ar
Feedback
#PROLAB

#PROLAB

الذهاب إلى القناة على Telegram

PROLAB — це незалежна крафт-студія друку, мерчу та фан-продукції. Орієнтована на малі тиражі, індивідуальні замовлення, колекційність, художню цінність і високу якість. 📩 Пиши @yu_prolab – створимо унікальне разом!

إظهار المزيد
696
المشتركون
+124 ساعات
-37 أيام
-530 أيام
أرشيف المشاركات
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip

Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал,
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал, якщо ще не підписані і кріпимо будь який скрін репосту цього повідомлення (куди завгодно)... Колесо крутимо у вівторок 23.06.26 у ввечері де і визначимо переможця (до того часу ельфи зроблять ще одну пляшку, або зберуть трохи бонусів) #розіграш

🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ шта
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ штамп. Що від тебе потрібно: ▪️ Кинути в коментарі своє чорно-біле зображення до 20:00 сьогоднішнього дня. ▪️ Не нервувати. ▪️ Дочекатися результатів. Якщо зірки зійдуться, а твоя робота потрапить у список обраних - вже на початку наступного тижня отримаєш готовий штамп. P.S. Кількість місць у вагоні обмежена, тому фінальний вибір робіт - за мною. #штампи

Окрема подяка Максу. Дякую що завжди підтримуєш мої складні ідеї копійкою. Якщо чесно деякі ідеї і починання були настільки нереалістичними, що я навіть незнаю як воно вийшло)))) але дякую що не дав зупинитися на півдорозі #дякуюмакс

Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил немає.. хочеться вийти у вікно, але вийшло отаке ... може це все тому що ви мені перед фанконом всі мізки пропалили своїми "хочу"))) Треба буде зробити якесь ТЗ, і підібрати нові матеріали, але це вже історія для іншого дня.. P.S.S. На визідних як і обіцяв будуть пляшки і чашки..

Нравицця 🤤 #wip
Нравицця 🤤 #wip

🫦
🫦

Repost from N/a
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший по
+2
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший погляд на них вживу!

Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту

Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок
+2
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок

Хочу отримати
Anonymous voting

Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип'ятильник. Зараз це наче дитина китайського електрокара — купа кнопок та електроніки, гарний корпус... Я думаю, на ньому навіть можна пограти в Doom 😁😁, але то вже інша історія. На вихідних довелося перемити сублимаційний принтер і спробував зробити декілька чашок... Знаєте, тільки першу трохи перепік, а всі інші... Короче, обожнюю, коли браку майже немає)))) На цих вихідних розіграємо декілька чашок. А поки мені треба пережити понеділок). #автопарк

Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового деси
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового десиптикона, але обов'язково реабілітуюсь

Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip

https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦

https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш простір для своїх оригінальних персонажів (ОС) та фанартів? ✨ Зустрічай Cloudy-button - нову українську платформу, створену спеціально для вітчизняних креаторів та художників! 🎨 Що тут можна робити? Публікувати своїх унікальних персонажів та ділитися творчістю. Ліцензувати власні роботи та захищати авторські права. Ділитися фанартами та розвивати українське ком'юніті. Платформа активно розвивається, і саме ти можеш зробити її кращою! 🚀 Долучайся до тестування! Проєкт шукає активних авторів, які готові першими випробувати функціонал та поділитися фідбеком. Заходь у наш чат тестувальників, щоб разом створювати крутий український продукт: 👉 Приєднатися до групи тестування в Telegram Давай розвивати український арт-простір разом! 💙💛

photo content

https://cloudy-button.com/uk-UA Місце де може жити ваш ОС ❤️

✉️
✉️

і давайте на стрім)