ar
Feedback
BlackBears Hearthstone Ukraine

BlackBears Hearthstone Ukraine

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал таверни BlackBears по Hearthstone Чат каналу: t.me/BlackBearsFiresideChat Канал турнірів: https://t.me/HearthStone_Tournaments_Ukraine Головний адмін - @alex_maximenko MonoBase - https://base.monobank.ua/6c5M4PrwpyxJEA

إظهار المزيد
2 184
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+97 أيام
+6830 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+84
في 3 قنوات
مايو '26
+167
في 11 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+40
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '26
+108
في 10 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+145
في 6 قنوات
Get PRO
يناير '26
+25
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+44
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+164
في 7 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+99
في 8 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+114
في 4 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+76
في 2 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+129
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+338
في 12 قنوات
Get PRO
مايو '25
+58
في 8 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+155
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '25
+84
في 4 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+605
في 22 قنوات
Get PRO
يناير '25
+13
في 3 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+70
في 8 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+86
في 9 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+293
في 20 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+103
في 5 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+170
في 6 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
26 يونيو+3
25 يونيو+3
24 يونيو+6
23 يونيو+11
22 يونيو0
21 يونيو0
20 يونيو+1
19 يونيو+2
18 يونيو+1
17 يونيو+3
16 يونيو0
15 يونيو+3
14 يونيو0
13 يونيو+2
12 يونيو+2
11 يونيو+1
10 يونيو+2
09 يونيو+3
08 يونيو+6
07 يونيو+10
06 يونيو+15
05 يونيو+1
04 يونيو+2
03 يونيو+3
02 يونيو+3
01 يونيو+1
منشورات القناة

2
Нагадуємо: усі апдейти щодо турнірів виходять на окремому каналі. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити! https://t.me/HearthStone_Tournaments_Ukraine P.S. BarsellinO викатив невелике оновлення Веб-Застосунку з сповіщеннями через бота. Сьогодні тестуємо його на міні турнірі о 22:00 Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
431
3
Всім хто любить заляву - сюди
265
4
⬆️ Пост про FanCon стенд таверни вже на Reddit Ми опублікували великий пост про наше ком'юніті, FanCon та офіційне партнерств
⬆️ Пост про FanCon стенд таверни вже на Reddit Ми опублікували великий пост про наше ком'юніті, FanCon та офіційне партнерство з Blizzard на міжнародному сабреддіті r/hearthstone. Перейдіть за посиланням: 👉 [ REDDIT] Поставте апвоут ⬆️ (стрілочку вгору) і якщо є акаунт залиште короткий коментар англійською, щоб підняти пост у тренди. Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
561
5
Мінімум один лот по ХС буде )
433
6
Запрошуємо вас на сімейну стрім-розпаковку. 25.06(завтра) о 19:30 З Анною вже домовився, вона обіцяла доєднатись 😁. Розпаков
Запрошуємо вас на сімейну стрім-розпаковку. 25.06(завтра) о 19:30 З Анною вже домовився, вона обіцяла доєднатись 😁. Розпаковка буде чіловою, лотів не багато, але є дуже круті. Окрім самої розпаковки, на вас чекають безкоштовні розіграші та лотерея. Стріми виходять дуже ламповими, єдиний мінус для мене, що круті лоти на них забирають ще до того як вони потрапляють на канал, але що поробиш... Посилання на трансляцію: https://www.twitch.tv/hsblackbears Хто був на попередніх стрімах, поділіться будь ласка враженнями в коментарях. Цікаво отримати ваш фідбек, щоб покращити наступні ефіри.
475
7
💎 Таверна BlackBears офіційно доєдналась до Hearthstone Creator Program! 🃏 Це історичний момент для нашої спільноти! Доступ
💎 Таверна BlackBears офіційно доєдналась до Hearthstone Creator Program! 🃏 Це історичний момент для нашої спільноти! Доступ до цієї програми - це найвищий рівень, який означає офіційне визнання від самої Blizzard. Особливо зараз, коли програма давно закрита для загального набору, а наше запрошення було суто персональним. Ми, ймовірно, перші українці, які отримали цей статус! Які переваги це дає: 👑 Визнання: тепер ми перебуваємо в одному чаті з 200 найвпливовішими контентмейкерами світу - як по Battlegrounds, так і по Стандарту. Це відкриває прямий доступ до корисних контактів для співпраці. Тепер ми з ними на рівних! 🏆 Офіційний доступ до івентів: Blizzard виділяє нам окремий персональний акаунт для участі у закритих передрелізних стрімах нових доповнень та інших світових подіях, пов'язаних з ХС. Найвідоміші з них - Теоркрафти та івенти по БГ. 🃏 Підписаний NDA та доступ до ранніх апдейтів: Тепер ми отримуватимемо інформацію про оновлення за кілька днів до їхнього релізу. Це дозволить оновлювати карти на нашому сайті одночасно з усім світом, а адміни зможуть публікувати новини синхронно з офіційними ресурсами Blizzard. 😆 Більше ніштяків для спільноти: Статус офіційного кріейтора відкриває двері для регулярного отримання кодів на паки та інші подарунки, які ми будемо розігрувати серед вас. Цє досягнення - заслуга кожного з вас, хто грає в турнірах, спілкується в чаті та підтримує вогонь у нашій таверні. Разом ми робимо український Hearthstone помітним для всього світу! Саме цей крок наблизив нас впритул до команди розробників HS, і тепер у нас є шанс - нехай і трохи - але впливати на розвиток гри. Вітаємо таверну в коментарях та готуємося до перших ексклюзивних стрімів нового доповнення від нашого нового адміністратора — Damiog'а, який офіційно представлятиме таверну на Стандарт-івентах! Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
675
8
🔓 «Escape from Violet Hold »: розклад і халява! Офіційно вийшов драфт івентів до нового доповнення «Escape from Violet Hold»! Ловіть головне, щоб залутати максимум паків: 😳 Theorycrafting стріми (25–26 червня): Дивіться будь-якого стрімера в категорії Hearthstone на Twitch — забирайте 2 нові паки через Drops. Також на стрімах розігруватимуть Мега-бандли предзамовлень. 🃏 Pre-Release Потасовка (30 червня – 7 липня): Збирайте деки без обмежень по класах і рунах! Тимчасово всім безкоштовно відкриють усі звичайні карти нового доповнення. Перший захід — халявний, а за перемоги насиплють ще більше паків. 🎁 Дні спільноти (30 червня – 4 липня): Просто дивіться Hearthstone на Twitch і забирайте до 8 паків (по 4 з минулих доповнень). ⏱️ Реліз: 7 липня — це останній день, коли можна взяти предзамовлення. Додаємо відео з оглядом від адміна таверни - Damiog`a https://youtu.be/LWHTDoxuYcI Готуйте твіч-акаунти, халява близько! 🥂🔥 Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
611
9
ЦЕ СТАЛОСЯ! Народ, я прийму участь у стрімі з Теорікрафтингу!!!😎 Це стрім з новими картами, який пройде 25-26 червня. Поство
ЦЕ СТАЛОСЯ! Народ, я прийму участь у стрімі з Теорікрафтингу!!!😎 Це стрім з новими картами, який пройде 25-26 червня. Постворюємо нові колоди, спробуємо нові карти!!!😍 Все завдяки таверні BlackBears! Ці панове потрапили до партнерської програми Blizzard, і надали змогу мені прийняти участь у івенті з теорікрафтингу🫡 Подяка BlackBears. І чекаю вас на стрімі 25 числа🔥 Дропси будуть в наявності😤
608
10
Гравці стандарту тут? Яка, на вашу думку, зараз найцікавіша й найсильніша колода, з якою можна без проблем брати легенду? Що
Гравці стандарту тут? Яка, на вашу думку, зараз найцікавіша й найсильніша колода, з якою можна без проблем брати легенду? Що стосується мене - 🥚Яйце-Вар у цьому плані імба (до першого хекса)... Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
682
11
Мої враження від цих героїв на даний момент 🤭 Які ще героїв одразу спадають одразу на думку? Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|+3
Мої враження від цих героїв на даний момент 🤭 Які ще героїв одразу спадають одразу на думку? Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
774
12
🤔 Маючи 6 золотих, як краще вчинити? Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
🤔 Маючи 6 золотих, як краще вчинити? Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
826
13
В ефірі
304
14
Початок через 15 хвилин. Дуже раджу не пропускати цей стрім, буде унікальний контент. Запису не буде Посилання: https://www.twitch.tv/hsblackbears
307
15
Дуже раджу завітати, навряд ви ще колись зможете побачити схожий онлайн контент.
795
16
Стрім з Одеси: колекція гік-артефактів, лотерея та секретний лот! Завтра (20.06) о 15:00 Не хотів працювати у відпустці й дов
Стрім з Одеси: колекція гік-артефактів, лотерея та секретний лот! Завтра (20.06) о 15:00 Не хотів працювати у відпустці й довго думав, чи підрубати трансляцію, але мета виконана - я вже пообіцяв, тому трансляції бути! Зараз я зупинився у друзів - колекціонерів в Одесі. Уявіть собі круту домашню колекцію офіційних артефактів по гік-культурі... Уявили? Тепер множте це на три! Огляд буде досить точковим, бо щоб показати абсолютно все, знадобиться мінімум стрімів 10. Ну і куди ж без халяви? Проведемо кілька розіграшів та лотерею. Головний лот цього разу буде надзвичайно крутим. Запускаємо вже традиційний інтерактив - пишіть у коментарі ваші здогадки щодо всесвіту голового лоту. В кінці ефіру серед тих, хто правильно вгадає, ми безкоштовно розіграємо круту ретро фанко фігурку! Посилання на трансляцію: https://www.twitch.tv/hsblackbears До зустрічі завтра, чекаю ваші варіанти в коментарях!
561
17
Дуже раджу завітати, навряд ви ще колись зможете побачити схожий онлайн контент.
2
18
🎭 Рубрика: #ВибериГероя 🤩Ми зібрали дві думки: одного із самих активних стрімерів таверни vitochef та одного із потужних ол
🎭 Рубрика: #ВибериГероя 🤩Ми зібрали дві думки: одного із самих активних стрімерів таверни vitochef та одного із потужних олдів таверни giftandi 🎙 Думка Віто (8900): Як на мене, вибір очевидний — це Іллідан. Це один із моїх улюблених героїв, тим паче коли бачу в лобі такі архетипи, як звірі, наги, механізми. На ранній стадії ти майже непереможний, особливо якщо пощастить із картою, у якої є бабл. Перші два удари дають велику перевагу під час бою. Чи то ровером отримати на одну-дві присоски більше, чи активувати якийсь передсмертний хрип папугами з обох сторін, не кажучи вже про наг, де деякі з них генерують економіку, а кожен удар прокачує ваш стіл. Також можна обігрувати столи противників, знімаючи їм реборни за допомогою Sin'dorei або просто здуваючи всі бабли через Tunnel Blaster. Герой реально класний і заходить у топ-4 і вище майже завжди. 🎙 Думка Гіфтенді (11000): Ну начнемо з кінця. Очі не брав би тому що занадто хайрольний герой + мало хп, не фартане з кубиком і це топ8 хоча з другою абілкою можна щось придумати але це чистий рандом. Далі пікав би Ілідана, стабільний герой 18 броні + сильна абілка, якщо любиш форсити бістів то гуд. І в кінці вибирав би між Тероном в Лічом взяв би Ліча. Геймплей на них +- однаковий просто Ліч більше подобається. По грі є бісти, значить можна брати райлака під елемів En-Djinn Blazer + Leyline Surfacer, або меха Clunker Junker чи наг Ruthless Queensguard або в самих бістів через акулу. Короче форс Райлака і дивитись що дадуть Ліч підійде під будь-який білд, тому взяв би його. 😀 Маємо різні думки з різними аргументами, що обираєте ви? Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔 Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
661
19
🥲Олди, очі вже на мокрому місці? Є ідеї, як можна було б переробити Нефаріана під поточну мету? Чи нових героїв уже й так за
🥲Олди, очі вже на мокрому місці? Є ідеї, як можна було б переробити Нефаріана під поточну мету? Чи нових героїв уже й так забагато? Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
743
20
Сьогодні о 19:30 відбудется онлайн Battlegrounds турнір Реєстрація на каналі турнірів
422