ar
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

الذهاب إلى القناة على Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

إظهار المزيد
3 531
المشتركون
+1124 ساعات
-167 أيام
-5330 أيام
أرشيف المشاركات
ГО ВСІ В ВОЙС

го дс затестим - https://discord.gg/NwxJ78Bkrz

телефон розрядився(( в дс сьодні підемо з вами

IRL З ГУЛЯЄМ З МАРТІК І БЕПСОМ - https://www.twitch.tv/aleksov

Тест ірл рюкзака - https://www.twitch.tv/rpoxu
Тест ірл рюкзака - https://www.twitch.tv/rpoxu

тренуємось - twitch.tv/vsitrenuemos

як діскорд сервер назвати?

ГРА КАЛЬМАРА https://twitch.tv/rpoxu
ГРА КАЛЬМАРА https://twitch.tv/rpoxu

ГРА КАЛЬМАРА https://twitch.tv/rpoxu

Ірл з Ярохами - https://www.twitch.tv/aleksov

رسالة فيديو00:13

رسالة فيديو00:11

Repost from тремба
добрий день. про ситуацію з Усачем звісно чув, і те що я прочитав у пості це повний піздєц. я очевидно абсолютно повністю засуджую домагання, як і будь яка адекватна людина. будь які дотики, поцілунки і загалом будь який контакт має бути зі згоди обох сторін, навіть якщо здається, що все вже взаємно і питати про таке не зручно. іноді навіть флірт без дотиків може переходити межі, тому якщо вам некомфортно - будь ласка, ніколи не мовчіть про це. з Усачем я поки що обірвав звʼязок. так само як і ви, я спостерігач у цій всій історії і хочу почути його остаточне бачення того вечора. але поки від нього ніякої інформації не буде - я автоматично на стороні дівчат. єдине, що мені дуже не подобається у цій історії - маніпуляція словом «насильник». так, мене не забанили в гуглі і я теж знаю, що насильство може бути не тільки з сексуальним контактом. але я думаю всі розуміють, як суспільством це слово сприймається і для чого саме воно було заявлене у заголовку цієї статті. я дуже обережно ставлюсь до кенселів і переконаний, що до остаточних висновків треба завжди слухати обидві сторони, які б страшні звинувачення не були. мене вже неодноразово намагались затягнути в кенсели ледь не чверті твіча, тому я завжди з цим обережний. тому чекаємо на розгорнуті коментарі і Усача, і всіх стрімерів, які були тоді на тусовці.

створюємо STANU SQUAD в гта - https://www.twitch.tv/aleksov (встигніть в фамку)

СТРІМ ЙОУ - https://www.twitch.tv/aleksov

Нарізка зі стріма - https://youtu.be/4GBDkRVSYLs

стрім далі йде - https://www.twitch.tv/aleksov

ІРЛ ГУЛЯЄМ - https://www.twitch.tv/aleksov

🙃 3 сезон полетів
🙃 3 сезон полетів