Аронець Live
الذهاب إلى القناة على Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
إظهار المزيد9 335
المشتركون
-724 ساعات
-217 أيام
-11330 أيام
أرشيف المشاركات
9 335
Жоден союзник ХАМАС, за винятком РФ, не має досвіду застосування дронів-бомбардувальників проти сучасних танків. Тільки росія могла навчити ХАМАС цьому, — сказав німецький політолог.
9 335
Судячи з усього, Хамас зриває домовленості Ізраїлю та Саудівської Аравії.
Не знаю, чи є тут слід русні, але лідер Хамасу зустрічався з Лавровим на день Незалежності Ізраїлю.
9 335
Repost from Сіль
Ми за ці 10 років багато апелювали до ізраїльського досвіду. А тепер давайте порівняємо наш досвід і їхній станом на зараз. Ми стримуємо одну з найбільших військових потуг світу (при всіх наших помилках), а там кордон прорвали бомжі на мопедах.
9 335
Repost from Сіль
Це Очеретувате - вузол підарської оборони на південь від Роботинського виступу. Знімок не найбільш свіжий, але речі показує. А саме накати на полях. Ґрунтові дороги, якими переміщується ворог. Автомобілі та більш важка техніка.
Що це означає? Правильно, що там імовірно не заміновані поля. Точніше не так щільно заміновані.
Проте, якщо буде подальше просування ЗСУ на Південь, то цю ситуацію москалі зможуть виправити доволі оперативно. Такі справи.
9 335
Знову активізувались шахраї, які виманюють у воїнів кошти прикриваючись в тому числі нашим фондом.
Нагадую, що реквізити фонду або на офіційній сторінці Sahaidachnyi.org
Або на моїх офіційних верифікованих сторінках.
До цієї групи - https://t.me/dpb_avto - ні я ні наш фонд не має жодного відношення. Будьте обачними.
Нагадаю наші реквізити і закликаю донатити на чергову автівку для ЗСУ 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Пишуть, що у кафе в селі Гроза на Харківщині проходив поминальний обід, саме тому в місці зібралась така велика кількість людей.
9 335
Це ппц...
48 загиблих, серед яких 6 річний хлопчик: росіяни обстріляли продуктовий магазин у селі Гроза, Куп’янського району на Харківщині, — ОП.
9 335
Repost from Головне управління розвідки МО України
#ГУРпамятає
🫡 Петро Болбочан. Геній Кримської спецоперації
❗️ Сьогодні, 5 жовтня, виповнюється 140 років із дня народження полковника Петра Болбочана, який увійшов в історію завдяки успішній воєнній кампанії проти більшовиків у Криму.
☑️ У 1918 році Петро Болбочан отримав від уряду таємний наказ звільнити Крим від росіян та взяти під контроль Чорноморський флот.
▫️ Талановитий український офіцер повів на Таврію угруповання чисельністю до 9 тисяч воїнів. На озброєнні вони мали панцирники, артилерію та два бронепропоїзди.
▫️ Шлях на півострів за первинним планом повинен був пролягати через Сиваш, але після ретельної розвідки Петро Болбочан відмовляється від форсування Гнилого Моря.
▫️ Українські розвідники з групи Болбочана, видаючи себе за червоноармійців, які відступають з материка на півострів, з’ясували, що на Чонгарі ворог залишив малочисельну групу, яка мала наказ замінувати та підірвати залізничну переправу.
⚔️ Болбочан змінює план ― вирішує атакувати Чонгар.
▫️ Передова група з двох десятків воїнів-штурмовиків, озброєних ручними кулеметами та гранатами, на залізничній дрезині увірвалась у тил більшовикам, перебивши ворога в ближньому бою. Услід дрезині мчали бронепоїзди, які підтримали штурм.
▫️ Шоковані червоні так і не змогли оговтатись, аби зруйнувати залізничне полотно, щоб зупинити наступ.
▫️ Чонгар був взятий українцями з мінімальними втратами, а в московському кремлі лєніну доповідали про кепські справи в Криму.
▫️ Відкривши ворота на півострів, Петро Болбочан продовжив свій переможний рух вперед через Джанкой, діставшись у підсумку до Сімферополя. Крим був звільнений від московських загарбників!
▫️ За Кримську операцію підполковник Петро Болбочан був нагороджений званням полковника, а славетний похід його зухвалих спецпризначенців на півострів досі надихає борців за свободу України боротись так само мудро, блискавично і страшно для ворога. Того самого ворога.
🙏 Вшановуємо пам’ять одного з найвидатніших полководців у пантеоні героїв української нації Петра Болбочана!
🌊 Крим буде звільнений!
🇺🇦 Слава Україні!
ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 TikTok
9 335
Вночі в Курській області завдяки невідомим безпілотникам стався блекаут у 67 населених пунктах 😈
9 335
Дякуючи тому факту, що ви не втомлюєтесь донатити змогли без оголошення окремого збору підсилити потужний підрозділ ССО повнопривідним Volkswagen Transporter.
Дане авто було придбане за кошти сімʼї Дмитра Трута (співзасновник нашого фонду) та Катерини Гупало, а також Олексія Катасонова.
Щиро дякую та захоплююсь такими крутими українцями. Ви показуєте особистий приклад, який надихає всіх нас продовжувати цей марафон за нашу перемогу!
Капітальний ремонт був здійснений за рахунок ваших постійних донатів, які рятують життя воїнам та неймовірно допомагають ЗСУ. Витрати на ремонт та логістику склали 110 тис.грн.
А ми продовжуємо марафон і дякуємо вам за небайдужість. Та нагадуємо, що ми вже збираємо на чергову автівочку! Просимо долучатись до збору.
Реквізити 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
В День захисників і захисниць дякую кожному, хто робить свій вклад у збереження нашої Держави.
Вічна пам'ять усім, хто віддав своє життя за наше поаво жити і повернувся на щиті.
Слава Героям!
9 335
Repost from Сіль
Війна аеророзвідок. 1 лінія. Частина ІІ
Те, що росіяни, маючи в своєму арсеналі систему з Орланів та інших дронів задовго до вторгнення, так багато вкладають в те, щоб забезпечити себе цими цивільними дронами, багато про що говорить. Щодня на кожній ділянці фронту в небо підіймається велика кількість цих бортів.
Окупанти, як і ми, б'ються над вирішенням нагальних завдань для себе. Це виносні антени для підвищення безпеки операторів, програмне забезпечення для приховування Дрон ID (інформація про борт, яка зчитується РЕР), створення або злом прошивок для дронів.
Хитрі китайці придумали купу обмежень та заходів безпеки, які зашивають в коптери через те, що в різних країнах, де купують апарати, діють різноманітні обмеження, безпольотні зони, необхідність наявності ліцензії для пілотування тощо.
Тому якщо хтось хоче дістати новий дрон з коробки і літати на фронті, краще зразу застрелитись. Коли у військових БПЛА є всі необхідні технічні рішення, то над купленим Мавіком потрібно чаклувати. Це час, гроші, додаткові технічні проблеми. Це своя система.
Це спростовує думку про те, що аеророзвідка - це щось безпроблемне, прикольне і не потребує напруження. Крім того, ворог постійно відслідковує операторів, пеленгує обладнання і визначає екіпажі як бажану ціль. Це про думку, що це безпечна робота, на якій можна відсидітися.
Ми стикаємось тут із загальною проблемою - в нас тупо менше ресурсів. Хоча є хороші технічні рішення. Але за окупантами стоять більші ресурси. Російські компанії включені в процеси реалізації програмних рішень для роботи бортів на фронті.
Також в росіян певні стосунки з китайськими постачальниками і доступ їх ринку. Наприклад, вони купують дрони, виготовлені для китайського внутрішнього ринку (ніде крім Китаю просто не злітають). Тепер вони їх прошивають і використовують в Україні.
Кожен день в польоті ми боремося з РЕБом, який намагатися посадити наші дрони. Коли росіяни зрозуміли серйозність проблеми, почали створювати окопні поративні комплекси для подавлення сигналу керування апаратами. Це значна стаття втрат коптерів.
Неприємності приносить антидронові рушниці. Як бачите, йде війна ресурсу. Окупанти мають його більше. Навіть банально грошей для закупівлі. Війна інженерних рішень. В чомусь ми на рівних, але система РЕБ-РЕР в них дуже розвинена. І вони стрімко масштабують виробництво fpv.
На Токмацькому напрямку вони їх дуже активно використовують і ми маємо дані варті довіри, про те, що активно просувається процес збільшення темпів та обсягів виробництва fpv дронів. Це ще одні перегони, які нам доводиться вести і якщо ми їх програємо, наші проблеми зростуть.
Дякую за увагу. Підписуйтесь у фейсбуці якщо ще ні:)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
