ar
Feedback
Ехо 80100

Ехо 80100

الذهاب إلى القناة على Telegram

Новини Шептицького (Червонограда)

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Ехо 80100

تُعد قناة Ехо 80100 (@echo80100) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 33 964 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 440 في فئة الأخبار والوسائط والمرتبة 1 744 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 33 964 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -503، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 50، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 26.74‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 19.88‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 9 088 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 6 758 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 84.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل безпілотник, відвідування, громада, львівщина, шептицький.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Новини Шептицького (Червонограда)

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة الأخبار والوسائط.

33 964
المشتركون
+5024 ساعات
-3407 أيام
-50330 أيام
أرشيف المشاركات
Андрій Залівський: «Час покаже, що я зробив для лікарні і що я роблю для лікарні».

Палац Потоцьких чекає діток на пізнавально-творчий захід для дітей «Не я б'ю - верба б'є...» 26 березня о 14:00 вас чекає роз
Палац Потоцьких чекає діток на пізнавально-творчий захід для дітей «Не я б'ю - верба б'є...» 26 березня о 14:00 вас чекає розповідь про історію та традиції Великодніх свят, міні-виставка ікон, декорування букетиків з вербових гілочок та солодке частування. Кількість місць обмежена. Попередній запис: +38 (093) 71 79792

В сесійній залі розпочався звіт в.о. директора Центральної міської лікарні Ігоря Грондзаля
В сесійній залі розпочався звіт в.о. директора Центральної міської лікарні Ігоря Грондзаля

Під час сесії 19 березня передали державні нагороди і тих воїнів, які продовжують нести службу, перебувають на лікуванні післ
+3
Під час сесії 19 березня передали державні нагороди і тих воїнів, які продовжують нести службу, перебувають на лікуванні після поранення, та захисника, звістку про якого дуже чекають рідні. Почесний нагрудний знак «За сумлінну службу» вручили мамі нашого воїна, який зараз є в статусі зниклого безвісти 🇺🇦 Штокало Тарас Олегович Відзнаку міністра оборони України за поранення вручили двом захисникам: 🇺🇦 Томашівський Ігор Іванович 🇺🇦 Шитель Олександр Володимирович Відзнаку Президента України «За оборону України» 🇺🇦 Мельничук Сергій Олегович

Під час сесії міської ради депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Шептицької міської територіальної громади» воїнам,
Під час сесії міської ради депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Шептицької міської територіальної громади» воїнам, які полягли, боронячи нашу незалежність 🇺🇦 Алєксєєву Івану Олексійовичу; 🇺🇦 Сухінському Андрію Євгеновичу; 🇺🇦 Проніну Олександру Олеговичу; 🇺🇦 Пелиху Роману Орестовичу; 🇺🇦 Андрійовичу Володимиру Андрійовичу; 🇺🇦 Гентошу Юрію Богдановичу; 🇺🇦 Бурку Андрію Богдановичу; 🇺🇦 Созонюку Олегу Олександровичу

На початку сесії Шептицької міської ради 19 березня родинам наших захисників передали державні нагороди. На жаль, присвоїли ї
+4
На початку сесії Шептицької міської ради 19 березня родинам наших захисників передали державні нагороди. На жаль, присвоїли їх воїнам посмертно. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені 🇺🇦 Радіонов Роман Сергіович 🇺🇦 Стельмах Степан Михайлович 🇺🇦 Сапіга Микола Миколайович 🇺🇦 Павлучкович Володимир Іванович

Ворожий безпілотник атакував Головне Управління СБУ у Львівській області. Є руйнування. Також у Львові виявляють уламки БпЛА

Тим часом у нас тривожаться Золочівський і Львівський райони через БпЛА. Ви б позаряджались на всяк випадок

Не знаєм, що воно там, але щось ще на сьогодні (середу) оновили
Не знаєм, що воно там, але щось ще на сьогодні (середу) оновили

Щоб ви були в курсі — у сусідів дуже серйозний приліт Мер Нововолинська Борис Карпус пише про атаку на енергообʼєкт біля Нововолинської громади. «Пошкодження дуже серйозні! На обʼєкті триває пожежа. Відповідні служби працюють на місці влучання. Енергетики розпочнуть роботи, одразу як це буде можливо» Мешканців Нововолинська попереджають про можливі перебої з водопостачанням. Для роботи комунальних служб запускають генератори. Частина котелень працюватиме на мінімальному рівні.

Не тривожтесь

Судячи з усього, це загроза ворожих БпЛА

Тривожтесь

Щось ще оновили НА 18 БЕРЕЗНЯ
Щось ще оновили НА 18 БЕРЕЗНЯ

А це на завтра
А це на завтра

Ще на сьогодні
Ще на сьогодні

Ой, поки ви далеко не відклали телефон після попереднього сповіщення. Зазвичай адмінка пише довгі пости про те, чому треба підтримувати незалежне медіа. Але ви з Ехо вже давно. Якщо розумієте, для чого ми вам і чому нас підтримувати, то розумієте. Якщо ні — ну то що ж. Підтримати нас можна тут: конверт Приват https://www.privat24.ua/send/dby8a Номер карти конверта 5168752107399704 банка Моно https://send.monobank.ua/jar/2HM3vMPrMc Номер карти банки 5375411207986071

На сміттєзвалищі планують встановити онлайн відеоспостереження. Про це заявив в.о. директора КП «Комунальник» Дмитро Фартушок. Каже — це для підвищення ефективності роботи та безпеки. Ну або ж це для контролю реалізації вторсировини, яка, за словами Дмитра Фартушка, зараз відбирається, сортується та готується до продажу з метою отримання додаткового прибутку для підприємства. Можна ще на пісок одну камеру поставити, якщо хто памʼятає історію.

Посилити контроль за сплатою за розміщення зовнішньої реклами і взагалі за несанкціонованою рекламою — таке доручення отримав
Посилити контроль за сплатою за розміщення зовнішньої реклами і взагалі за несанкціонованою рекламою — таке доручення отримав керівник КП Комунальник Дмитро Фартушок. Крім того, перший заступник міського голови Дмитро Балко наголосив і на власниках бордів, які не дивляться за станом конструкцій: «Ті борди такі обшарпані, обдерті, і та реклама валяється потім по дорогах міста»

Тримайтеся
Тримайтеся