرشيف المشاركات
відпочиньте від мене, а я від вас!
відпочиньте від мене, а я від вас!

Готем, символ в небі🌖 СТРІМ 17:30🔔 https://youtube.com/live/Lw9EA0ZLSkU?feature=share

Уявіть Прометея — не прикутого до скелі, а втомленого та вигорілого. Саме так бачить його сучасний філософ Бьонг-Чхоль Хан, розмірковуючи про втому як про особливий стан нашого часу. Чому ж ми всі, здається, потрапили в суспільство втоми? Чому «успіх» став єдиним шляхом до щастя, але приносить більше виснаження, ніж радості? Чому кожен з нас став собі наглядачем, який безжально вимагає «самовдосконалення»? короче, якщо ви втомилися, це відео для вас.

тепер точно! русня прикріплює до шахедів термобаричну частину! Термобарична боєголовка особливо небезпечна через свій принцип дії: вона створює потужний вибух з високою температурою і тиском, буквально випалюючи все навколо. Така зброя приносить неймовірні руйнування та може завдати численних жертв серед мирного населення. тому останнім часом після прильотів такі пожежі. звичайно, використовування таких боєголовок заборонено, особливо по густонаселеним районам, але лаптям похуй. давайте ще раз проговоримо: задача русні перетворити наші міста на руїну, а нашу країну на попіл. для цього вони будуть використовувати будь-які засоби і чим більше у них не виходить, тим більш кривавішими будуть їх методи!

Готем, символ в небі🌖 СТРІМ 17:00🔔 https://youtube.com/live/QuM5a-YOmXA?feature=share

русня утверждает, что массированных ракетных ударов больше не будет. мы конечно же не верим.
русня утверждает, что массированных ракетных ударов больше не будет. мы конечно же не верим.

photo content

Готем, символ в небі🌖 СТРІМ 16:30🔔 https://youtube.com/live/6pL3ug7Nr6w?feature=share

Готем, символ в небі🌖

на основі вийшла розйобна #орк_рулетка м'ясне продовження, за традицією, залишаю тут. повне відео вже на ютуб

Киев после звонка Трампа путину. это уже «перестали стрелять» или еще нет?
+1
Киев после звонка Трампа путину. это уже «перестали стрелять» или еще нет?

вино врятувало. тихої ночі

Готем, сьогодні БЕЗ символа в небі. треба прийняти нову реальність і перевести дух. сьогоднішній мій настрій вам би точно не сподобався. так шо побачимось вже завтра, а поки що залітайте на ютуб, там свіженьке відео для вас вийшло https://youtu.be/NaVgFbuXS10

а тепер закрийте очі і просто уявіть: Головуючий в ЄС Орбан одним з перших вітає Трампа з перемогою. мультивсесвіт божевілля…

🥩м'ясне прдовження історії з розмінувальником рфії, який так і не зміг відповісти, як він потрапив у 14-му році на територію України! початок відео тут

ну шо, через 48 годин закінчиться війна, бо обіцяв…
ну шо, через 48 годин закінчиться війна, бо обіцяв…

Готем, символ в небі🌖 СТРІМ ПОЧАВСЯ🔔 https://youtube.com/live/ZzceGTJbp5k?feature=share

заявлено как свинья доедает остатки военных вс рф у российского бронеавтомобиля "Тайфун-У" но мы то знаем, что это просто сол
заявлено как свинья доедает остатки военных вс рф у российского бронеавтомобиля "Тайфун-У" но мы то знаем, что это просто солдат рф крутится возле тайфуна-у😈

виконую😈

козак із ⚔ 109-го вчора також був на стрімі і звернувся з проханням)