ar
Feedback
Шо там в лівачків

Шо там в лівачків

الذهاب إلى القناة على Telegram

Висери лівачків, ліберах, марксистів з анархістами, а також вишивати Бот для зворотнього зв’язку: @vegetablebasebot

إظهار المزيد
2 738
المشتركون
+424 ساعات
+47 أيام
-130 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+37
في 2 قنوات
مايو '26
+42
في 5 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+43
في 5 قنوات
Get PRO
مارس '26
+64
في 9 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+21
في 7 قنوات
Get PRO
يناير '26
+13
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+21
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+21
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+13
في 2 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+48
في 6 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+55
في 4 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+41
في 4 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+57
في 3 قنوات
Get PRO
مايو '25
+39
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+24
في 5 قنوات
Get PRO
مارس '25
+24
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+44
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '25
+46
في 6 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+53
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+189
في 11 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+54
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+144
في 6 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+246
في 4 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+56
في 6 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+132
في 9 قنوات
Get PRO
مايو '24
+249
في 10 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+233
في 16 قنوات
Get PRO
مارس '24
+81
في 9 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+162
في 5 قنوات
Get PRO
يناير '24
+330
في 6 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+402
في 10 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+84
في 9 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+57
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+51
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+196
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+233
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+115
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+349
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+92
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+152
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+153
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+158
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '22
+94
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '22
+50
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '22
+175
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '22
+51
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '22
+46
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '22
+29
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '22
+73
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '22
+127
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '22
+34
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '22
+133
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '22
+50
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '22
+34
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '21
+11
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '21
+95
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '21
+21
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '21
+105
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '21
+40
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '21
+70
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '21
+41
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '21
+77
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '21
+24
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '21
+43
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '21
+21
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '21
+453
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
24 يونيو0
23 يونيو+5
22 يونيو+2
21 يونيو+4
20 يونيو+3
19 يونيو+1
18 يونيو0
17 يونيو+1
16 يونيو+2
15 يونيو+1
14 يونيو+1
13 يونيو+2
12 يونيو0
11 يونيو+7
10 يونيو0
09 يونيو+1
08 يونيو+1
07 يونيو+2
06 يونيو+1
05 يونيو0
04 يونيو0
03 يونيو0
02 يونيو+1
01 يونيو+2
منشورات القناة
Все так. Плакала вся маршрутка
Все так. Плакала вся маршрутка

2
"Правий" лібералізм in a nutshell P.s а як вона зібралась бути націоналісткою, коли це апріорі вимагає бути не лише проти лгб
"Правий" лібералізм in a nutshell P.s а як вона зібралась бути націоналісткою, коли це апріорі вимагає бути не лише проти лгбт, а і проти дітовбивства (абортів) та змішування крові з іншими расами?
591
3
Дякуємо всім хто скинувся, ну скільки змогли то перевели, там вже пошвидше треба. За усіх скинувших помолимось
669
4
Офіційно, тепер Uklon може перейменуватися у Ukhiliant
Офіційно, тепер Uklon може перейменуватися у Ukhiliant
803
5
😊
😊
1 347
6
«Людина — хижак» (с) Який висновок з цього робить жінкиня? Правильно: хай тоді Європу замість білих «хижаків» заповнюють чорн
«Людина — хижак» (с) Який висновок з цього робить жінкиня? Правильно: хай тоді Європу замість білих «хижаків» заповнюють чорні «хижаки» без культури та з принципово нижчим IQ. Геніально.
2 805
7
Двох підарасів визнали винними у згвалтуванні і вбивстві 13-ти місячного немовля, котрого їм дозволила всиновити влада Велико
Двох підарасів визнали винними у згвалтуванні і вбивстві 13-ти місячного немовля, котрого їм дозволила всиновити влада Великобританії, не дивлячись на відсутність батьківського досвіду і підерастію. Джерело
1 676
8
UPD по вчорашній сутичці з індусами в Дрогобичі. Поліція відпрацювала оперативно, і в той же день завела справу на винуватого
UPD по вчорашній сутичці з індусами в Дрогобичі. Поліція відпрацювала оперативно, і в той же день завела справу на винуватого хохла, ахахахах, а ви як думали? Это так и это по-Ведам!✌️😌👌🔯 ME NE FREGO 🇺🇦☠️
1 103
9
Очікую в коментарях фанатів режимних "правих" котрі будуть тепер нам втламачувати,що ми не праві щодо наслідків і політик з яких вони ідуть
1 316
10
😱 Індієць зґвалтував дитину у Франківську Дівчина, якій ще навіть не було 14 років, прийшла до квартири студента ІФНМУ з Індії, де між ними стався сексуальний контакт. За це Камбоджу Нітіну взяли під варту, але він вийшов під заставу 805 тис. грн. Після цього чоловік був відрахований з університету і на виклик слідчого більше не зʼявився. Пізніше виявилося, що він поїхав до Сербії, але звідти його передали Україні. Суд знову взяв мігранта під варту, але цього разу без права внесення застави. ✅ Підписка  📩 Надіслати новину
1 139
11
Бойся гой идёт фембой
Бойся гой идёт фембой
1 328
12
+1 До альманаху крутих лівих псевдонімів Чекаємо коли альманах також поповниться і псевдо "Зі смаком лвйна" 😊+1
+1 До альманаху крутих лівих псевдонімів Чекаємо коли альманах також поповниться і псевдо "Зі смаком лвйна" 😊
1 409
13
Чогось Тетяні не приходить в голову, шо кувалда цензури в один прекрасний момент може обернутися проти неї самої.
Чогось Тетяні не приходить в голову, шо кувалда цензури в один прекрасний момент може обернутися проти неї самої.
2 891
14
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за націо+2
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.
1 451
15
Нагадуємо
Нагадуємо
1 786
16
Британські мусора приїхали на виклик, побачили білого хлопця, який стікає кров'ю, побачили індуса. Очевидно заламали білого, який і так лежить на землі, ледь рухається і каже, що йому важко дихати. Коли білий хлопець сказав, що його поранили, мусор просто відповів: "Я так не думаю", і продовжив заламувати його. Загалом нічого нового, британська влада ще раз показала свою анти-білу натуру. Звісно ніяких виступів проти расизму в сторону білих не буде, масових погромів не буде і тд. Це варто пам'ятати в контексті ситуації з Джорджем Флойдом - ситуація аналогічна(за винятком того, шо Джордж на відміну від білого хлопця Генрі, був під наркотою), реакція просто нульова. Ще раз, це не співпадіння, не нещасний випадок, це анти-біла система, яка на місці будь-якого злочину шукає білого расиста.
1 876
17
Спите? А ми просто нагадуємо, що чекаємо вас завтра на мітингу проти міграції :)
Спите? А ми просто нагадуємо, що чекаємо вас завтра на мітингу проти міграції :)
2 036
18
На усі тези і теми про завезення мігрантів, пропонуємо відповідати копіпастою Завезення афроукраїнців не є завезенням, а є лише поверненням на місце утворення безсекситського державного субстрату (батьківщина і родина — є слюрами печерного сексизму), тобто реміграцією і репатріацією осіб, що визначають себе українцями, у тому числі трансукраїнців за самоідентифікацією, або невизначено неособлених дизуособлень загальновизначено наявності українськості за загальноідентифікацією, незалежно від загальнообобставлених країн народження чи перебування
2 080
19
Націонал куколдизм як ідеологія частини суспільства на цих знятках дуже яскраво показана. Я не бачу фундаментальної різниці ц+1
Націонал куколдизм як ідеологія частини суспільства на цих знятках дуже яскраво показана. Я не бачу фундаментальної різниці цього із ватністю та проросійськістю.
1 876
20
Ну ядеркою по клятих хохлах, Шеломов-Епштейн з Зільберманом, Асманом і Лазарем домовились влупити, щоб консолідацію проти більш критичного ворога не втрачали
1 586