ar
Feedback
Mi Hazánk Mozgalom

Mi Hazánk Mozgalom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Hazánknak Rendületlenül!

إظهار المزيد
3 924
المشتركون
+224 ساعات
-4417 أيام
-40230 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from N/a
👨‍🎓A DIPLOMÁTÓL LESZ ÉRTÉKESEBB VALAKI?! ➡️Elutasítjuk Magyar Peter hergelését, mi egy organikus társadalomban hiszünk, ahol az ember értékét az határozza meg, a munkáját milyen becsülettel és szorgalommal végzi. ☝️Legyen az szellemi dolgozó vagy kétkezi munkás.

Repost from Dúró Dóra
Progresszív nyomulás a kormányban

Magyar Péter tegnap és ma is folyamatosan mutogatott, odaszólogatott nekem az ülésteremben. Mindezt a képernyőkön keresztül á
Magyar Péter tegnap és ma is folyamatosan mutogatott, odaszólogatott nekem az ülésteremben. Mindezt a képernyőkön keresztül általában nem lehet látni, hallani. Szokása szerint gúnyolódott, és először ma ő vetette oda nekem, hogy "bohóc". Majd hosszasan személyeskedett, többek között azzal rágalmazott, hogy sohasem volt rendes munkahelyem. Ehhez képest én 4 éve vagyok parlamenti képviselő, őt viszont egész életében a fideszes kapcsolatainak köszönhetően a politika tartotta ki kamuállásokkal. De ezt majd legközelebb tisztázzuk. Magyar Péter naponta tucadszor lebohócozik valakit, vagy csak a budai úrifiú magas lováról mélyen lenézve emlegeti, hogy neki milyen diplomája van, és hány évig élt Brüsszelben (közpénzen) diplomataként. Mintha Magyarországot nem pontosan ilyen diplomás hazaárulók lopták volna szét az elmúlt évtizedekben. Láthatóan Magyar Péter élvezi, ha valakit megalázhat. Ez élteti. Miután hosszasan próbált ma is hazugságokkal alázni, hiába kértem szót személyes megtámadtatás címén a hazugságok tisztázása érdekében, a házelnök nem adta meg a szót, amely újabb szintlépés, újabb házszabálysértés. Mindezek után azon kiakadni, hogy a nekem szóló gyalázkodás közben bohócnak neveztem a miniszterelnököt, nevetséges. Az a helyzet, hogy én csak egy lakótelepi gyerek voltam, aztán nyolcadik kerületi, végül tanyasi. Tény, hogy én nem vitorlázni szeretek pezsgővel a kezemben, hanem a B-középpel szurkolni a füstben. Annak idején polgármesterként is betiltottam a rendezvényeinken a VIP-szektort, de Louis Vuitton táskákra sem vágytam, ahogy nálunk vidéken nem nagyon járnak az emberek favázas, My Esel márkájú elektromos kerékpárral sem. Az is tény, hogy sohasem ülnék ki a gyönyörű Országházunk ablakába, és nem tenném a koszos talpamat a párkányra. Magyar Péter egy másik világból jött. Talán ezért nem ért engem. Nálunk ugyanis amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten.

✈️ Irány Strasbourg a mai Országgyűlés után (ahol már megint elszabadultak az indulatok). Ebben a ciklusban is képviselni fog
✈️ Irány Strasbourg a mai Országgyűlés után (ahol már megint elszabadultak az indulatok). Ebben a ciklusban is képviselni fogom Magyarországot az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlésében, és ki fogok állni a magyar és az európai érdekek, valamint a hagyományos értékek mellett!

Repost from Novák Előd
Egyetlen más országból sem ismert ilyen példa az állampolgárok képviselővé választását illetően. A Tisza így az ellenzéki képviselők jelentős részét megpróbálja demotiválni, hogy ne tervezzenek következő ciklusra, ne végezzenek már érdemi képviselői munkát, ne építsenek saját közösségi oldalt, civil kapcsolatrendszert, saját jóhírnevet, az államférfiak helyett inkább jöjjenek a hosszú távú vízióval nem rendelkező Fekete-Győr Andrások és Jakab Péterek stb. A javaslat így növelné a korrupció kockázatát is ha nem tervezhet hosszabb távon egy képviselő, még alkalmasság esetén sem. Sőt így az alkalmas személyek kevésbé mennének képviselőnek, kontraszelektáltabb Országgyűlés jönne létre. Ráadásul ez csak az első lépés, nyilvánvalóan a polgármesterek következnek, így a beágyazott és bevált, sikeres településvezetők helyett jöhetnek a Tisza jelöltjei... Egyúttal az alulról szerveződő mozgalmaknak sem nagyon lesz lehetőségük a jövőben, hiszen aki mögött nem áll ott a Facebook, egy külföldi támogató vagy egy oligarcha, annak nincs lehetősége hosszú távú, lassú építkezésre. https://kuruc.info/r/2/303717/

Kiderült, hogy nem véletlenül ült ott a GLOBSEC igazgatótanácsában Orbán Anita külügyminiszter Bajnai Gordonnal együtt. Olyan választ adott a nagyváradi incidensről szóló kérdésemre, amelyet egykor az MSZP-SZDSZ kormányok idején hallhattunk⤵️ https://youtu.be/1HzqREdSe8g?is=vfQPddtwt9WaNWgu

photo content

Repost from Dúró Dóra

‼️ Garantáljuk, hogy a végrehajtó-maffiát vizsgáló bizottsággal mindenkit el fogunk számoltatni, pártállástól függetlenül! ⤵️
‼️ Garantáljuk, hogy a végrehajtó-maffiát vizsgáló bizottsággal mindenkit el fogunk számoltatni, pártállástól függetlenül! ⤵️ Toroczkai László az elmúlt években folyamatosan üldözte a végrehajtó-maffiát. Lebuktattuk és bíróság elé juttattuk Schadl Györgyöt, a maffia „kisfejét”, de Völner Pál államtitkárt is, akit szégyenszemre azóta sem ítélt el a bíróság a nyilvánosságra hozott terhelő hangfelvételeink ellenére sem. Emellett évek óta követeljük, hogy a magyar emberek millióit megkárosító végrehajtási rendszert államosítsák a további visszaélések elkerülése érdekében. ⚖️

🔥 Elszabadultak az indulatok ma is az Országgyűlésben, miután Magyar Péter - szokása szerint - számos ellenzéki képviselővel személyeskedni kezdett, közöttük velem is⤵️ https://youtu.be/4VBmr0Gr73U?is=6XGKH0l0lBZcUorF

photo content

Repost from Dúró Dóra
P*d*f*l bűnözők nyomában a Bűnvadászok Gyermekekre vadászó szexuális ragadozók ellen indított akciót a Bűnvadászok csapata. E
P*d*f*l bűnözők nyomában a Bűnvadászok Gyermekekre vadászó szexuális ragadozók ellen indított akciót a Bűnvadászok csapata. Ezúttal egy p*d*f*lok ellen szerveződött fiatal csapat és hazafiak egy népszerű mozgalma is csatlakozott hozzájuk. A közösségi médiában állítottak csapdát, egy kitalált, gyermekkorú lány profiljával. A horogra akadt p*d*f*lt aztán személyesen vonták felelősségre, és rendőrt is hívtak rá. Céljuk eltakarítani minden aberrált szörnyeteget a gyermekeink közeléből. Velük vagyunk!

Repost from Novák Előd
Kifizetem a szivárványos rongyok eltávolításáért járó bírságot Budapest mindenkié! - ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra az utca embere a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt, bár ízlésem szerint a kukában volna a helyük, a rendőrség páratlanul gyors fellépése miatt érthető a Duna segítségének igénybevétele is, hiszen ennyi zászlóval már nem lehet elszaladni 😊 Bővebben -->

Repost from N/a
🔥Kiégés a munkahelyen? 💭Mi az a "csendes felmondás"? ➡️A dolgozóknak csak 20%-a elkötelezett a munkahelye iránt! ❓MIÉRT?❓ ⚠️Ez nem a véletlen műve, egyenes következménye az elmúlt évtizedek neoliberális gazdaságpolitikájának, amely MINDIG a nagytőke oldalára állt a munkavállalói jogokkal szemben! 🇭🇺Megbecsült dolgozó nélkül nincs boldog magyar jövő! Igenis állami beavatkozásra van szükség a szakszervezetek megerősítésére, és KELL munkaügyi minisztérium és egy új munka törvénykönyve!

👨‍👩‍👧‍👦 Július 11-én kerül megrendezésre Magyarország első Családi Büszkeség Menete. De nemcsak közösen vonulunk, hanem e
👨‍👩‍👧‍👦 Július 11-én kerül megrendezésre Magyarország első Családi Büszkeség Menete. De nemcsak közösen vonulunk, hanem együtt is töltjük a napot: a vonulást követően a Vérmezőn egész délután színes programok várják a résztvevőket. A menet 10:00 órakor indul a Szentháromság térről, és a Várnegyed legszebb részein keresztül érkezik meg a Vérmezőre. 🧭 Útvonal: Szentháromság tér → Tárnok utca → Dísz tér → Palota út → Tábor utca → Mikó utca → Vérmező Az 1,8 kilométeres táv kényelmes tempóban, akár kisgyermekekkel is könnyen teljesíthető. A Vérmezőn egész délután családi programokkal várjuk a résztvevőket: Bábszínház Mesemondás Koncertek kicsiknek és nagyoknak Íjászat Népi játszótér És még számos további program az egész család számára. Az érdeklődők visszajelzéseit figyelembe véve a találkozó időpontját 9:30-ról 10:00 órára módosítottuk, hogy a vidékről érkezők számára is kényelmesebb legyen a részvétel. 🤝🏻 Találkozzunk július 11-én a Szentháromság téren!

Repost from Dúró Dóra
Vérüket adták értünk 

🤝🏻Segítsd te is csatornánk működését❗️ Amennyiben prémium Telegram felhasználó vagy és elégedett vagy tartalmainkkal. ⚠️Kèrjük támogasd te is mozgalmunk itteni működését egy Boostal👇 https://t.me/boost/mihazank Köszönjük❗️

Repost from Novák Előd
Magyar Péter a gyűlöletkeltés mestere

🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ Kezdődik... Budapest, Erzsébet híd, ma. Így van ez, amikor a liberálglobalisták kerülnek hatalomra. És mondhat b
🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ Kezdődik... Budapest, Erzsébet híd, ma. Így van ez, amikor a liberálglobalisták kerülnek hatalomra. És mondhat bárki bármit, a Gallup Intézet kutatása szerint az USA-ban a Z generációban (1997–2006 körül születettek) már meghaladja a 23%-ot azoknak a fiataloknak az aránya, akik magukat a folyamatosan újabb betűvel gyarapodó LMBTQIstb-közösséghez tartozónak vallják magukat. A minden csatornán zajló érzékenyítés megteszi a hatását. Immáron Magyarországon is. És miközben ma már legalább 3-400 ezer magyar pár küzd a meddőséggel, Magyar Péter nem bennük gondolkozik, hanem az azonos nemű pároknak akar lehetőséget adni az örökbefogadásra. Mögötte pedig ott ül a Parlamentben Bódis Krisztina, a Csipkejózsika mesekönyv szerzője. Ehhez a Mi Hazánknak lesz néhány szava, mert minden felnőtt, kölcsönös beleegyezéssel olyan szexuális életet él, amilyet akar, de el a kezekkel a gyermekektől!