ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡
الذهاب إلى القناة على Telegram
Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/
إظهار المزيد3 531
المشتركون
+224 ساعات
-57 أيام
-6330 أيام
أرشيف المشاركات
3 528
щось переглядав трохи матеріал і вирішив закинути вам поки, самий безневинний кусочок відео, де ми розповідаємо більше про це місце, бо шо потім буде далі, це піздєц…
3 528
через 2 години світло буде, сьогодні пʼятниця то купіть чіпсів і посидим, як ввімкнуть
3 528
Блять тільки так вайбово почали грати… в мене розряджена походу була батарея, а показувало що все ок і різко розрядилась (це я вперше її запустив), чекаємо світла і йдемо далі грати, сорі чат :(
3 528
я щось взагалі не можу заснути, бо розумію в яке місце ми їдемо і що там треба буде ночувати, я досі думаю чи взагалі гарне рішення це було робити у двох, але… побачимо
3 528
тільки скачався, завтра ввечері виживання в одній йобнутій лікарні, а в пʼятницю єбанем сталкера, не пізно буде?
3 528
Приблизно стільки часу я слухаю гудок з музикою і чекаю чергу з 10 людей, щоб додзвонитись провайдеру 🙂
3 528
А у всіх по інтернету в провайдерів пізда якась? Бо в мене дуже повільний і бачу у стрімерів падають стріми
3 528
дуже хочу пограти в сталкер, але його і так мільйон людей стрімить, що думаєте, чисто для себе підрубить стрім і пограти
3 528
З точки зору безпеки сьогоднішня зйомка переноситься в нас на завтра, то й стрім вже буде завтра ввечері з однієї з єбанутіших локацій, якщо все норм буде, чи цікаво якщо ввечері сьогодні в сталкер 2 пограємо?
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
