Slow down, sister! 🇺🇦
الذهاب إلى القناة على Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
إظهار المزيد237
المشتركون
+124 ساعات
+17 أيام
-930 أيام
أرشيف المشاركات
Матюкаюся на роботу.
— Колеги, коли вам буде зручно вийти зі спільним дописом?
— О 10 ранку за Києвом.
Прокидаюся о 8:40 в свій вихідний, доповзаю до компа, публікую пост, кидаю посилання — досі мовчать.
Нахєра це все було, це ще й для алгоритмів некорисно :(
#музика #Нідерланди #Україна
What a time to live
Сказав би мені хтось 15 років тому
https://youtu.be/qs5y7-bWr7E?si=TId1LJ8TAWDCiCgM
Друзі, а кому я радила «Мистецтво любові» Фромма? І чи ви до нього дісталися? Забула баба.
(Я зараз сама перечитуватиму і буду рада обговорити, хоч я зараз і не геть яка файна співрозмовниця)
Repost from N/a
Любі мої всі!
‼️Ми з прекрасною @Nesstiir вирішили не просто заохотити вас приєднатися до збору на автівку для 95 бригади ДШВ, де служить її чоловік, а й дати шанс виграти крутезний приз.
📚📚📚На кону - вся трилогія Літопису Сірого Ордену з автографом автора і подарунковий Неідеальний весняний оракул🌸🌸🌸🌸
Всього за донат 50 грн.
Більше донатів - більше шансів
Звісно, з вас лайк, донат за можливості, і поширення❤️
Деталі - отут:
https://www.instagram.com/p/DJuGOl0ok-5/?igsh=MW1lZXo2NDBnbm1tcA==
Кароч, дуже розчарована Австралією, бо співак не влучив у половину нот :(
Але були класні сильні виступи і вони пройшли. Вболіватиму за Латвію та Литву!
П'ять хвилин до другого півфіналу Євробачення!
Вмощуйтеся зручніше і приходьте волати в коментарі.
І не пропустіть перший номер, виступає Австралія 👀👀👀
https://www.youtube.com/live/AM9TxEJMyco?si=bLTkT1YW9CXszfb6
Бзв, щоб не бути голослівною: це робила я.
І пишаюся неймовірно.
https://www.instagram.com/reel/DGc_-j_oZnq/
Сонечки, до речі, раз така справа.
(це ще не офіційне оголошення, репости в канали не треба, але якщо у вас є хтось, хто шукає мене - прошу, надішліть йому це повідомлення)
Я звільняюся за два тижні, тож починаючи з середини червня буду готова до нових пригод.
Що я вмію (як СММ):
Писати тексти українською та англійською: соцмережі, сценарії для рілз, прес-релізи, брифи, емейл-ньюслетери
Керувати командою 3-5 людей (контент-мейкери, відеографи, дизайнери): ставити чіткі та детальні ТЗ, перевіряти та правити результат.
Робити прості візуали у фігмі та канві
Спілкуватися з замовниками та партнерами: прояснення ТЗ, брифи, презентація результату, координація
Створювати документацію по проєкту, починаючи з тон оф войс і закінчуючи зведенням семигодинного заходу до документу "Хто на кому стояв" на десяток сторінок (моя гордість, якщо відверто).
Доводити ідеї від "А давайте використаємо інфопривід" до готового контенту.
Чого я хочу:
Працювати в команді зі старшими смм, у яких зможу набиратися досвіду та дізнаватися нові практики.
Брати участь у проєктах з соціальною вагою: едукаційних, дипломатичних, інформаційних чи комерційних - але з соціальною відповідальністю.
Заробляти гроші (очевидно).
Тож, якщо ви знаєте, що я комусь потрібна - надішліть йому це повідомлення. А якщо я потрібна саме вам - будь ласка, пишіть в особисті @Ailisheba
Обіймаю і дякую, що ви дочитали цей текст!
Repost from N/a
Запрошуємо відпочити разом в тиші Карпатських гір ❤️.
Тема табору 2025: «Як приручити дракона.»
Кожен з нас живе з драконом усередині себе. Дракон — це сила, краса, грація, свобода. А також руйнівний вогонь, лють, нестримність. То як же приручити дракона? Як подружитися зі своїм темним боком? Як побачити найкраще в собі? У кожного буде така можливість!
Для дітей і дорослих сплановані окремі та спільні активності протягом дня. Наш простір — територія справжньої демократії, де кожна людина важлива та цінна, тож атмосферу й усі активності ми створюємо разом!
🌟Місце проведення:
Україна, Карпати, Львівська область, база “Шервуд”.
🌟Кількість відпочиваючих у заїзді — до 48 осіб.
🌟Умови проживання:
• Дерев’яні будинки-корпуси;
• 2-4 місні номери;
• Двоспальні й односпальні ліжка;
• Душ і туалет у номері;
• Повноцінне 4-разове харчування;
• Басейн на території бази;
• База закрита під наш табір.
🌟 Вартість без трансферу:
• Для 1 особи: 23 000 грн
🌟 Раннє бронювання:
• (до 01.05) 20 600 грн
• (до 01.06) 21 800 грн
• Знижка родинам військових 10%
🌟Трансфер:
• Потяг та комфортабельний автобус з кондиціонером;
Супровід підчас поїздки.
Харків - 2750 грн
Київ - 1750 грн
Львів - 900 грн
З усіх питань пишіть нам в директ або в телеграм, чи телефонуйте:
ПН-ПТ з 9.00 до 18:00
+38 (093) 867 33 52
А тут кльова штука (заздрю, що нема кому мене відправити на такий відпочинок)
Набирають дітей на зміну, тож якщо ви задумувалися куди відправити дитину на відпочинок, то придивіться :)
#рухомим_рядком
Моя римська імперія — одного разу таки помилитися і замість I hope this email finds you well написати I hope this email finds you in the well
#музика #відео
Походила день, прийшла до висновку що вам теж треба Австралія
Цікаво, скільки бананів буде у реакціях до цього допису
https://youtu.be/_08I6mjHSLA?si=8z8QHVFFvLlKTXkT
Коментаторська кабінка для Євробачення віііііідкривається!
Пристебніть ремені безпеки і приготуйтеся до шоу ❤️
І пліток
І "шо це таке взагалі"
It's a safe space, dears, I love all of you
Дивимося Євробачення отуто!
І у вас є ще 10 хвилин щоб заварити чайчик або ж налити собі щось після важкого дня, і приготуватися до... сподіваюся, до класного шоу :)
https://www.youtube.com/watch?v=SOjX2GGXm4o
І нагадаю, що сьогодні, в четвер та в суботу в чаті при каналі буде беззмістовний ор на тему Євробачення та псевдоекспертна опінія.
Долучайтеся, щоб волати разом і генерувати більше опіній!
*наспівує Milkshake man*
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
