ar
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

الذهاب إلى القناة على Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

إظهار المزيد
237
المشتركون
+124 ساعات
+17 أيام
-930 أيام
أرشيف المشاركات
Матюкаюся на роботу. — Колеги, коли вам буде зручно вийти зі спільним дописом? — О 10 ранку за Києвом. Прокидаюся о 8:40 в свій вихідний, доповзаю до компа, публікую пост, кидаю посилання — досі мовчать. Нахєра це все було, це ще й для алгоритмів некорисно :(

#музика #Нідерланди #Україна What a time to live Сказав би мені хтось 15 років тому https://youtu.be/qs5y7-bWr7E?si=TId1LJ8TAWDCiCgM

Друзі, а кому я радила «Мистецтво любові» Фромма? І чи ви до нього дісталися? Забула баба. (Я зараз сама перечитуватиму і буду рада обговорити, хоч я зараз і не геть яка файна співрозмовниця)

Repost from N/a
Любі мої всі! ‼️Ми з прекрасною @Nesstiir вирішили не просто заохотити вас приєднатися до збору на автівку для 95 бригади ДШВ, де служить її чоловік, а й дати шанс виграти крутезний приз. 📚📚📚На кону - вся трилогія Літопису Сірого Ордену з автографом автора і подарунковий Неідеальний весняний оракул🌸🌸🌸🌸 Всього за донат 50 грн. Більше донатів - більше шансів Звісно, з вас лайк, донат за можливості, і поширення❤️ Деталі - отут: https://www.instagram.com/p/DJuGOl0ok-5/?igsh=MW1lZXo2NDBnbm1tcA==

Кароч, дуже розчарована Австралією, бо співак не влучив у половину нот :( Але були класні сильні виступи і вони пройшли. Вболіватиму за Латвію та Литву!

Петиція шоб наступного року на Євробачення поїхали ZWYNTAR ДЕ?

П'ять хвилин до другого півфіналу Євробачення! Вмощуйтеся зручніше і приходьте волати в коментарі. І не пропустіть перший номер, виступає Австралія 👀👀👀 https://www.youtube.com/live/AM9TxEJMyco?si=bLTkT1YW9CXszfb6

Бзв, щоб не бути голослівною: це робила я. І пишаюся неймовірно. https://www.instagram.com/reel/DGc_-j_oZnq/

Сонечки, до речі, раз така справа. (це ще не офіційне оголошення, репости в канали не треба, але якщо у вас є хтось, хто шукає мене - прошу, надішліть йому це повідомлення) Я звільняюся за два тижні, тож починаючи з середини червня буду готова до нових пригод. Що я вмію (як СММ): Писати тексти українською та англійською: соцмережі, сценарії для рілз, прес-релізи, брифи, емейл-ньюслетери Керувати командою 3-5 людей (контент-мейкери, відеографи, дизайнери): ставити чіткі та детальні ТЗ, перевіряти та правити результат. Робити прості візуали у фігмі та канві Спілкуватися з замовниками та партнерами: прояснення ТЗ, брифи, презентація результату, координація Створювати документацію по проєкту, починаючи з тон оф войс і закінчуючи зведенням семигодинного заходу до документу "Хто на кому стояв" на десяток сторінок (моя гордість, якщо відверто). Доводити ідеї від "А давайте використаємо інфопривід" до готового контенту. Чого я хочу: Працювати в команді зі старшими смм, у яких зможу набиратися досвіду та дізнаватися нові практики. Брати участь у проєктах з соціальною вагою: едукаційних, дипломатичних, інформаційних чи комерційних - але з соціальною відповідальністю. Заробляти гроші (очевидно). Тож, якщо ви знаєте, що я комусь потрібна - надішліть йому це повідомлення. А якщо я потрібна саме вам - будь ласка, пишіть в особисті @Ailisheba Обіймаю і дякую, що ви дочитали цей текст!

Repost from N/a
Запрошуємо відпочити разом в тиші Карпатських гір ❤️.   Тема табору 2025: «Як приручити дракона.» Кожен з нас живе з драконом усередині себе. Дракон  — це сила, краса, грація, свобода. А також руйнівний вогонь, лють, нестримність. То як же приручити дракона? Як подружитися зі своїм темним боком? Як побачити найкраще в собі? У кожного буде така можливість! Для дітей і дорослих сплановані окремі та спільні активності протягом дня. Наш простір — територія справжньої демократії, де кожна людина важлива та цінна, тож атмосферу й усі активності ми створюємо разом! 🌟Місце проведення:  Україна, Карпати, Львівська область, база “Шервуд”. 🌟Кількість відпочиваючих у заїзді — до 48 осіб.   🌟Умови проживання: • Дерев’яні будинки-корпуси; • 2-4 місні номери; • Двоспальні й односпальні ліжка; • Душ і туалет у номері; • Повноцінне 4-разове харчування; • Басейн на території бази; • База закрита під наш табір.    🌟 Вартість без трансферу:  • Для 1 особи: 23 000 грн   🌟 Раннє бронювання: • (до 01.05) 20 600 грн  • (до 01.06) 21 800 грн • Знижка родинам військових 10%  🌟Трансфер: • Потяг та комфортабельний автобус з кондиціонером; Супровід підчас поїздки. Харків - 2750 грн Київ - 1750 грн  Львів - 900 грн   З усіх питань пишіть нам в директ або в телеграм, чи телефонуйте: ПН-ПТ з 9.00 до 18:00 +38 (093) 867 33 52

А тут кльова штука (заздрю, що нема кому мене відправити на такий відпочинок) Набирають дітей на зміну, тож якщо ви задумувалися куди відправити дитину на відпочинок, то придивіться :)

Всім би такий character development як цьому бріошу xd
+1
Всім би такий character development як цьому бріошу xd

#рухомим_рядком Моя римська імперія — одного разу таки помилитися і замість I hope this email finds you well написати I hope this email finds you in the well

#музика #відео Походила день, прийшла до висновку що вам теж треба Австралія Цікаво, скільки бананів буде у реакціях до цього допису https://youtu.be/_08I6mjHSLA?si=8z8QHVFFvLlKTXkT

В моїй голові рент-фрі живе Австралія, ЯКА СЬОГОДНІ НАВІТЬ НЕ ВИСТУПАЛА

СУК ЬАМ КЛАВДІЯ ПЕТРІВНА ВИСТУПАЄ 😂😂😂

Коментаторська кабінка для Євробачення віііііідкривається! Пристебніть ремені безпеки і приготуйтеся до шоу ❤️ І пліток І "шо це таке взагалі" It's a safe space, dears, I love all of you

А хто тут взагалі дивиться Євробачення?
Anonymous voting

Дивимося Євробачення отуто! І у вас є ще 10 хвилин щоб заварити чайчик або ж налити собі щось після важкого дня, і приготуватися до... сподіваюся, до класного шоу :) https://www.youtube.com/watch?v=SOjX2GGXm4o

І нагадаю, що сьогодні, в четвер та в суботу в чаті при каналі буде беззмістовний ор на тему Євробачення та псевдоекспертна опінія. Долучайтеся, щоб волати разом і генерувати більше опіній! *наспівує Milkshake man*