ar
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

الذهاب إلى القناة على Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

إظهار المزيد
3 531
المشتركون
+224 ساعات
-57 أيام
-6330 أيام
أرشيف المشاركات
щось переглядав трохи матеріал і вирішив закинути вам поки, самий безневинний кусочок відео, де ми розповідаємо більше про це місце, бо шо потім буде далі, це піздєц…

через 2 години світло буде, сьогодні пʼятниця то купіть чіпсів і посидим, як ввімкнуть

Мені самому так вайбово з вами грати було і тут на

Блять тільки так вайбово почали грати… в мене розряджена походу була батарея, а показувало що все ок і різко розрядилась (це я вперше її запустив), чекаємо світла і йдемо далі грати, сорі чат :(

Гоу покайфуєм і сталкера пограємо - https://www.twitch.tv/aleksov

зара дрова на сталкер і підрубаюсь, бо ще світло вирубили, то пару хв

Гоу в 19:20 сьогодні в Сталкера та й розповім про поїздку трохи

сьогодні спав тут)) інтернету не було, то чекайте відео на ютуб
сьогодні спав тут)) інтернету не було, то чекайте відео на ютуб

я щось взагалі не можу заснути, бо розумію в яке місце ми їдемо і що там треба буде ночувати, я досі думаю чи взагалі гарне рішення це було робити у двох, але… побачимо

тільки скачався, завтра ввечері виживання в одній йобнутій лікарні, а в пʼятницю єбанем сталкера, не пізно буде?

Сталкер…😭😭😭
Сталкер…😭😭😭

😭😭😭

Приблизно стільки часу я слухаю гудок з музикою і чекаю чергу з 10 людей, щоб додзвонитись провайдеру 🙂
Приблизно стільки часу я слухаю гудок з музикою і чекаю чергу з 10 людей, щоб додзвонитись провайдеру 🙂

А у всіх по інтернету в провайдерів пізда якась? Бо в мене дуже повільний і бачу у стрімерів падають стріми

та качаю того сталкера

дуже хочу пограти в сталкер, але його і так мільйон людей стрімить, що думаєте, чисто для себе підрубить стрім і пограти

photo content

З точки зору безпеки сьогоднішня зйомка переноситься в нас на завтра, то й стрім вже буде завтра ввечері з однієї з єбанутіших локацій, якщо все норм буде, чи цікаво якщо ввечері сьогодні в сталкер 2 пограємо?

ну пізда нам... ввечері стрім
ну пізда нам... ввечері стрім

АХПЗПХАХХАХ
+3
АХПЗПХАХХАХ