ar
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

الذهاب إلى القناة على Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

إظهار المزيد
9 338
المشتركون
-324 ساعات
-237 أيام
-10930 أيام
أرشيف المشاركات
Поки ви, рідненькі, відпочиваєте, ми забрали з кордону черговий задоначений вами караван автівок для ЗСУ! ☕ Коли прокинетесь, не забудьте закинути ранкову каву на наступний караван тачок для воїнів👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Ви допомагаєте ЗСУ - ЗСУ їбашить русню! Ще один приліт в Донецьку 🚀💥

Чому по 6, чи 66 грн? Нам залишилось зібрати на тачку 160тис.грн. Це по 66 грн від 2500 добродіїв, або ж по 666 грн від 250 в
+1
Чому по 6, чи 66 грн? Нам залишилось зібрати на тачку 160тис.грн. Це по 66 грн від 2500 добродіїв, або ж по 666 грн від 250 великих добродіїв! Адже тільки разом зможемо подолати окупантів! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі. Вечір, а ви ще не скинули 6 грн на тачку для ЗСУ! Дуже треба, це правда, адже не відомо, чи зможемо ми продовжувати помагати фронту після 1 грудня! То ж, реквізити тут👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

В центрі Донецька щось вибухнуло 💥🚀
+2
В центрі Донецька щось вибухнуло 💥🚀

Пишуть про приліт по воєнномк аеродрому в Таганрозі 😈 Чехов писав про Таганріг: "Я родился в украинском живописном городе Та
+1
Пишуть про приліт по воєнномк аеродрому в Таганрозі 😈 Чехов писав про Таганріг: "Я родился в украинском живописном городе Таганроге". 🇺🇦🚀

+1
Момент удару по кацапському кораблю "Аскольд". Мед для очей)) Нєфіг називати ваші тарадайки іменами київських князів)) І не забуваємо дякувати ЗСУ - зробіть донат на авто для воїнів!

Давайте рідненькі, хоча б по 6 грн скиньте на смерть окупантів 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі, нагадаю, що з 1 грудня наш маленький фонд і сотні, якщо не тисячі таких фондів та волонтерських ініціатив зможе втрати
Друзі, нагадаю, що з 1 грудня наш маленький фонд і сотні, якщо не тисячі таких фондів та волонтерських ініціатив зможе втратити можливість завозити автівки для ЗСУ. Ініціатива 1 грудня звернулась до Уряду з вимогою зупинити дію цих нових правил. А поки ми маємо ще трошки часу, давайте закриємо збір на 1-2 машинки і завеземо їх, адже не відомо, чи зможемо допомагати ЗСУ з 1 грудня! Важлива кожна ваша гривня! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Думали, що заховались? 😈
+1
Думали, що заховались? 😈

Феєричний феєрверк на складі б/к окупантів у Сєдовому, поблизу кордону з рф 😈

А ще у Ростові прильот 💥