ar
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

الذهاب إلى القناة على Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

إظهار المزيد
9 334
المشتركون
-224 ساعات
-247 أيام
-11130 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from Сіль
Дочекався появи відео збиття Маґурою КА-52. Тепер дивіться як горить уже після падіння. Красиво, приємно, подобається. Нам теж сподобалося.

Відео збиття "алігатора" і радість наших воїнів

Це хіт 🤣

Мінус вертушка підарів!
+1
Мінус вертушка підарів!

Сьогодні фестивальний день у Кобзона. До його концерту приєднались аж два генерали! Помер генерал-лейтенант армії рф Геннадій
+1
Сьогодні фестивальний день у Кобзона. До його концерту приєднались аж два генерали! Помер генерал-лейтенант армії рф Геннадій Жидко, який у травні-липні 2022 року командував усім окупаційним угрупованням зс рф в Україні. Був заступником міністра оборони рф. Другий генерал за день помер у Рязанській області у виправній колонії № 3, це був колишній керівник ФСО росії генерал-лейтенант Геннадій Лопирьов. Примітно, що здохли вони не в Україні, а на росії.

Морпіхи з 35 бригади звільнили Урожайне! Слава ЗСУ!

Міноборони офіційно підтвердило звільнення Урожайного 🔥🇺🇦

Не курсант, а жирна риба!
Не курсант, а жирна риба!

Останні 10тис.грн і закриваємо збір на авто для десантників. Дякую всім. Ще по ранковій каві 🙏 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+1
Вирва у дворі дитсадка у Львові від російської ракети, а також прильот у житловий будинок. Русня - гній.

«Свободу та незалежність здобуває не хтось там – там, на фронті. Це спільна, народна справа – усіх, хто воює та працює заради перемоги. Всі на війні. Україна у війні.  І хто не б’ється на передовій, той має допомагати битися. І не в барах, не в клубах, не перегонами на вулицях чи якимось показовим споживанням, а цілком конкретною допомогою воїнам. Це щонайменше.» – президент Зеленський. Донат, це також ваша безпосередня участь! То ж, дякую усім небайдужим, хто за ці майже 2 роки не стомився воювати, донатити, допомагати. Нагадаю реквізити на збір на авто для десантників👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Так! Разом переможемо! Головне не бути байдужими!
Так! Разом переможемо! Головне не бути байдужими!

Останні 30 тисяч. З кожного з вас по 2 грн і відразу ж закриємо збір! Зможемо?) 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

💪ЗСУ підтвердили ураження командного пункта російських військ в селі Юрʼївка під Маріуполем. Збір на авто для десантників. З
+1
💪ЗСУ підтвердили ураження командного пункта російських військ в селі Юрʼївка під Маріуполем. Збір на авто для десантників. Залишилось 45 тис.грн. Кожна ваша гривня важлива.

Друзі, там паралельно сьогодні йде великий збір на 10тисяч fpv дронів, то ж, закликаю вас долучитись там. Але не забувайте про нас, адже нам на тачку залишилось зібрати не 230 мільйонів, а 45 тисяч гривень) То ж, з вас ранкова кава) 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

У Сургуті на так званій росії почали про щось підозрювати 🤡

Знаю, що збори на авто даються важче, аніж на ті ж дрони. Але вчора говорили з воїнами, які працюють на дронах, так вони резо
Знаю, що збори на авто даються важче, аніж на ті ж дрони. Але вчора говорили з воїнами, які працюють на дронах, так вони резонно зауважують, що потрібно на чомусь доїхати, щоб запустити ті дрони. То ж, донатимо на тачку. Залишилось 65 тис.грн. Дякуємо усім небайдужим! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976!

Карта deepstate так дуже файно оновилась, до Завітного Бажання 😇

+1
Ух ти ж! Окупанти тікають з Урожайного в напрямку Завітного Бажання в супроводі касетних боєприпасів. Файно)

Раночку! Вночі, під час зорепаду загадав бажання, щоб ми з вами пошвидше закрили збір на авто для десантників. Конструктивне бажання, правда?) Тим паче, що залишилось зібрати 80 тис.грн! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976