ar
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

الذهاب إلى القناة على Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

إظهار المزيد
9 317
المشتركون
-124 ساعات
-297 أيام
-10430 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from Igor Zakharenko
Долучився до створення фільму «Абсолютне зло» про воєнні злочини росії в Україні. Дуже страшний фільм… Житомирська траса, Буча, Гостомель, Ворзель, Бородянка, Ізюм, Мархалівка…. На 20.39 - то все, що залишилося від малої дитини… Фільм є українською, російською та англійською мовами. Додаю посилання на всі фільми в гарній якості. https://cloud.feeria.ua/index.php/s/mC6kPMgBACLKsEq Можна і треба поширювати!!! Це Z ʌ o мусить зникнути з нашої землі!

🔥🙏

Момент збиття над Києвом Юрія Гагаріна

В Києві позбивали в небі російські шмари. 🔥 Дякуємо силам ППО

Ахаха))) В ці хвилини ще один добрий безпілотник летить над Москвою. Цікаво, де хвалене московське ППО?))

Ще 10тис.грн і везкмо цю ельку на СТО доводити до бойової кондиції! Дякую за ваш вклад! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDq
Ще 10тис.грн і везкмо цю ельку на СТО доводити до бойової кондиції! Дякую за ваш вклад! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Мало помалу, росія згорить до тла! Це горить військкомат в Новгородській області. Курили там де ще не попало!

+3
У Ставрополі яскраво горить склад паливно мастильних матеріалів 💥🔥

Останні 20 тис.грн і закінчуємо збір на пікап для кулеметників у Бахмуті. Дуже треба ваші 6-66-666 грн 👇 🫙: https://send.mo
Останні 20 тис.грн і закінчуємо збір на пікап для кулеметників у Бахмуті. Дуже треба ваші 6-66-666 грн 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+4
Два російських НПЗ перехопили естафету цієї ночі 💥 У Краснодарському краї сталася пожежа на Іллінському нафтопереробному заводі після атаки безпілотника. Також безпілотник врізався у Новошахтинський нафтозавод у Ростовській області, повідомив у своєму телеграм-каналі губернатор Василь Голубєв.

А ось у Гаазі прапор героїчної 93 бригади, який нашому фонду Нащадки Сагайдачного подарували воїни з Бахмута! Прапор люб'язно
А ось у Гаазі прапор героїчної 93 бригади, який нашому фонду Нащадки Сагайдачного подарували воїни з Бахмута! Прапор люб'язно погодились доправити до Гааги туристи найпатріотичнішої турфірми "Феєрії Мандрів"! Скоро доправимо туди путіна і всю його кліку! P. S. Продовжуємо збір коштів на пікап для оборонців Бахмута. Залишилось менше 30тис.грн 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Думали, на сьогодні все?)) Дрон-камікадзе атакував водонапірну вежу у Білгородській області, — росЗМІ. Внаслідок атаки вежа отримала пошкодження.

Ну що, кайфанули трошки від новин? Я теж! А тепер повертаємось до сурової буденності. Хлопці з Бахмутщини ск нули відео, де можна побачити, в яких умовах вони працюють. Тому збираємо їм на пікап. А залищилось зібрати всього 30 тис.грн! То ж, давайте ще один ривочок і фініш! Дякую! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Підтримую ці здорові думки Романа.

Repost from Шрайк
Я не верю в конспирологию, что "это Путин сам Кремль бомбанул, чтобы сделать СТРАШНОЕ" по простым причинам. 1) В конспирологию в качестве основного варианта верить вообще не стоит. Да, некоторые события могут оказываться "многоходовочками", но их число статистически невелико. 2) Для этих товарищей важна всякая сакральщина. "Москва! Кремль!" (не забудьте сделать выражение лица восторженного дебила, внезапно осознавшего смысл всей своей жизни) Поэтому дом в глубинке для провокации взорвать можно, а вот вражеское проникновение в Кремль воспринимается как позор. Не уберегли святыню. Обратите внимание, что произошедшее пытались скрывать аж 12 часов. Опубликовали официоз только когда видосики полезли по соцсетям и мессенджерам. Потому что стыдоба. 3) Этим ублюдкам, чтобы сделать СТРАШНОЕ, поводы вообще не нужны. Сейчас, во времена выкрученной на максимум зомбо-машины, им в реальности можно вообще ничего не делать, а просто рассказать что-то по телевизору. Ну и Лавров что-то промычит для стран, куда его еще пускают. Таким образом можно оправдать что угодно даже постфактум, и все равно сработает. Всегда работает.

Це не ми!
Це не ми!

НАТО - ЗАХИСТИ путіна!
НАТО - ЗАХИСТИ путіна!

Смакуємо 😈

+1
Момент удару по Кремлю 😈

На участь у флеш-мобі з "Дронами на Москву" зареєстровано 1147 учасників, 999 із них — не з території України. Загалом планується відправити до Москви 1540 БПЛА, — повідомляють організатори.